Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji10 Kasım günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  10 Kasım günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 10 Kasım çarşamba günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 10 Kasım 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  10 Kasım günlük burç

  10 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (10 KASIM 2021)

  Sevgili Koçlar, sosyal çevreniz, arkadaşlar, organizasyonlar konularında öne çıkabileceğiniz bir gün. Hırslı duruşunuz dikkat çekebilir. Ortaklaşa maddi konularda alacağınız duyumlarla gerginlikler görülebilir. Sakin kalarak çözüm üretmelisiniz.

  BOĞA BURCU (10 KASIM 2021)

  Sevgili Boğalar, kariyer,meslek,sosyal statü anlamında yoğun bir gün sizleri bekliyor. Kendinizi daha iyi ifade ederken, ikili ilişkilerinizde bazı anlaşmazlıklar yaşanabilir. Anlık tepkilerinizden uzak durmayı deneyimlemek daha iyi olacaktır.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (10 KASIM 2021)

  Sevgili İkizler, uzak seyahatler,eğitim hayatınız, yabancı ülkerle ilgili gelişmeler gündeminize gelebilir. İş çevrenizfe bazı konuşmalar hoşunuza gitmeyebilir ve tepkiler gösterebilirsiniz. Günlük işlerinizde ve sağlığınıza dikkat edin.

  YENGEÇ BURCU (10 KASIM 2021)

  Sevgili Yengeç, ortaklaşa maddi konularda borç,miras,kredi gibi adumlar atabileceğiniz bir gün. Sorumluluklar alabilirsiniz. Ancak sevdiğiniz kişilerle gireceğiniz diyaloglarda dikkatli olmalısınız.

  ASLAN BURCU (10 KASIM 2021)

  Sevgili Aslanlar, ikili ilişkilerinizde, ortaklığınızda bazı sorumluluklar almanız gerekebilir. Bazılarınız imzalı anlaşmalar düşünüyor olabilir. Aileniz ile olan konuşmalarda dikkatli olmanızda fayda var.

  BAŞAK BURCU (10 KASIM 2021)

  Sevgili Başaklar, iş çevrenize, günlük işlerinize ve sağlığınıza vakit ayıracağınız bir gün. Bazı adımlar atmak için sıkı çalışıyor olabilirsiniz. İletişiö dilinize dikkay etmenizde fayda var.

  TERAZİ BURCU (10 KASIM 2021)

  Sevgili Teraziler,  aşk,srvgili,çocukşar konularında vakit harcayabilirsiniz. Bazılarınız hobilerine yönelebilir. Sorumluluk almanız istenebilir. Bu da biraz sizleri gerekebilir. Harcamalar konusunda dikkatli olmanız gerekiyor.

  AKREP BURCU (10 KASIM 2021)

  Sevgili Akrepler, aile,yuva,taşınma konuları gündeminize gelebilir. Ebeveynlerinizle bazı konuşmalar yapmanız gerekebilir. Üzülmemek ve üzmeme adına dikkatli olmanızda fayda var. Ruh haliniz değişkenlik gösterebilir.

  YAY BURCU (10 KASIM 2021)

  Sevgili Yaylar, yakon çevrenizle olan iletişilerin artacağı bir gün. Eğitiminizle birlikte, kısa seyahatler de gündeminize gelebilir. Kendiniz için adım atmak istiyorsanız öncelille bilinçaltı konularınıza yönelebilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (10 KASIM 2021)

  Sevgili Oğlaklar, maddi yatırımlarınız ve birikimlerinizle alakalı birtakım gelişmelerin yaşanacağı bir gün. Maaşınızla alakalı görüşmeler yapabilirsiniz. Sosyal çevrenizle konuşurken söylediklerinize dikkat etmenizde fayda var.

  KOVA BURCU (10 KASIM 2021)

  Sevgili Kovalar, bugün tamamen kendiniz odaklı olabilirsiniz. Dış görünüşünüz ya da genel sağlığınızla alakalı girişimlerde bulunabilirsiniz. Ancak kariyer hayatınozda otoriter figürlerle yapılan paylaşımşara dikkat.

  BALIK BURCU (10 KASIM 2021)

  Sevgili Balıklar, bilinçaltınız bugün fazlaca hareketli olabilir, endişe durumları yaşayabilirsiniz. Ancak kendinizi gevşetmeli, danışmanlıklar alarak ruhunuzu dinginleştirmelisiniz. Uzak seyahatlerinizde pürüzler çıkabilir.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz