Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji11 Nisan 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  11 Nisan 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 11 Nisan 2022 Pazartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 11 Nisan 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  KOÇ BURCU (11 NİSAN 2022)

  Sevgili Koç; bugün kendinizi ortaya koyuyorsunuz ve ilişkiler, eğlence, çocuk ya da hobinizle ilgilenmek için güzel bir gündesiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili ani harcamalar yapabilirsiniz.

  BOĞA BURCU (11 NİSAN 2022)

  Sevgili Boğa; ailenizle ve sevdiklerinizle bugün ilgilenebilirsiniz ama aile içi ani tartışmalar ya da sorunlar içinde kalabilirsiniz.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (11 NİSAN 2022)

  Sevgili İkizler; yakın çevre, kardeşler, seyahatler ani sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Ama  duygusal olarak kendinizi rahatlıkla ifade ettiğiniz bir gündesiniz. Trafikte de dikkatli olmalısınız.

  YENGEÇ BURCU (11 NİSAN 2022)

  Sevgili Yengeç; para ve maddi kaynaklarınızla ilgili ani kararlar alabilirsiniz ama bu kararlar sizi zarar uğratabilir. Sakin kalmaya çalışmalısınız. Sosyal çevrenizden kaynaklı harcamalar sizi zor durumda bırakabilir.

  ASLAN BURCU (11 NİSAN 2022)

  Sevgili Aslan; bugün kendinizi rahatlıkta ortaya koyuyorsunuz ve fevri davranışlara itilebilirsiniz. Özellikle de iş hayatınızdaki iniş çıkışlardan dolayı duygusal sorunlar yaşayabilirsiniz. Ani ve fevri tutum sergilememeye çalışmalısınız.

  BAŞAK BURCU (11 NİSAN 2022)

  Sevgili Başak; bugün duygusal olarak içe çekildiğiniz ve duygularınızı yansıtmakta zorlandığınız bir gün olabilir. Ruhsal çalışmalar yapmak, meditasyon yapmak size iyi gelecektir. Ya da gündelik hayata karışmalısınız. Eğitim, seyahat, yurt dışı konularıyla ilgli ani kararlar verebilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (11 NİSAN 2022)

  Sevgili Terazi; arkadaşlarınızla eğlenmek, sosyalleşmek isteyebilirsiniz ama ani harcamalar yapabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili ani gelişmeler olumlu yada olumsu zorlayabilir ama siz dengede kalmaya çalışmalısınız. Ayrıca sağlığınıza da dikkat etmelisiniz.

  AKREP BURCU (11 NİSAN 2022)

  Sevgili Akrep; iş hayatınızda kendinizi ortaya koyabildiğiniz ve ben dediğiniz bir gündesiniz ama ortaklık yada partnerle sorunlar yaşanabilir. Bugün egoya dikkat etmeniz gerekiyor. Ve biraz da güvenmeyi denemelisiniz.

  YAY BURCU (11 NİSAN 2022)

  Sevgili Yay; eğitim, uzak mesafe seyahati hukuk, yurt dışı konularıyla ilgilenebilirsiniz ama sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Boyun bölgesi rahatsızlıklarınız varsa bugün gündelik hayatınızı aksatabilir. Ayrıca seyahatlerde dikkatli olmalısınız.

  OĞLAK BURCU (11 NİSAN 2022)

  Sevgili Oğlak; finans, ödemeler. Borçlarla bugün ilgilenebilirsiniz ve hiç ummadığınız ani ödemelerle karşılaşabilirsiniz. Ayrıca kalp rahatsızlığınızı varsa bugün dikkat etmelisiniz, rahatsızlıklarınızı ihmal etmemelisiniz.

  KOVA BURCU (11 NİSAN 2022)

  Sevgili Kova; ilişki, ortaklık ya da partnerle ilgilendiğiniz bir gündesiniz. Aile içi ise ani sorunlar gerçekleşebilir ve siz duygusal olarak zorlanabilirsiniz.

  BALIK BURCU (11 NİSAN 2022)

  Sevgili Balık; çalışma ve iş hayatınızda ani sorunlar yaşanabilir. Evcil hayvanlarınızla ilgili sağlık problemleri yaşanabilir. Ayrıca siz de sağlığınıza dikkat etmelisiniz. İletişim sorunları ve ani fevri tutumlarınız çalışma hayatınızda zorlanmanıza sebep olabilir.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz