Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji1 Şubat günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  1 Şubat günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 1 Şubat 2022 Salı günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 1 Şubat 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  1 ŞUBAT 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler

  KOÇ BURCU (1 ŞUBAT 2022)

  1 Şubat Yeni Ayı;

  Yeniaylar başlangıç demektir. Etkisi 15 gün sürer. Sevgili koçlar; sosyal çevreniz, toplumsal konular, cemiyet, topluluklarda önemli başlangıçlar yapabilirsiniz bu size başarı getirebilir ama maddi kaynaklarda ani para çıkışlarına sebep olabilir. Arkadaş çevrenizde kopmalara sebebiyet verecek durumlar yaşanabilir. Kariyer hayatınızda ise çok çalıştığınız bir süreçte olabilirsiniz. Tartışmalar ve yanlış anlaşılmalara dikkat etmeniz gerekiyor.

  BOĞA BURCU (1 ŞUBAT 2022)

  1 Şubat Yeni Ay;

  - Advertisement -

  Yeniaylar başlangıç demektir. Etkisi 15 gün sürer. Sevgili Boğalar; kariyer hayatınızda yeni kararlar alabilirsiniz ya da size yeni teklif gelebilir ama siz bunu elinizin tersiyle itebilirsiniz. Aslında gelen teklif sizin başarı basamaklarını çıkmanıza yardım da edecek nitelikte olacaktır. İsyankar bir tavır sergileyebilirsiniz. Kariyer hayatınızı etkileyen durumlar 15 gün boyunca hayatınızı etkileyebilir. Aslında gelen teklifi kabul etmek ya da yeni bir başlangıç için 6-7 Şubatı beklemeniz güzel sonuçlar getirecektir.

  İKİZLER BURCU (1 ŞUBAT 2022)

  1 Şubat Yeni ay;

  Yeniaylar başlangıç demektir. Etkisi 15 gün sürer. Sevgili İkizler; yurtdışı seyahat, eğitim, uzak akrabalar, yabancılar, hukuk-dava konularında yeni kararlar alınabilir ama bu kararlar sizi psikolojik olarak yorabilir. Seyahatlerde ise kazalara açık olacaksınız çok dikkatli olmalısınız.

  YENGEÇ BURCU (1 ŞUBAT 2022)

  1 Şubat Yeni ay;

  Yeniaylar başlangıç demektir. Etkisi 15 gün sürer. Sevgili Yengeç; Maddi kaynaklar, finans, borç konularında ani gelişmeler yaşayabilirsiniz ve harcama yapmanız gereken durumlar yaşayabilirsiniz. Ödemelerinize, sigorta, vergi konularında dikkatli olmasınız.

  ASLAN BURCU (1 ŞUBAT 2022)

  1 Şubat Yeni ay;

  Yeniaylar başlangıç demektir. Etkisi 15 gün sürer. Sevgili Aslan; İlişki, evlilik, ortaklık konularıyla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz ve bu çok ani gerçekleşebilir. Karşınızdaki kişi sizden yaşça olgun olabilir ya da olgun bir mizaca sahip olabilir. Kaderinizi etkileyecek yeni başlangıçları 15 gün içinde gerçekleştirebilirsiniz.  Eğer bir ilişkiniz varsa onunla bitme aşamasına gelebilir ve sorunlar ayrılığa sebep olabilir.

  BAŞAK BURCU (1 ŞUBAT 2022)

  1 Şubat Yeni ay;

  Yeniaylar başlangıç demektir. Etkisi 15 gün sürer. Sevgili Başak; Çalışma hayatınızda yeni bir proje başlatabilirsiniz ama önüne geçilemez sorunlarla karşılaşılabilir. Gündelik hayatınızda ani sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili sorunlar yaşanabilir. Eğer bir kronik rahatsızlığınız varsa bu hafta mutlaka kontrole gitmenizi tavsiye ediyorum. Rutin kontrollerinizi unutmayın.

  TERAZİ BURCU (1 ŞUBAT 2022)

  1 Şubat Yeni ay;

  Yeniaylar başlangıç demektir. Etkisi 15 gün sürer. Sevgili Başak; aşk, ilişki, flört, hobi, çocuk konusunda yeni bir başlangıç gerçekleşebilir ama bu başlangıç sizi maddi açıdan zorlayabilir.. Engellerle karşılaşılabilir. Ayrıca eğer borsada bir yatırım kararı alınırsa ani para çıkışı gerçekleşebilir. Dikkatli olmalı ve tedbirli olmalısınız.

  AKREP BURCU (1 ŞUBAT 2022)

  Yeniaylar başlangıç demektir. Etkisi 15 gün sürer. Sevgili Akrep; aile, ev konusunda yeni bir başlangıç yapabilirsiniz ama evliliğinizle ilgili sorunlar bu kararları zorlaştırabilir. Eğer evliyseniz evliliğiniz sarsılabilir.

  YAY BURCU (1 ŞUBAT 2022)

  1 Şubat Yeni ay;

  Yeniaylar başlangıç demektir. Etkisi 15 gün sürer. Sevgili Yay; eğitim, iletişim, medya konularında yeni başlangıçlar yapılabilir ama ani sorunlara dikkat etmelisiniz özellikle de çalışma hayatınızda ya da sağlık problemleri yaşayabilirsiniz. Kardeşlerle de problemler yaşanabilir.

  OĞLAK BURCU (1 ŞUBAT 2022)

  1 Şubat Yeni ay;

  Yeniaylar başlangıç demektir. Etkisi 15 gün sürer. Sevgili Oğlak; maddi kaynaklarla ilgili yeni bir kazanç kapısı açılabilir ve bu çok ani olacaktır. Bu süreçte hobi, aşk, çocuklarla ilgili harcamalarınız para harcamanıza sebep olabilir. Yeni bir iş ya da sözleşme yapılır ama harcamaya fazlasıyla sebep olabilir. Ayrıca bazı engellerle de karşılaşılabilir. Mart ayından sonra maddi kazançlarda sorunlarınız artabilir bundan dolayı harcamalarınıza 1.5 sene boyunca çok dikkatli olmalısınız ve gerekmedikçe harcama yapmamalısınız.

  KOVA BURCU (1 ŞUBAT 2022)

  1 Şubat Yeni ay;

  Yeniaylar başlangıç demektir. Etkisi 15 gün sürer. Sevgili Kova; kendinizi ortaya koymakta zorlanabilirsiniz, otoritenizi göstermeniz gereken bir karar sürecinde olabilirsiniz ama aile içinde problemler yaşanabilir. Bunun dışında sorumluluk alır, otoritenizi gösterirseniz başarı da peşinden gelecektir. Sağlığınıza, beslenmenize, cildinize özen gösterin.

  BALIK BURCU (1 ŞUBAT 2022)

  1 Şubat Yeni ay;

  Yeniaylar başlangıç demektir. Etkisi 15 gün sürer. Sevgili Balık; bazı psikolojik problemleriniz ortaya çıkabilir, bu da iletişimde zorluklara sebep olabilir. Otoriteyle anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız gerekiyorsa belki yardım da alabilirsiniz. Bu geçici bir süreç ve herkesin hayatında 2,5 senesi bu tarz sınanmalara sebep olabilir. Geçmiş travma ve korkularınızı da sizi depresif yapabilir ama bu ortada somutlukta olan bir şey yokken korkularınızdan dolayı şanslarınızı göremediğinizi söyleyebilirim.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz