Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji10 Eylül günlük burç yorumları! Burcunuzu bugün neler bekliyor?

  10 Eylül günlük burç yorumları! Burcunuzu bugün neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 10 Eylül cuma günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 10 Eylül 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  10 Eylül günlük burç

  10 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (10 EYLÜL 2021)

  Sevgili Koçlar, ortaklı gelirler, borçlar, miras işleri, nafaka gibi durumlarınız varsa artık onların üzerinde düşünme zamanı. Mali tablonuzu çıkartın ve neler yapabileceğinizi düşünün. Bazılarınız borçlarını yapılandırırken bazılarınız da ortaklı iş yapıyorsa oralardan gelecek maddi durumlar üzerine çalışacaktır.

  BOĞA BURCU (10 EYLÜL 2021)

  Sevgili Boğalar, ikili ilişkilerde bugün biraz sakin kalmanızda fayda var. Aklınızdan her geçeni söylememeniz gerekiyor. Bazı durumları toparlayayım derken daha fazla yük alabilirsiniz.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (10 EYLÜL 2021)

  Sevgili İkizler, iş hayatınızda birlikte çalıştığınız kişilerle alakalı gelişmeler sizleri bekliyor. Eğer yurt dışı bağlantılı işleriniz varsa bugün biraz dikkat etmeniz gerekiyor. İstediğiniz sonuçlar olmayabilir. Zihinsel sağlığa dikkat.

  YENGEÇ BURCU (10 EYLÜL 2021)

  Sevgili Yengeçler, bugün aşk hayatınız biraz çalkantılı olabilir. Ağzınızdan çıkan her cümleye dikkat etmeniz gerekiyor. Çocuklarınızı eğitim hayatı gündemde. Ortaklı paralarda beklenilen gelişmeler olmayabilir.

  ASLAN BURCU (10 EYLÜL 2021)

  Sevgili Aslanlar, ailevi gündemleriniz ön planda. Özellikle ebeveynlerle alakalı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Annenizle konuşmalara dikkat. Sürtüşmeler olabilir.

  BAŞAK BURCU (10 EYLÜL 2021)

  Sevgili Başaklar, iletişiminizin aktif olduğu bir gün. Yakın çevrenizle özellikle dikkat edin. İş çevrenizde bazı anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Hayat felsefeniz için girişimlerde bulanabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (10 EYLÜL 2021)

  Sevgili Teraziler, maddi konularda özellikle birikimleriniz için birtakım görüşmeler yapabilirsiniz. Çocuklarınızın eğitim durumları için parasal konularınızı gözden geçirebilirsiniz.

  AKREP BURCU (10 EYLÜL 2021)

  Sevgili Akrepler, kendinizde değişiklik isterken ailevi gündemleriniz oluşabilir. Bazılarınız dış görünüşünü değiştirmek isterken, bazılarınız annesiyle alakalı gelişmeler yaşayabilir. Sakin kalın sezgilerinize kulak verin.

  YAY BURCU (10 EYLÜL 2021)

  Sevgili Yaylar, bilinçaltı korkularınızla yüzleşebileceğiniz bir gün. Bazı tedirginlikler korkular yaşayabilirsiniz. Sakin kalın meditasyon yapın ya danışmanlık alın. İletişiminiz ve yakın çevreniz önem kazanacak.

  OĞLAK BURCU (10 EYLÜL 2021)

  Sevgili Oğlaklar, sosyal çevrenizde birtakım gelişmeler söz konusu olacaktır. İnsanlara kendinizi anlatırken özellikle öz değerinizi unutmadan hareket edin. Umutlarınız hayalleriniz ön planda.

  KOVA BURCU (10 EYLÜL 2021)

  Sevgili Kovalar, meslek hayatınızda görüşmeler gelişmeler söz konusu. Otoriter figürlerle konuşmalar yaparken kendi kimliğinizi unutmadan devam edin. Bazı maddi gelişmeler söz konusu.

  BALIK BURCU (10 EYLÜL 2021)

  Sevgili Balıklar, yurt dışı konuları gündeminizde. Bazılarınız eğitim hayatıyla uğraşırken, bazılarınız da eşinin akrabalarıyla alakalı gelişmeler yaşayacaktır. Sezgileriniz kuvvetli ancak kendinizi yanlış yönlendirmeden devam edin.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz