Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji06-12 Nisan 2020 haftalık burç yorumları

  06-12 Nisan 2020 haftalık burç yorumları

  -

  06-12 Nisan arası haftalık burç yorumlarında sizi neler bekliyor? Hangi burç bu hafta şanslı? Hangi burçlar kendilerine sağlık açısından dikkat etmeli? İşte Elifli Astroloji’nin yorumuyla 06-12 Nisan 2020 haftalık burç yorumları…

  KOÇ BURCU

  Koç Burcunun ilişkiler ve ortaklıklar evinde gerçekleşecek olan Dolunay ilişkilerinde ve ortaklıklarında gergin enerjiler ortaya çıkartacak. Spor yaparken veya yolda yürürken, araba kullanırken dikkatli olmanızı öneririm sakatlanmalara ve kazalara açık bir hafta olacak sizler için..

  Özellikle hizmet sektöründe veya sağlık sektöründe çalışan bir Koç Burcuysanız kariyer açısından şanslı bir hafta yaşayacaksınız..

  BOĞA BURCU

  Bana göre bu haftanın şanslısı sevgili Boğa Burçları olacak.

  Maddi konularda şans sizden yana. Ancak 12. evinizde ki Chiron ve Güneş bilinçaltınız da bir takım karışıklıklara sebebiyet verebilir ayrıca soğuk algınlıklarına ve gribal rahatsızlıklara karşı dikkatli olun.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU

  Venüsün İkizler Burcu’nda olması ve Dolunayın 5. evde gerçekleşmesi İkizler Burcunun önümüzde ki süreçte aşktan yana şanslı bir döneme girdiklerini gösteriyor.

  Çocuğu olan İkizler Burçları da çocuklarıyla ilgili harika bir takım gelişmeler yaşayacaklar.

  Yurtdışıyla bağlantısı olanlar güzel haberler alırken, sigorta, nafaka, prim beklentisi olanlar biraz gecikmeler yapabilirler.

  YENGEÇ BURCU

  Aile evinizde gerçekleşecek olan Dolunay, evinizde sevdiklerinizle dingin, huzurlu bir hafta geçirmenizi sağlayacak.

  İlişkilerde zorlanmalar yaşayabilir, yanlış anlaşılmalara maruz kalabilirsiniz. Ancak iş yerinizden ani beklenmedik bir yardım veya prim alabilirsiniz.

  ASLAN BURCU

  Sosyal bir ortamda veya sosyal medya da tanıştığınız biriyle güzel kalıcı bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Kardeşi uzakta olan bir Aslan Burcuysanız kardeşinizin evliliğinde veya ortaklığında bir sorun olduğunu duyabilirsiniz. Aynı zamanda arkadaşlarınızdan sağlık problemleri haberi gelebilir.

  BAŞAK BURCU

  Başak Burçları maddi olarak şanslı bir haftaya girerken hukuksal olarak bekledikleri müjdeli bir haber alabilirler.

  Çocuk sahibi olan Başaklar çocuklarının eğitim veya iş hayatıyla ilgili bir değişim olacağına şahitlik ederken yakın çevrelerine vermiş olduğu borçlar varsa almakta zorlanma yaşayacaklar.

  TERAZİ BURCU

  Haftanın en önemli göksel olayı Terazi Burcu’nda ki Dolunay, Terazi Burçlarına kendilerini gergin hissettirecek.

  İlişki ve ortaklıklardan yana şanslı olan Terazilerin bu haftayı iyi değerlendirmelerini tavsiye ediyorum.

  Kendinizi doğru ifade edemeyip yanlış anlaşılmalara sebep olabilirsiniz ama genelde sizler için şifalanacağınız bir hafta olacak.

  AKREP BURCU

  Kardeşleriniz ve yakın akrabalarınızdan destek göreceğiniz bir hafta. Uzun zamandır beklediğiniz paraları alabilir ve borçlarınızı yapılandırabilirsiniz.

  Ruh dünyanızda gel gitler yaşayabilir ani duygu değişim durumları yaşayabilirsiniz..

  YAY BURCU

  Sosyal ortamlarında ve iş hayatında olumlu etkiler altında olan Yay Burçlarının maddi gelirlerinde de artış yaşanabilir.

  İlişkilerinde zorlanmalar yaşanırken, partnerlerinin tepkileri doğrultusunda kendilerine değişim ve dönüşüm sürecine girebilirler.

  OĞLAK BURCU

  Oğlak Burçları bu hafta sağlıklarına dikkat etmelidirler. El, kol ve omuz ağrıları yaşayabilirler ve özellikle üşütmemeye özen göstersinler.

  Kariyer evinizde gerçekleşecek olan Dolunay size sürpriz iş alanları veya işiniz de bir takım güzel gelişmeler getirebilir.

  KOVA BURCU

  Yüksek öğrenimleriyle ilgili kısıtlanmalar yaşayan ve yurtdışı bağlantılı iş yapan Kova Burçları bu hafta 9. evlerinde gerçekleşecek olan Dolunayın desteğini alacaklar ve bu konularda ki zorlanmalarına bir düzen gelecek. Ayrıca yakın çevrenizden sizi hayal kırıklığına uğratacak bazı sözler duyabilir, içinize dönüp kendinizi ve yaşananları tekrar gözden geçirebilirsiniz.

  BALIK BURCU

  Haftanın genelinde ailesiyle beraber keyifli vakit geçirecek olan Balıklar, ailelerinden yana destek görürken dış kaynaklı ödemelerinde zorlanabilirler.

  Maddi anlamda biraz sıkıntılı bir hafta yaşayacak olan Balık Burçlarının yüzü ailelerinden ve partnerlerinden gülecek.

  Herkese yıldızlar kadar parlak bir hafta geçirmesini ve bütünün en yüksek hayrına olmasını dilerim…  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....