Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji11 Ekim günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  11 Ekim günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 11 Ekim pazartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 11 Ekim 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  11 Ekim günlük burç

  11 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (11 EKİM 2021)

  Sevgili Koçlar, sosyal çevrenizde aktif olmak isterken, kendinizi araştırmalara gömebilir ve izole takılmak isteyebilirsiniz. Elinizdeki işlere odaklanarak günü tamamlamanız olası.

  BOĞA BURCU (11 EKİM 2021)

  Sevgili Boğalar, maddi yatırımlarınızla alakalı gelişmeler bugün gündeminizde. Özellikle borç, kredi gibi işleriniz varsa istediğiniz gibi ilerleyemeyebilir. Biraz sakin kalarak çözüm üretebilirsiniz.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (11 EKİM 2021)

  Sevgili İkizler, sevgi anlamında tatminsizlik görülebilir ve ikili ilişkilerde kendinizi geri çekmek isteyebilirsiniz. Hukuksal konular biraz zorlayıcı olabilir. Sakin kalmayı deneyin. Motivasyonunuzu yükseltmeye çalışın.

  YENGEÇ BURCU (11 EKİM 2021)

  Sevgili Yengeçler, ruhsal olarak kendinizi yorgun hissetmeniz olası. Kendi alanınıza çekilerek meditasyon yapabilir, kendinizi dinginleştirmek için çalışmalarda bulunabilirsiniz. Yarım kalan işlerinize odaklanın.

  ASLAN BURCU (11 EKİM 2021)

  Sevgili Aslanlar, sosyal çevrenizden ve sevdiğinizden biraz uzak kalmak isteyebilirsiniz. Melankoliye yakın ruh halinizi toparlamak için sanata, eğlenceye yönlenin. Hobilerinizle uğraşın iyi gelecektir.

  BAŞAK BURCU (11 EKİM 2021)

  Sevgili Başaklar, ev içerisinde yalnızlaşmak isteyebileceğiniz bir gün. Bir şey yapmak istemeyebilirsiniz. Elinizdeki işlere odaklanın kariyerinizle ilgili araştırmalara girin, en azından bugün kendiniz için bir şeyler yapın.

  TERAZİ BURCU (11 EKİM 2021)

  Sevgili Teraziler, yakın çevrenizin sizinle ilgilenmediğini düşünebilirsiniz. Kardeş kuzen gibi kişilere kırılabilir sevilmiyorum kafasına girebilirsiniz. İnsanlara davranışlarını sorgulamak için alanınıza çekilebilir ve olaylar üzerine düşünebilirsiniz.

  AKREP BURCU (11 EKİM 2021)

  Sevgili Akrepler, unuttuğunuz bir borç ya da yatırımlarınızla alakalı gelişmeler yaşanabilir. Çözüm üretmek istiyorsanız öncelikle mali tablonuzun analizini yapmanız gerekiyor. Hazırlıklar yapmalısınız.

  YAY BURCU (11 EKİM 2021)

  Sevgili Yaylar, sevgisiz hissedebileceğiniz bir gün. Aslında kendinizle alakalı değişimlere odaklanarak ikili ilişkilerinizi toparlama adına girişimlerde bulunabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (11 EKİM 2021)

  Sevgili Oğlaklar, bilinçaltınızla alakalı bazı belirsizlikler yaşayabilirsiniz. İş çevrenizden kaynaklı olabilir. Herkese her şeye yetemezsiniz. Kendinizle alakalı durumlarda durumu toparlamak için nefes çalışmalarına yönelin. Sakinleşmeniz gerek.

  KOVA BURCU (11 EKİM 2021)

  Sevgili Kovalar, sosyal çevreniz ve aşk hayatınızda biraz yorulmuş hissedebilirsiniz. Aslında durum anladığınız gibi olmayabilir. En iyisi çıkıp gezin dolaşın ruhunuza iyi gelecek aktiviteler yapın. Bazen yalnızlık iyi gelebilir.

  BALIK BURCU (11 EKİM 2021)

  Sevgili Balıklar, meslek ve aile hayatınızda bazı durumlarla karşılaşabilir ve  duruma hassas yaklaşabilirsiniz. Aslında içinizdeki gücü ortaya çıkarma adına biraz sakinliği deneyimleyin. İş yerinizdeki işleri toparlayın, eğer evdeyseniz dekor işleriyle uğraşın iyi gelecektir.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz