Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji1 Nisan 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  1 Nisan 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 1 Nisan 2022 Cuma günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 1 Nisan 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  KOÇ BURCU (1 NİSAN 2022)

  1 NİSAN YENİ AY; kendinizle ilgili değişimlere sebep olacaktır. Fiziksel değişim yapmak isteyebilirsiniz. Ayrıca hayatınızda yapmak istediğiniz şeyler için cesaretle harekete geçebilirsiniz. Ama harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Özellikle de sosyal çevre, dernek gibi topluluklardan kaynaklı harcamalarınız artabilir.

  BOĞA BURCU (1 NİSAN 2022)

  1 NİSAN YENİ AY; İçe çekilebilirsiniz ama ruhsal şifalanma için güzel bir zaman sürecindesiniz. Bu dönemde bilinçaltınızdaki korkularınız açığa çıkabilir ve bu durum fiziksel sağlığınızı etkileyebilir. Zehirlenme, bağ ağrısı gibi sorunlar yaşanabilir. Kariyer ve iş hayatınızda ise sorunlar ve çatışmalar yaşayabilirsiniz.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (1 NİSAN 2022)

  1 NİSAN YENİ AY; sosyal çevreniz, topluluk, dernekler, medya alanında yeni bir adım ya da başlangıç gerçekleştirebilirsiniz. Yeni bir topluluğa dahil olabilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Bilinçaltınız ise bu dönemde zorlanabilir. Ani fevri tepkiler verebilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (1 NİSAN 2022)

  1 NİSAN YENİ AY; iş ve kariyer hayatınızda yeni bir başlangıç, yeni karar alabilirsiniz ve bunu cesaretle kendinizi ortaya koyarak gerçekleştirebilirsiniz. 27 Haziran-7 Temmuz doğumlu yengeçler ise kariyer hayatlarında zorlanabilirler. Ama korunduğunuzu bilmelisiniz. Ödemeler, harcamalara ise dikkat etmelisiniz, ani para çıkışları gerçekleşebilir.

  ASLAN BURCU (1 NİSAN 2022)

  1 NİSAN YENİ AY; seyahat, yurt dışı, eğitim konularıyla ilgili yeni bir karar alabilirsiniz ve bu konuda önünüz açık olacak . Özellikle de 28 Temmuz-7 Ağustos doğumlu Aslanlar güzel başlangıçlar için bu dönemi değerlendirmelisiniz. Maddi kaynaklarınız ise bu dönemde ferah ve rahatlama döneminde, bundan dolayı fırsatlarınızı iyi değerlendirmelisiniz. Kariyer hayatı ve ikili ilişkilerinizde ise sorunlar yaşanabilir.

  BAŞAK BURCU (1 NİSAN 2022)

  1 NİSAN YENİ AY; maddi kaynaklarınız, harcamalar, başkasının parası, finansal konular, ameliyat gibi konular gündeminize gelebilir ve bu konularda yeni adımlar atabilirsiniz. Çalışma hayatınızda ise ani sorunlar yaşanabilir ayrıca eğitim, hukuk konularında ise problemler yaşanabilir. Sağlığınıza ise dikkat etmelisiniz, özellikle de 1-5 Eylül doğumlu başaklar, ani sorunlara dikkat edin.

  TERAZİ BURCU (1 NİSAN 2022)

  1 NİSAN YENİ AY; ilişki, evlilik, ortaklık konularında yeni adımlar atabilirsiniz. Bu dönemde aşk ve ilişki hayatınız ise oldukça hareketli ve eğer evli değilseniz evlilik konusunda adım atabilirsiniz. 1-8 ekim doğumlu teraziler ise en çok etki alanlar olacak.  Maddi harcamalara ise dikkat etmelisiniz. Çok para harcayabilir, para kayıpları yaşayabilirsiniz.

  AKREP BURCU (1 NİSAN 2022)

  1 NİSAN YENİ AY; sağlığınıza çok dikkat edin sevgili akrepler, ani sorunlar yaşanabilir. Özellikle de 1-4 Kasım doğumlu akrepler ani sağlık problemleri yaşayabilirler. Baş yaralanmaları, baş ağrısı, kanama problemlerine karşı dikkatli olmalısınız. Ayrıca yanınızda çalışanlarla beraber yeni bir proje için adımlar da atabilirsiniz.

  YAY BURCU (1 NİSAN 2022)

  1 NİSAN YENİ AY; aşk, flört, çocuk, hobi ya da şans oyunlarıyla ilgili adım atabilirsiniz ve bu kararlar sizin için güzel sonuçlar doğuracak sevgili yaylar. En çok etki alan yaylar ise; 1-7 Aralık doğumlu yaylar olacak. Trafikte ve iletişimde ise dikkatli olmalısınız. Kardeşlerle, yakın çevreyle problemler yaşanabilir.

  OĞLAK BURCU (1 NİSAN 2022)

  1 NİSAN YENİ AY; ev, aile hayatınızda yeni bir adım atabilirsiniz ve başlangıçlar yapabilirsiniz ama bu sorunlara sebep olabilir özellikle de 26 Aralı-5 Ocak doğumlu Oğlaklar net etki alabilirler. Ego savaşından dolayı çatışmalar yaşanabilir. Aşk, hobi, çocuk, ya da şans oyunlarında dolayı ise para kayıplarına dikkat etmelisiniz ve harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.

  KOVA BURCU (1 NİSAN 2022)

  1 NİSAN YENİ AY; eğitim, yakın çevre, kardeşlerle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Eğer ticaretle uğraşıyorsanız bu süreçte yeni adımlar atmak size güzel sonuçlar doğurabilir. Yeni bir eğitime de başlayabilir ya da eğitim verebilirsiniz.

  BALIK BURCU (1 NİSAN 2022)

  1 NİSAN YENİ AY; maddi kaynaklarınız , para konularında yeni bir adım atabilirsiniz. Ayrıca yeni bir sözleşme ya da anlaşma da yapabilirsiniz. İletişime ve otoriteyle çatışmamaya bu süreçte dikkat etmelisiniz ve cesur olmalısınız.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz