Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji11 Mayıs Boğa burcunda Yeni Ay! Burçlar nasıl etkilenecek?

  11 Mayıs Boğa burcunda Yeni Ay! Burçlar nasıl etkilenecek?

  -

  11 Mayıs Boğa Yeni Ay’ı 5.evde gerçekleşeceğinden gündemimiz çocuklar, flörtler ve sanat ve sanatçılar olacaktır. Peki, Boğa burcunda Yeni Ay etkileri ne olacak? Boğa burcunda Yeni Ay burçları nasıl etkileyecek? Karma Astrolog Elif Bozkurter anlatıyor…

  11 MAYIS BOĞA BURCUNDA YENİ AY ETKİLERİ

  Yeni Ay Uranüsyen etkilere sahip. Çünkü Yeni Ay’da, Uranüs’le beraber aynı evde ve Boğa burcunda olduğundan dolayı ani beklenmedik olaylar yaşanabilir. Bazılarınız çocuklarınızın eğitimi ve hayatıyla ilgili ani kararlar alırken bazılarınız yeni bir ilişkiye adım atabilir veya var olan ilişkinizi şifalandırmaya çalışabilirsiniz. Ancak Yeni Ay’ın Satürn ve Jüpitere kare açı yapması aldığınız kararların ne kadar etik, ne kadar doğru olduğunu size düşündürtebilir bazılarınız ise ciddi kısıtlanmalar yaşayabilirsiniz. Yeni Ay döngüsünde sanatçılarla ilgili tatsız haberler alabiliriz.

  boğa burcunda yeni ayAyrıca Uranüs’ün açıları Yeni Ay civarı orta ölçekli depremlerin olabileceğini, ve ülkemizin 11.evinde gerçekleşecek olan Yeni Ay müttefik ülkelerle ilgili sorun yaşayabileceğimizi gösteriyor.

  Gene bu süreçte hukuksal alanlarda kısıtlanmalar, hukukçular, havayollarında veya havayolları çalışanlarıyla ilgili olumsuz bazı olaylara şahitlik edebiliriz. Yeni Ay’dan en çok Boğa, Akrep, Aslan ve Kova burçları etkilenecektir.

  KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

  Sevgili Koçlar, 11 Mayıs’ta gerçekleşecek Boğa yeni Ay’ı birlikte Para ve finansal durumunuz, sahip olduğunuz mal mülk, ekonomik sorunlar, mesleki ve ticari yeteneklerimiz, güven ve güvensizliğin dayandığı noktaları ile ilgili durumların karşınıza çıkması olası. Bu dönemde boğaz, ses telleriniz, boyun ve troid bezi ile ilgili sağlık açısından da dikkatli olmanızda fayda var.

  - Advertisement -

  BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR

  Sevgili Boğalar, 11 Mayıs’ta gerçekleşecek Boğa Yeni Ay ile birlikte kendinize harika zamanlar ayıracağınız belki seyahat planı yapabileceğiniz durumlar olabilir. Kısıtlama zamanlarında nasıl yapacağız değil mi? Plan yapabilir sonra uygularsınız artık. Birincil motivasyonlarınızın önem kazandığı belki kendinizi kısıtlanmış hissettiğiniz ve bazı uğraşılar bulmak için plan projeler yapacağınız güzel bir dönem diyebiliriz. Yaratıcı olacaksınız ve güzel fikirler bulabileceksiniz.

  İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

  Sevgili İkizler, 11 Mayıs’ta gerçekleşecek Boğa yeni Ay ile birlikte ruhsal olarak kendinizi bulacağınız ve içsel durumlarınızın gün yüzüne çıkacağı zamanlar diyebiliriz. Bilinç altı, ruh sağlığı, korkular, endişeler durumları yaşanabilir. Arkanızdan çevrilen birtakım işler var ise bunları öğrenebilir ve dostunuzu düşmanınızı seçebilirsiniz. Meditasyon yapın. Bu dönem rüyalarınıza dikkat edin yol gösterici olabilir. Mistik aydınlanma yaşayabilirsiniz.

  YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

  Sevgili Yengeçler, 11 Mayıs’ta gerçekleşecek Boğa yeni Ay ile birlikte sosyal statünüz dostluk, umutlar arkadaşlık çevreniz ve yardım kuruluşları ile ilgili bir takım faaliyetlerde yer alabilir ve adımlar atabilirsiniz. Bu size çok iyi gelecektir.

  Çevreniz ile ilişki durumunuz, arkadaşlıklar ve sosyal çevre içinde yapılacak çalışmalar, varılacak hedefler, gerçekleştirilecek yenilikler belki sosyal medyada başlatmayı planladığınız bir proje için ilk adım gibi konular gündeminiz olabilir.

  ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

  Sevgili Aslanlar, 11 Mayıs’ta gerçekleşecek Boğa Yeni Ay ile birlikte iş hayatınız, kariyeriniz disiplin, meslek ve toplumdaki durumunuz ile ilgili birtakım gelişmeler ve onun getirileri ile birlikte aile hayatı veya babanız ile ilgili durumlar söz konusu olabilir.  Bireysel başarılarınız, mesleki kariyeriniz, ve ilişkisi olduğunuz insanlar ile ilgili bazı durumların da netleşmesi gibi bir takım durumlarda netlik kazanabilir. Güzel bir dönem değerlendirin.

  BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR

  Sevgili Başaklar 11 Mayıs’ta gerçekleşecek Boğa Yeni Ay ile birlikte eğitim hayatınız ile ilgili gelişmeler belki yurtdışı seyahati veya var ise kayınvalideniz ile ilgili veya uzak akrabalarınız hakkında birtakım gelişmeler yaşanabilir. Uzun iç ve dış seyahatler, özgürleşmek gibi istekleriniz olabilir ama maalesef kısıtlanma buna izin vermiyor. Bu nedenle evde kaldığınız sürede yazı yazmak, belki eğitim vermek gibi konularda adımlar atabilirsiniz. Bu süreçte hukuk işleri, mahkeme konularınız var ise gelişmeler de yaşanabilir.

  TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER

  Sevgili Teraziler, 11 Mayıs’ta gerçekleşecek Boğa Yeni Ay ile birlikte başlatmak istediğiniz ortaklı birtakım işlemler hukuksal davalarınız veya bir yakınınızın bu tarz durumları ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Radikal, kalıcı değişiklikler, bitişler ve yeni başlangıçlar, mistik konular, gizli işler, belki evlilikle ilgili bir takım parasal durumlar veya mirasla ilgili durumlarınız söz konusu olabilir.

  AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER

  Sevgili Akrepler, 11 Mayıs’ta gerçekleşecek Boğa yeni Ay ile birlikte ikili ilişkilerde, sevgi, evlilik, ortaklık ve denge kurma konuların da daha fazla efor sarf edeceğiniz bir zaman dilimi olacak kendinizi ve ilişkinizi sorgulayabilir veya bu konu hakkında konuşma ve yeniden başka şekilde devam etme kararı alabilirsiniz. Belki evlilik hayatının nasıl süreceği, iş ortaklıkları gibi birden fazla konu ile ilgilenmek durumunuz dahi olabilir. Bu dönem harcamalarınız da karşılıklı denge kurma zamanı diyebiliriz.

  YAY VE YÜKSELEN YAYLAR

  Sevgili Yaylar, 11 Mayıs’ta gerçekleşecek Boğa Yeni Ay ile birlikte günlük rutinleriniz yanınızda çalışanlar ve iş hayatınız konularında yeni gündemler yeni kararlar alabilirsiniz. Varsa evcil hayvanınız onunla ilgilenmek durumunda kalabilir veya bu sıkıcı kapanma zamanlarda bir ev hayvanı da sahiplenmek isteyebilirsiniz ki bu size çok iyi gelecektir. Sağlık konusunda sindirim sistemi, sinir sistemi, yediklerinize içtiklerinize ve bağırsaklarınıza dikkat edin.

  OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR

  Sevgili Oğlaklar, 11 Mayıs Boğa Yeni Ay’ı ile birlikte Aşk hayatınızda güzel gelişmeler var. İrade gücünüz kararlılığınız zevk aldığınız alanlar ve yaratıcılığını ortaya koyma çalışmalarının sonuçlarını alabilirsiniz. Bu zamanlarda öne çıkma, dikkat çekme çabalarınız artsa dahi bunu ancak kendi çevreniz içerisinde yapabilirsiniz. Başlatma enerjileri olan bir döngü. Aşk ve çocuklarınız ile ilgili gündemleriniz de olası. Kalbinize dikkat edin. Sağlıklı yiyecekler tüketin.

  KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR

  Sevgili Kovalar, 11 Mayıs Boğa Yeni Ay’ı ile birlikte aile hayatınız anne babanız veya ev konuları gündem olabilir. Kapalı olduğumuz bu dönemde ev içerisinde değişiklik yapmak isteyebilir dekorasyon konularına zaman ayırabilirsiniz ki bu da size iyi gelecektir. Anneniz, babanız ve ebeveynlere ait birtakım işleri yoluna koymanız gerekebilir. Hayatınızda temel teşkil edecek konularda bu dönem sizin için önem kazanacaktır.

  BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR

  Sevgili Balıklar, 11 Mayıs Boğa Yeni Ay’ı ile birlikte yakın çevre akrabalarınızın bazı durumları, minik minik başlatmak istediğiniz eğitimler veya arabanız ile ilgili yeni değişim veya bakım zamanları olabilir. Kapalı kaldığımız bu dönemlerde belki kitap okuyabilir veya yeni eğitimler araştırabilirsiniz. Kardeşleriniz ile ilişkileriniz yakın çevre ile olan iletişim, arkadaşlık ilişkileri, belki kısa yolculuklar ama kısıtlanma döneminde nasıl olacak değil mi? Bu zor zamanlarda bitecek elbette sabırlı olmakta fayda var.

  https://www.instagram.com/elifliastroloji/

  YAZARIN DİĞER YAZILARI  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz