11 Mayıs 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

0

Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 11 Mayıs 2022 Çarşamba günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 11 Mayıs 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

KOÇ BURCU (11 MAYIS 2022) *

Bugün çalışma ve gündelik hayatta ani beklenmedik güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz ve para konusunda kazançlar elde edebilirsiniz. Sağlık problemlerine ise dikkat etmelisiniz. Ayrıca gizli eril düşmanlardan dolayı bazı sorunlar yaşanabilir.

Jüpiter Koç etkisiyle 25 Ekim tarihine kadar; Siz bu dönemin en şanslı olanı olacaksınız. İstediğiniz her şey için girişimde bulunabilir, ilk adımı atabilirsiniz. Bu hayatınızın her alanında size yardım edecek bir ilahi güç demektir. Aşk, para, kariyer, eğitim, seyahat ya da her neyse bu konularda kendinize güveniniz artabilir ve cesaretiniz yükselebilir. Cesaretle attığınız adımlarda yardım göreceksiniz.

BOĞA BURCU (11 MAYIS 2022) *

Bugün aşk, çocuk ya da hobinizle ilgili ani kararlar alabilirsiniz ve güzel gelişmeler gerçekleşebilir. Ani fiziksel değişim de gerçekleştirebilirsiniz. Sosyal çevrenizden ise eril figürlerle anlaşmazlık yaşanabilir.

Jüpiter Koç etkisiyle 25 Ekim tarihine kadar; bilinçaltınız ve sağlığınız şifalancaktır. İlahi yardımlarınız manevi anlamda size gelecektir ve psikolojik olarak şifalanacaksınız. Bu dönemde meditasyon, yoga, ruhsal ve enerji çalışmaları yapmak çok ama çok iyi gelecektir. Görünenin ardındaki görünmeyeni fazlasıyla hissedebileceksiniz ve manevi açılımlarınız artabilir.

İKİZLER BURCU (11 MAYIS 2022) *

Bugün aile ve ev hayatınızda yeni kararlar ve düzenlemeler yapabilirsiniz. Ani beklenmedik olumlu gelişmeler yaşanabilir. Kariyer hayatınızda ise tartışmalara dikkat etmelisiniz.

Jüpiter Koç etkisiyle 25 Ekim tarihine kadar; sosyal çevrenizden gelebilecek şans ve fırsatlarınız artabilir. Sosyal çevreniz genişleyebilir ve yeni bir topluluğa dahil olabilirsiniz. Yeni insanlarla tanışabilirsiniz ve bu size çok iyi gelecektir. Dilekleriniz ise gerçeğe dönüşebilir, bu dönemde bol bol dilek dileyin.

YENGEÇ BURCU (11 MAYIS 2022) *

Bugün yakın çevre, kardeşler, eğitim, medyayla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz ve sosyal çevrenizden ani beklenmedik şanslar sizi bulabilir. Seyahatlerde ise dikkatli olmalısınız. Hukuk, uzak akrabalar, seyahatler, eğitim konusunda ise sorunlar yaşanabilir.

Jüpiter Koç etkisiyle 25 Ekim tarihine kadar; kariyer ve iş hayatınızda yeni şans ve fırsatlar sizi bulabilir. İş hayatınızda problemler varsa bu konularda korunacaksınız ve korktuğunuz da başınıza gelmeyecektir. Ama kariyerinizde olabilecek fırsatları tepkisellik ve egoist davranırsanız tepebilirsiniz.

ASLAN BURCU (11 MAYIS 2022) *

Bugün maddi kaynaklar ve para konusunda ani gelişen fırsatlarınız var ve iş hayatınızda da olumlu ani gelişmeler yaşayabilirsiniz. Para ve kazançlarda artış meydana gelebilir. Ödeme ve borçlara ise dikkat.

Jüpiter Koç etkisiyle 25 Ekim tarihine kadar; yurt dışı seyahati, yurt dışı konuları, yabancı partner, hukuk, seyahat konularında korunduğunuz ve şansınızın açıldığı bir döneme giriyorsunuz. Farklı kültürleri tanımak, eğitim almak, yüksek eğitim ve akademik kariyere yönelmek size şanslar getirecektir. Yurt dışına çıkmak istiyorsanız bu konuda fırsatlarınız olacaktır. Yabancı, yurt dışı bağlantılı, hu7kukçu ya da akademik kariyerli bir partnerle tanışabilirsiniz.

BAŞAK BURCU (11 MAYIS 2022) *

Bugün kendinizle ilgilenmek ve güzelleşmek, çevrenize yardım etmek fırsatlarınız var. Yurt dışı, eğitim, hukuk, seyahat konusunda ise ani gelişen güzel fırsatlar önünüze gelebilir. İkili ilişki ve ortaklıkla ise tartışma yaşayabilirsiniz.

Jüpiter Koç etkisiyle 25 Ekim tarihine kadar; harcamalar, maddi kaynaklar, miras, nafaka, kredi konularında şans ve fırsatlarınız var. Ayrıca ameliyat, sağlık konusunda korunacaksınız. Okült konulara yönelebilirsiniz. Ani par acıkışlarına ise dikkat etmelisiniz.

TERAZİ BURCU (11 MAYIS 2022) *

Bugün içe çekilebilir, yalnız kalmak isteyebilirsiniz ama parayla ilgili hiç beklenmedik güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sağlığınıza ise dikkat etmelisiniz özellikle de zehirlenmeye bugün açıksınız. Ayrıca çalışma hayatınızda tartışmalara dikkat. Gündelik hayatta kazalara dikkat.

Jüpiter Koç etkisiyle 25 Ekim tarihine kadar; evlilik ve ortaklık konusunda şans ve fırsatlarınız var. Eğer bekarsanız karşınıza iyi insanlar çıkabilir. Bu dönemde evlilikte sorunlar varsa korunacaktır ve evliliğiniz daha iyi hale gelebilecektir. Ortaklık konusunda da korunacak ve ortaklık kuracaksınız bu durumu değerlendirebilirsiniz.

AKREP BURCU (11 MAYIS 2022) *

Bugün sosyal çevre, arkadaşlarınızla ilgilenebilirsiniz ve evlilik, ortaklık konusunda ani olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ani olumlu kararlar alırken tartışmalara da dikkat etmelisiniz.

Jüpiter Koç etkisiyle 25 Ekim tarihine kadar; sağlık, gündelik hayatta şans ve fırsatlarınız var. Gündelik hayatta ve çalışma hayatında şanslarınız artabilir ama çok çalışmanız ve liderlik özelliklerinizi kullanmanız gerekebilir. Sağlık olarak baş bölgesi rahatsızlıklarınızla ilgili şifalanabilirsiniz.

YAY BURCU (11 MAYIS 2022) *

Bugün kariyer ve iş hayatınıza odaklanabilirsiniz ve pratiklikle işlerinizi düzenleyebilirsiniz. Partner, ortak ya da yakın ilişkide olduğunuz kişilerle iletişimde sorunlar ve anlaşmazlıklar yaşanabilir.

Jüpiter Koç etkisiyle 25 Ekim tarihine kadar; aşk, çocuk, hobi konularında korunuyorsunuz. Eğer bekarsanız aşk konusunda şanlısınız ve bu konuda korunacaksınız. Yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Eğlence ve hobileriniz konusunda güzel bir dönem geçirebilirsiniz.

OĞLAK BURCU (11 MAYIS 2022) *

Bugün yurt dışı, eğitim, hukuk, yabancılar, uzak çevre ya da akrabalarla iletişim içinde olabilirsiniz ama sorunlar yaşanabilir. Özellikle de gündelik hayatla ilgili ve çalışma hayatınızda anlaşmazlıklara dikkat etmelisiniz.

Jüpiter Koç etkisiyle 25 Ekim tarihine kadar; ev ve aile hayatınızda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni bir ev alma ya da taşınmaz alma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yeni bir aile kurabilirsiniz ve kuracağınız aile huzurlu ve iyi bir aile olabilir. Aile içi problemler çözülebilir. Aile içindeki kişilerden destek görebilirsiniz.

KOVA BURCU (11 MAYIS 2022) *

Bugün harcama, ödemeler, nafaka, miras, kredi gibi maddi konularla ilgilenebilirsiniz ve harcamalarınız artabilir. Yeni bir karar almak ve imza atmak uygun değil.

Jüpiter Koç etkisiyle 25 Ekim tarihine kadar; yakın çevre, yakın akrabalar, kardeş, eğitim, seyahatler, medya alanında şans ve fırsatlarınız artıyor. Yeni bir eğitime başlamak, yakın çevre ve kardeşlerden gelebilecek yardımlarınız artabilir. Yeni bir çevre edinebilirsiniz ama bu kişiler aslında yakınlarınızda olan kişilerden olacaktır. Kısa seyahatlerden gelebilecek fırsatlarınız artacaktır.

BALIK BURCU (11 MAYIS 2022) *

Bugün partner, yakın arkadaş ya da ortakla daha çok ilgilenebilirsiniz ve bazı iletişim sorunları yaşanabilir. Dikkatli olmalısınız. Yeni kararlar almak için uygun bir günde değilsiniz.

Jüpiter Koç etkisiyle 25 Ekim tarihine kadar; maddi kazançlarınız bu süreçte artabilir ve yeni kazanç kapılarınız açılabilir. Paranızı doğru değerlendirirseniz bereketli olacaktır. Maddi kazançlarla ilgili ise korunuyorsunuz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here