10 Mayıs 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

0

Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 10 Mayıs 2022 Salı günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 10 Mayıs 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

KOÇ BURCU (10 MAYIS 2022) *

Bugün gündelik hayat işleri, beslenme, sağlık, yanınızda çalışanlar ve çalışma hayatınıza odaklanabilir çok çalışabilirsiniz. Diyete başlamak için uygun bir gündesiniz. Yakın çevrenizle, kardeşlerinizle iletişim sorunları yaşanabilir Bugün yanlış anlaşılmalar yaşanabilir.

10 Mayıs-23 Mayıs Tarihlerinde Merkür Retro İkizler; yakın çevreyle iletişim, kardeşlerle iletişim, eğitim, kısa seyahatlerde sorunlar ve anlaşmazlıklar gerçekleşebilir. Yeni bir sözleşme imzalamak için üstünde çok düşünüp öyle karar vermelisiniz

BOĞA BURCU (10 MAYIS 2022) *

Bugün aşk ve ilişkiler, çocuk ya da hobilere yönelebilirsiniz. Bu konularda alacağınız kararlar harcama yapmanıza sebep olabilir.

10 Mayıs-23 Mayıs Tarihlerinde Merkür Retro İkizler; para ve kariyerle ilgili yeni sözleşme yapmak için çok üstünde düşünmeniz ve analiz etmeniz gereken bir dönem olacaktır. Ticarette dikkatli olmalısınız ve mümkünse yeni bir sözleşme imzalamamalısınız. Yatırımlarınıza dikkat etmelisiniz.

İKİZLER BURCU (10 MAYIS 2022) *

Bugün  ev ve aile hayatınızda yönelebilirsiniz ve bazı konularda uyuşmazlık yaşayabilirsiniz. Anlaşmakta zorlanabilirsiniz.

10 Mayıs-23 Mayıs Tarihlerinde Merkür Retro İkizler; kendinizi anlatırken zorlanabilirsiniz ve insanlar sizi yanlış anlayabilir. Geçmişten pek çok kişiyle karşılaşabilirsiniz ve sizi düşünen insanlar sizinle iletişim kurmak isteyebilir. Yeni bir başlangıç yapmak için bir dönem değildir.

YENGEÇ BURCU (10 MAYIS 2022) *

Bugün yakın çevre, kardeşler, seyahat, eğitim konularıyla ilgilene

10 Mayıs-23 Mayıs Tarihlerinde Merkür Retro İkizler; bu dönemde gizli düşmanlarınızın sizinle ilgili söylediklerine şahit olabilirsiniz. Bu durumları toparlayabilirsiniz. Ayrıca bilinçaltınız hiç susmaz, geçmişi sürekli analiz eder bundan dolayı rüyalarınız karışabilir ve içsel konuşmalarınız artabilir. Bu dönemde yazmak size iyi gelecektir bilirsiniz. Ama iletişim sorunlarına ve anlaşmazlıklara dikkat etmelisiniz.

ASLAN BURCU (10 MAYIS 2022) *

Bugün maddi kaynaklar ve parayla ilgilenebilirsiniz ve harcamalarınız artabilir. Özellikle sosyal çevre ve topluluklardan kaynaklı harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.

10 Mayıs-23 Mayıs Tarihlerinde Merkür Retro İkizler; sosyal çevre ve arkadaşlarınızla iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Görüşmediğiniz arkadaşlarınızla karşılaşabilirsiniz. Sosyal çevrenizden olan eski partnerle karşılaşma ve haber alma gerçekleşebilir.

BAŞAK BURCU (10 MAYIS 2022) *

Bugün kendinizi iyi hissedebilir, çevrenize kol kanat germek isteyebilirsiniz. Fiziksel değişim yapmak isteyebilirsiniz. Kariyer hayatınızda ise anlaşmazlıklar yaşanabilir. İletişim sorunlar, yazışmalarda sorunlar gerçekleşebilir. Bugün kariyerle ilgili imza atmanızı tavsiye etmiyorum.

10 Mayıs-23 Mayıs Tarihlerinde Merkür Retro İkizler; iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili eskiden planladığınız ama yapmadığınız konuları tekrar düzenleyebilir ve hayata geçirebilirsiniz. Yeni bir işe başlamak, yeni bir kariyer planı yapmak için uygun bir dönem değildir. Mail ve yazışmalarda sorunlar gerçekleşebilir. İş hayatınızdan olan eski sevgililer geri dönebilir.

TERAZİ BURCU (10 MAYIS 2022) *

Bugün duygusal olarak yalnız hissedebilirsiniz ve içe çekilmek isteyebilirsiniz. İçsel olarak huzursuz hissedebilirsiniz ve endişeleriniz artabilir. Ruhsal çalışmalar ve şifa çalışmaları yapmak, meditasyon yapmak iyi gelecektir. Gizli kadın düşmanlarınızla iletişim sorunları yaşanabilir.

10 Mayıs-23 Mayıs Tarihlerinde Merkür Retro İkizler; seyahat, yurt dışı, yabancılarla iletişim, eğitim ve hukuk konularında sorunlar, iletişimde anlaşmazlıklar gerçekleşebilir. Yurt dışı bağlantılı konularda dikkatli olmalısınız ve seyahatlerde aksamalar yaşayabileceğinizi unutmamalısınız. Yabancı ya da eğitim, hukukçu eski partnerler geri dönebilir.

AKREP BURCU (10 MAYIS 2022) *

Bugün sosyal çevre, arkadaşlarınızla zaman geçirebilirsiniz ama harcamalarınız artabilir. Bugün ödemelerinize yeni kararlar almak özellikle para konularında uygun değil.

10 Mayıs-23 Mayıs Tarihlerinde Merkür Retro İkizler; maddi kaynaklar, harcama ve sağlıkla ilgili durumlar meydana gelebilir. Bu dönemde akciğer, nefes rahatsızlıklarınız nüksedebilir. Okült konularla ilgilenebilirsiniz ama bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Ticaretle ilgileniyorsanız yeni bir başlangıç için uygun değildir. Yatırım ve ödemelerinizi düzenlenmek için bu dönemi kullanabilirsiniz.

YAY BURCU (10 MAYIS 2022) *

Bugün kariyer ve iş hayatınızda daha aktif olabilir ve çok çalışabilirsiniz. İletişim de ise sorunlara dikkat etmelisiniz, yanlış anlaşılmalar artabilir.

10 Mayıs-23 Mayıs Tarihlerinde Merkür Retro İkizler; evlilik, partner ya da ortakla iletişim sorunları yaşanabilir. Geçmişten gelen sevgililer olabilir ve sizinle yeniden ilişki yaşamak isteyebilirler. Bu dönemde ilişkiyi düzeltmek için iyi bir fırsattır ama 19 Haziran sonrasında ilişkiye başlamanızı tavsiye ederim. Bu dönemde evlilik, nişan , yeni bir ortaklık için uygun değildir.

OĞLAK BURCU (10 MAYIS 2022) *

Bugün eğitim, hukuk, yurt dışı, uzak çevre, uzak akrabalarla ilgilenebilirsiniz ama anlaşmazlıklar artabilir. Fazla müke4mmelliyetçi yaklaşabilirsiniz. Sağlık problemlerine ise dikkat etmelisiniz.

10 Mayıs-23 Mayıs Tarihlerinde Merkür Retro İkizler; gündelik hayatta problemler, iletişim sorunları yaşanabilir. Çalışma hayatında sorunlar yaşanabilir. Yanlış anlaşılmalar artabilir. Ayrıca yanınızda çalışanlara da dikkat etmelisiniz. Yeni bir projeye başlamak için uygun bir dönem değildir. Bunun yerine planladığınız ve yapmanız konulara yönelebilirsiniz. Sağlık olarak boyun, boğaz bölgesi rahatsızlıkları yaşayabilirsiniz.

KOVA BURCU (10 MAYIS 2022) *

Bugün maddi kaynaklar, harcama ve ödemelerde problemlere dikkat etmelisiniz özellikle hobi, aşk, çocuklardan dolayı borçlanabilirsiniz ve para kaybı yaşayabilirsiniz.

10 Mayıs-23 Mayıs Tarihlerinde Merkür Retro İkizler; aşk, flört, çocuk ya da hobinizle ilgili iletişim sorunları yaşanabilir ve yanlış anlaşılmalar artabilir. Eski aşk ve flörtlerden haber alabilirsiniz, somutlukta karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. Ayrıca eski sevgililer geri dönebilir ya da siz onlarla iletişim kurmak isteyebilirsiniz. Bu dönemden korkmayın ve nerde iletişim ve algı konusunda hatalar yapıldığını anlayıp düzeltmek için krizi fırsata dönüştürebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili bazı sorunlara ise dikkat etmelisiniz.

BALIK BURCU (10 MAYIS 2022) *

Bugün ilişki ve ortaklıkta iletişim problemleri yaşanabilir ve fazla mükemmeliyetçi yaklaşımınız ve her şeyde mantık aramanız problemlere sebep olabilir.

10 Mayıs-23 Mayıs Tarihlerinde Merkür Retro İkizler; aile ve ev hayatınızla ilgili iletişim sorunları yaşanabilir. Yeni bir eve geçip, sözleşme imzalayacaksınız bu tarihi 15 Haziran ve sonrasına bırakmanızı tavsiye ediyorum yoksa sorunlar çok olabilir. Aile içi iletişimde problemler artabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here