11 Temmuz 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

0

Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 11 Temmuz 2022 Pazartesi gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı. İşte 11 Temmuz 2022 günlük burç yorumları…

Bugün özellikle akşam saatlerinde ilişkilerde özgürlük ihtiyacına bağlı hayal kırıklıkları yaşanma ihtimalinin çok yüksek olduğu bir günde olacağız. İlişkilerimizde rahatsız olduğumuz her konuyu dile getirmek isteyeceğiz ve fakat beklediğimiz ya da umduğumuz şekilde bir iletişim olmayacaktır diyebilirim. Dolayısıyla duygusal anlamda hayal kırıklığı yaşama potansiyelimiz çok yüksek olacak. Siz siz olun bugün yapmak istediğiniz konuşmayı başka zamana erteleyin.

KOÇ BURCU (11 TEMMUZ 2022) *

Sürekli etrafınıza liderlik yapmak adeta geminin dümeninde olmak arık sizi yoruyor. Bugün kendinize izin verin ve kaptan köşkünü boşaltın.

BOĞA BURCU (11 TEMMUZ 2022) *

Bugün her zamanki kararlı ve özgüven dolu tutumunuz ne yazık ki yok. Kendinizi içe kapatıp dış dünyadan kopmak isteyebilirsiniz ancak bu durum akşam saatlerinde normale dönecektir.

İKİZLER BURCU (11 TEMMUZ 2022) *

Bugün kendiniz şımartmak biraz bencil olmak isteyeceksiniz. Belki biraz alışveriş belki de güzel bir yemek ile kendinizi ödüllendirebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU (11 TEMMUZ 2022) *

Bugün normal rutininizin dışına çıkıp kendinize daha çok vakit ayırmak isteyecekseniz. Ancak akşama doğru aile büyüklerini ziyaret edip onları mutlu edebilirsiniz.

ASLAN BURCU (11 TEMMUZ 2022) *

Bugünü aileniz ve yakın arkadaşlarınız ile geçireceksiniz. Akşam saatleri partner ya da eşinizle romantik anlar sizi bekliyor.

BAŞAK BURCU (11 TEMMUZ 2022) *

Bugün ailenizle beraber güzel vakit geçireceksiniz. Akşam saatleri belki ufak gerginlikler yaşayabilirsiniz ancak endişe etmenize gerek yok.

TERAZİ BURCU (11 TEMMUZ 2022) *

Bugün Maddi açıdan oldukça bonkör olacağınız bir gün sizi bekliyor. Aşırıya kaçmamanız hayrınıza olur. Akşam saatlerinde partnere vakit ayırın.

AKREP BURCU (11 TEMMUZ 2022) *

Bugün gün boyu adeta akrepliğinizi bir kenara bırakıp oldukça enerjik ve huzurlu bir gün geçireceksiniz. Kimseden şüphe duymayacağınız, yeni tanışacağınız insanları sorgulamayacağınız keyifli saatler sizi bekliyor.

YAY BURCU (11 TEMMUZ 2022) *

Bugün Gün sizin için oldukça enerjik başlayacak. Aileniz, arkadaşlarınız ve partneriniz arasında gün boyu koşuşturacaksınız. Akşam saatlerinde daha dingin ve huzurlu zamanlar sizi bekliyor.

OĞLAK BURCU (11 TEMMUZ 2022) *

Bugün özellikle yeme içme konusunu biraz abartabilirsiniz. Akşam vakti aileniz ile keyifli zamanlar geçireceksiniz. Partneriniz sizden bir sürpriz bekliyor onu ihmal etmeyin.

KOVA BURCU (11 TEMMUZ 2022) *

Bugün Nihayet beklediğiniz tatil fırsatı ayağınıza geldi. Aileniz ve sevdiklerinizle bunu değerlendirin. Maddi açıdan ummadığınız bir destek sizi oldukça mutlu edecektir.

BALIK BURCU (11 TEMMUZ 2022) *

Bugün oldukça neşeli ve enerjik olacaksınız. Öğlen saatlerinde yakın çevreniz size bir sürpriz yapabilir. Partnerinizle kısa süreli bir tatil için program yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here