Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji11 Ekim - 17 Ekim haftalık burç yorumları! Bu hafta neler yaşanacak?

  11 Ekim – 17 Ekim haftalık burç yorumları! Bu hafta neler yaşanacak?

  -

  Haftalık burç yorumları; aşk, para, sağlık, kariyer, iş ve daha fazlası… Burcunuzu bu hafta neler bekliyor? Günlük burç yorumları kadar merak edilen haftalık burç yorumlarını Karma Astrolog Elif Bozkurter yorumluyor. İşte bu hafta burcunuzun yaşayacağı değişimler ve sizi bekleyenler…

  haftalık burç yorumları

  11 EKİM – 17 EKİM HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

  KOÇ BURCU

  Sevgili Koçlar haftaya akademik konular yurtdışı bağlantılı işler ile başlıyor olabilirsiniz. Mahkeme veya hukuksal konularınız ile ilgili süreç biraz uzayabilir. Sosyal çevreniz ile birlikte yardım konularında adımlar atabilirsiniz.

  BOĞA BURCU

  Sevgili Boğalar ortaklı işler banka kredi ve ödemeler konusu ile giriş yapıyorsunuz Kariyer konularında almanız gereken kararların yanında yeni adımlar projeler ve geleceğe dair yapmayı planladığınız işler olabilir.Yurtdışı bağlantılı birtakım işleriniz olabilir.

  İKİZLER BURCU

  Sevgili İkizler haftaya ikili ilişkiler imzalar anlaşma sen ben dengesi gibi konular ile başlıyor olabilirsiniz. Banka borç alacak verecek gibi konular ve ortaklı işlerde acele karar vermeyin. Uzak bağlantılı işler konusunda imza ya da sözleşme olabilir.

  - Advertisement -

  YENGEÇ BURCU

  Sevgili Yengeçler haftaya günlük rutinler çalışma hayatı sağlık konuları ile başlıyorsunuz. Bu hafta ikili ilişkiler konusunda kararlar vermeniz olası. Merkür Retro pozisyonda olduğunu unutmayın. Doğru zamanda doğru kararlar verebilirsiniz.

  ASLAN BURCU

  Sevgili Aslanlar haftaya hobileriniz çocuklar ve onlara ait gündemler ile başlarken günlük rutinleriniz çalışma hayatı ve sağlık konuların da dikkat diyor olacak gökyüzü. İkili ilişkiler konusunda acele kararlar vermeyin. Bir takım yeni başlangıçlar olabilir.

  BAŞAK BURCU

  Sevgili Başaklar ev yuva konuları belki taşınma ev değişikliği veya evinizde tadilat gibi durumlar olabilir.Günlük rutinler ve çalışma hayatında da yoğun bir süreç sizi bekliyor.Bununla birlikte çocukları olan başak burçları çocuklarınıla ilgili kararlar alacaksınız.

  TERAZİ BURCU

  Sevgili Teraziler yakın akraba eğitim bilgi öğrenme gibi konular ile haftaya başlangıç yapıyorsunuz. Aileniz ile alakalı çözüm bekleyen konular, aşk hayatınız ile ilgili kararlar biraz yorucu olabilir.kendinize yeni uğraşlar edineceksiniz.

  AKREP BURCU

  Sevgili Akrepler para maddi kaynaklar kazanımlarınız ve geleceğe dair planlar ile adım atıyorsunuz. Aile konularında yer değişimi veya evinizde tadilat gibi durumlar ile uğraşmanız olası. Zaman geçmeden kısa zaman içinde çözüm bulmalısınız.

  YAY BURCU

  Sevgili Yaylar dış görünüm sağlığınız ve karşı tarafa kendinizi ifade ve birtakım yetenekleriniz ile başlıyorsunuz. Para ile ilgili durumlarında netlik kazanması olası Kısa seyahat planı var ise arabanız ile ilgili bakımları ihmal etmeyin.

  OĞLAK BURCU

  Sevgili Oğlaklar haftaya kontrolunuz dışında gelişen bir takım olaylar veya arkanızdan çevrilen işlerin karşınıza çıkması belki hayal kırıklıkları veya kendiniz ile baş başa kalmak gibi durumlar ile başlıyor olabilirsiniz. Unutmayın öncelik sizsiniz!

  KOVA BURCU

  Sevgili Kovalar sosyal çevreniz dostluklar belki toplum önü statü konuları ile adım atıyorsunuz. Bu hafta meditasyon, yoga kısacası size iyi gelen ne var ise yapabilirsiniz. İçsel olarak geride kalmak bazı bilinçaltı konuları ve geçmiş sizi yorabilir.

  BALIK BURCU

  Sevgili Balıklar kariyer iş aile ve tplum önü statünüz gibi konular ile başlıyor olabilirsiniz.Sosyal sorumluluk çerçevesinde bir takım yardımlarda bulunabilir organizasyonlar yapabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile güzel zamanlar geçirereceksiniz.

  https://www.instagram.com/elifliastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz