Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji10 Ekim günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  10 Ekim günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 10 Ekim pazar günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 10 Ekim 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  10 Ekim günlük burç

  10 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (10 EKİM 2021)

  Sevgili Koçlar, eğitim ve yurtdışı ve hukuksal konularınıza odaklanacağınız bir gün. Bazılarınız araştırmalar yaparak sezgilerini de dahil etmeye çalışabilir. İletişim olarak özellikle ikili ilişkilerde dikkat etmekte fayda var. İstenmeyen sonuçlar doğurabilir.

  BOĞA BURCU (10 EKİM 2021)

  Sevgili Boğalar, iş hayatınızda istenmeyen tartışmalara sebebiyet vermemek için iyi düşünüp konuşmanız önemli. Özelikle çalışma arkadaşlarınızla alakalı biraz çıkışlarınız olabilir, fikirsel ayrışımlar öne çıkabilir.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (10 EKİM 2021)

  Sevgili İkizler, sevgiliniz ya da çocuklarınızla konuşurken iletişime dikkat. Yapıcı olayım derken işler tersine dönebilir. Yanlış anlaşılmalar yaşanabilir ve olaylar büyüyebilir.

  YENGEÇ BURCU (10 EKİM 2021)

  Sevgili Yengeçler, ailenizle ya da ev ortamınızda bazı konularda sevimsizlikler yaşanabilir. Bu iletişim sorunu olan yerlerde en azından kendi alanınızı oluşturmak isteyebilir, geri çekilmek isteyebilirsiniz.

  ASLAN BURCU (10 EKİM 2021)

  Sevgili Aslanlar, bugün yakın çevrenizle yanlış anlaşılmalar olabilir, pireyi deve yapabilirsiniz ya da karşınızdaki bu duruma düşebilir. Olayları akışına bırakmak, fazla konuşmamak gerekiyor. Patavatsızlıklar can yakabilir. Her düşündüğünüz olacak diye bir şey yok biliyorsunuz.

  BAŞAK BURCU (10 EKİM 2021)

  Sevgili Başaklar, maddi yatırımlarınızla ilgili 2 defa düşünmeniz gereken bir gün. Anlık heveslenip bolca paralar harcayabilirsiniz ya da beklenmeyen unutulan borçlar karşınıza çıkabilir. Bundan kaynaklı da kendinize sinirlenebilirsiniz. Sakin kalmaya çalışın.

  TERAZİ BURCU (10 EKİM 2021)

  Sevgili Teraziler, agresif hissedebileceğiniz bir gün. İlişkilerde zorlanabilir, fevri çıkışlarınızı durduramayabilirsiniz. Kardeşlerinizle kavga etmemeye özen gösterin. Yapıcı olmaya çalışın kırıcı değil.

  AKREP BURCU (10 EKİM 2021)

  Sevgili Akrepler, bazı kişilerle olan konuşmalar sizi dibe çekebilir, istemsizce ruh halinize yansıyabilir. Meditasyon yapın, ruhunuzu dinginleştirmeye çalışın. Gizli kalmış olaylar karşınıza çıkabilir.

  YAY BURCU (10 EKİM 2021)

  Sevgili Yaylar, sosyal çevrenizde kendinizi ön plana çıkarmak isterken yanlış anlaşılabilir, bazı patavatsızlıklarınız olabilir. Kendinizi göstermek zorunda değilsiniz ancak ağızınızdan çıkanlara dikkat etmezseniz bazı kopuşlar meydana gelebilir.

  OĞLAK BURCU (10 EKİM 2021)

  Sevgili Oğlaklar, otoriter figürlerle yapacağınız konuşmalara ekstra dikkat etmeniz gerekiyor. Bazı çıkışlarınız beklenmedik tepkilere neden olabilir. Eğer değişiklik yapmak istiyorsanız biraz düşünüp öyle karar vermelisiniz.

  KOVA BURCU (10 EKİM 2021)

  Sevgili Kovalar, açık sözlü olabilirsiniz ancak bu olayları terse çevirebilir. İletişimsel olarak eğitim konularında ya da hayat felsefenize karşı çıkıldığında anlaşmazlıklar yaşamanız olası. Herkes sizinle aynı düşünceye sahip olmayabilir.

  BALIK BURCU (10 EKİM 2021)

  Sevgili Balıklar, ailevi ortaklı olan gelirlerinizde birtakım gelişmeler yaşanabilir. Konuşmalarınızda biraz fevri olabilirsiniz. Biraz kendinizi dizginlemeniz gerekiyor. Gözünüzü dört açın değerli eşyalarınıza bugün sahip çıkın.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz