Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji1 Kasım - 7 Kasım haftalık burç yorumları! Bu hafta neler yaşanacak?

  1 Kasım – 7 Kasım haftalık burç yorumları! Bu hafta neler yaşanacak?

  -

  Haftalık burç yorumları; aşk, para, sağlık, kariyer, iş ve daha fazlası… Burcunuzu bu hafta neler bekliyor? Günlük burç yorumları kadar merak edilen haftalık burç yorumlarını Karma Astrolog Elif Bozkurter yorumluyor. İşte 01 Kasım – 07 Kasım haftası burcunuzun yaşayacağı değişimler ve sizi bekleyenler…

  haftalık burç yorumları

  01 KASIM – 07 KASIM HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

  KOÇ BURCU

  Sevgili Koçlar, haftaya iş, sağlık, gündelik hayatınızı düzenleyerek başlayabilirsiniz. İkili ilişkiler önemli konuşmalar, imzalar gündeminize gelebilir. İyice düşünerek adım atmalısınız. Parasal konularda sürpriz var.

  BOĞA BURCU

  Sevgili Boğalar, çocuklarınız, hobileriniz, aşk hayatınız ön planda başlıyorsunuz. Her şeyin mükemmel olmasını isteyebilirsiniz. İşlerinizle alakalı anlaşmalar gündeme gelebilir. İkili ilişkilerde, ortaklı işlerde yeni adımlar atabilirsiniz. Aniden köprüleri yıkmayın!

  İKİZLER BURCU

  Sevgili İkizler, ev, aile, yuva konularıyla ilgili başlıyorsunuz haftaya. Aşk hayatınızda ve çocuklarınızla alakalı güzel haberler alabilirsiniz. İş hayatınızda bazı gerginlikler yaşanabilir ve yeni adımlar atmak isteyebilirsiniz. Biraz sakin kalın.

  YENGEÇ BURCU

  Sevgili Yengeçler, haftaya iletişiminiz aktif başlıyorsunuz. Yakın çevrenizle planlar yapabilir, kısa seyahatler gündeminize gelebilir. Ev ve aile konularında güzel haberler alabilirsiniz. Aşk hayatınız, çocuklarınızla ilgili yeni adımlar atmak isteyebilirsiniz.

  - Advertisement -

  ASLAN BURCU

  Sevgili Aslanlar, maddi konularınızla haftaya başlıyorsunuz. Yatırımlarınızı düzenlemek isteyebilirsiniz. Yakın çevrenizden güzel haberler gelebilir. Ev, aile,yuva konularında bazı adımlar atabilir, yeni kararları gündeminize alabilirsiniz. Anilikten olaylara dikkat.

  BAŞAK BURCU

  Sevgili Başaklar, kendinizle alakalı yeni gelişmeler yaşanabilir. Maddi olarak uzun zamandır beklenilen haberler gelebilir. Yakın çevrenizle alakalı yeni adımlar atmak isteyebilirsiniz. İletişiminiz aktif olacaktır. Ani oluşabilecek durumlarda sakin kalın.

  TERAZİ BURCU

  Sevgili Teraziler, haftaya biraz inzivada kalarak başlayabilirsiniz. Olayları izleyebilir, nasıl ilerlemeniz gerektiğini fark edebilirsiniz. Hayatınızla alakalı şanslar gelebilir. Maddi yatırımlarınız ve birikimleriniz için yeni kararlar alabilirsiniz.

  AKREP BURCU

  Sevgili Akrepler, sosyal çevrenizde aktif olarak haftaya başlayabilirsiniz. Kendinizle, ailenizle alakalı güzel haberler alabilir, sağlığınızla ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. Buna istinaden sizde yeni adımlar, yeni kararlar almak için girişimlerde bulunabilirsiniz.

  YAY BURCU

  Sevgili Yaylar, mesleğinizde bol çalışacağınız bir hafta. Detaycı olabilirsiniz. Sosyal çevrenizden güzel haberler alabilirsiniz. Kendinizle alakalı çözüm yaratmak için yeni adımlar atabilirsiniz. Danışmanlıklar alabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU

  Sevgili Oğlaklar, uzaklardan haberler alabilir, yurtdışı konuları gündeminize gelebilir. Kariyer alanınızda şanslı zamanlar. Sosyal çevrenizde bazı konularla alakalı yeni adımlar atmak isteyebilirsiniz. Yeni insanlar hayatınıza girebilir.

  KOVA BURCU

  Sevgili Kovalar, ortaklaşa maddi gelirler, krediler, borçlar gündeminize gelebilir. Konulara daha detaycı yaklaşabilirsiniz. Uzaklardan güzel haberler gelebilir ve mutu hissedebilirsiniz. Kariyerinizde yeni adımlar atabilir, yeni bir iş girişimi yapabilirsiniz.

  BALIK BURCU

  Sevgili Balıklar, ikili ilişkileriniz aktif olacağı bir hafta. Maddi konularla alakalı güzel haberler alabilirsiniz. Kendinize yatırım yapmak için yeni adımlar atabilirsiniz. Uzak seyahatler, yurtdışı konuları gündeminize gelebilir. İletişim dilinize dikkat edin.

  https://www.instagram.com/elifliastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz