Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji11 Eylül günlük burç yorumları! Burcunuzu bugün neler bekliyor?

  11 Eylül günlük burç yorumları! Burcunuzu bugün neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 11 Eylül cumartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 11 Eylül 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  11 Eylül günlük burç

  11 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (11 EYLÜL 2021)

  Sevgili Koçlar, sosyal çevrenizde maddi konularınızı konuşurken parasal açıdan kayıplara uğramanız mümkün görünüyor. Ağzınızdan çıkanlara bugün dikkat etmelisiniz. Duygularınızı abartılı biçimde ifade edebilirsiniz. Bu geçici süreçte sakin kalmanızı öneririm.

  BOĞA BURCU (11 EYLÜL 2021)

  Sevgili Boğalar, bugün ikili ilişkilerinizde, çocuklarınızla, flörtünüzle güzel iletişimler söz konusu. Ancak mesleki anlamda duygularınız hareketli olacağı için biraz sakin mi kalsanız? Sevdiklerinizle vakit geçirin bu süreci bu şekilde değerlendirin.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (11 EYLÜL 2021)

  Sevgili İkizler, iş hayatınızda ya da günlük işlerinizde yaşayacağınız ani gelişmeler sizi biraz sarsabilir. Bu yüzden sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Olayları büyütmemeye özen gösterin. Biraz sezgilerinize güvenin.

  YENGEÇ BURCU (11 EYLÜL 2021)

  Sevgili Yengeçler, sevdiklerinizle yakın çevrenizle gayet güzel olumlu iletişimin hakim olduğu bir gün. Ancak ortaklı gelirlerde bazı durumları abartmanız olası. Sakinliği deneyimleyin.

  ASLAN BURCU (11 EYLÜL 2021)

  Sevgili Aslanlar, maddi getirileriniz konusunda ailenizden desteklendiğinizi görebileceğiniz bir gün. Ebeveynlerinizle yatırım ve birikim konularını konuşabilir onlardan destek alabilirsiniz. Ancak yanlış anlaşılmalar olabilir dikkat. Kendinizi iyi ifade etmeye bakın.

  BAŞAK BURCU (11 EYLÜL 2021)

  Sevgili Başaklar, iletişiminizin aktif olduğu bir gün. Yakın çevrenizle özellikle dikkat edin. İş çevrenizde bazı anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Hayat felsefeniz için girişimlerde bulanabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (11 EYLÜL 2021)

  Sevgili Teraziler, maddi anlamda oluşan kaygılarınız için bugün güzel gelişmeler söz konusu olabilir. Birikimlerinizi, yatırımlarınızı düzenleyerek güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ancak ortaklı işlere dikkat etmekte fayda var.

  AKREP BURCU (11 EYLÜL 2021)

  Sevgili Akrepler, sosyal çevrenizle güzel görüşmeler yapabileceğiniz bir gün. Onlar arasında parıldıyorsunuz. Sezgilerinizin oldukça kuvvetli olduğu bugün umutlarınızı, hayallerinizi tekrar gözden geçirebilirsiniz.

  YAY BURCU (11 EYLÜL 2021)

  Sevgili Yaylar, mesleki anlamda parıldadığınız bir zaman ve korkularınızdan az da olsa sıyrılabilirsiniz. İletişim dilinizde abartılar görülebilir. Lütfen dikkat edin güzel gidenleri bozmayın.

  OĞLAK BURCU (11 EYLÜL 2021)

  Sevgili Oğlaklar, bugün umutlarınız ve hayallerinizin aktif olduğu bir gün. Bazılarınız yurt dışı planları yaparken bazılarınız da eğitim hayatıyla alakalı gelişmeler yaşayacak. Araştırın, yazın, çizin. Hangisi sizin içi uygun onu bulmaya çalışın.

  KOVA BURCU (11 EYLÜL 2021)

  Sevgili Kovalar, ortaklı gelirlerinizde güzel gelişmelerin yaşandığı bir gün. Mesleki anlamda da kendini bir tık iyi hissedebilir belki de bazılarınız eşinin gelirinin arışına şahit olabilir.

  BALIK BURCU (11 EYLÜL 2021)

  Sevgili Balıklar, ikili ilişkilerinizde güzel gelişmeler sizleri bekliyor. Birlikte organizasyonlar yapabilir hatta yurtdışı için seyahat planları yapabilirsiniz. Ancak gözünüzü siz yine de dört açın. Günün keyfini çıkarın.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz