Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji12 Ekim günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  12 Ekim günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 12 Ekim salı günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 12 Ekim 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  12 Ekim günlük burç

  12 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (12 EKİM 2021)

  Sevgili Koçlar, bugün kariyer hayatınızda orijinal fikirler üretebilirsiniz. Otoriter figürle yapacağınız görüşmeler sizin için verimli geçebilir. Yatırımlarınız gündeme gelebilir. Ancak ikili ilişkilerinizde yanlış anlamalara müsaitsiniz. Ağzınızdan çıkana dikkat etmekte fayda var.

  BOĞA BURCU (12 EKİM 2021)

  Sevgili Boğalar, inançlarınız, felsefeleriniz, hukuksal ve eğitim konularınız için araştırmalara yönelebilir, bunlarla alakalı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yapacağınız görüşmelerde özellikle iş çevrenize dikkat etmeniz gerekebilir.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (12 EKİM 2021)

  Sevgili İkizler, ortaklıklı maddi gelirler, eşinizin parası ya da kredileriniz için fikirler üretebilirsiniz. Beklediğiniz gelişmeleri yaşayabilmek için derinlemesine araştırmalar yapabilirsiniz. Sevgilinizle konuşmalarınıza dikkat etmeniz gerekebilir.

  YENGEÇ BURCU (12 EKİM 2021)

  Sevgili Yengeçler, ikili ilişkilerinizde ve sosyal çevrenizde aktif olacağınız bir gün.  Yeni çevrelere girişiniz olabilir. Ailevi konularda özellikle konuşmalarınıza dikkat etmeniz gerekebilir.

  ASLAN BURCU (12 EKİM 2021)

  Sevgili Aslanlar, iş çevrenizde ve otoriter figürlerle alakalı gelişmeler yaşanabilir. Mantıklı düşünerek işleri lehinize çevirebilirsiniz. Aniden alacağınız kararları uygulamadan önce biraz düşünmeniz gerekebilir.

  BAŞAK BURCU (12 EKİM 2021)

  Sevgili Başaklar, aşk hayatınız, hobileriniz, çocuklarınız bugün ön planda olabilir. Özellikle eğitim hayatlarıyla alakalı ani gelişmeler yaşanabilir. Yatırımlarınıza dikkat etmeniz gereken bir gün.

  TERAZİ BURCU (12 EKİM 2021)

  Sevgili Teraziler, aileniz, eviniz,yuvanız ile ilgilenmeniz gereken bir gün olabilir. Ebeveynlerinizden maddi konularda destekler alabilir, bununla alakalı gelişmeleri gündeminize alabilirsiniz. Kendinizi ifade ederken dikkat etmeniz gerekiyor.

  AKREP BURCU (12 EKİM 2021)

  Sevgili Akrepler, yakın çevrenizde ılımlı olabileceğiniz bir gün. Kuzenleriniz ve kardeşlerinizle görüşmeler yapabilir, onlardan ikili ilişkileriniz için destekler görebilirsiniz. Bilinçaltınız için meditasyon yapabilir, ruhunuzu dinginleştirebilirsiniz.

  YAY BURCU (12 EKİM 2021)

  Sevgili Yaylar, maddi gelirleriniz ve yatırımlarınızla ilgili iş çevrenizden destekler alabileceğiniz bir gün. Daha ılımlı olmanız halinde güzel fikirler üretebilirsiniz. Özellikle sosyal çevrenizde anlaşmazlıklar olabileceği için konuşmalara dikkat etmenizde fayda var.

  OĞLAK BURCU (12 EKİM 2021)

  Sevgili Oğlaklar, bugün gündeminiz kendiniz. Sevgilinizle, flörtünüzle, çocuklarınızla güzel bir gün geçirebilirsiniz. Yapmak istediğiniz birtakım değişiklikler varsa bugün özellikle otoriter figürlerle konuşmalarınıza dikkat etmeniz gerekebilir.

  KOVA BURCU (12 EKİM 2021)

  Sevgili Kovalar, bilinçaltınızda kalmış bazı konuları iyileştirme adına bugün daha verimli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ailenizle çocukluk anılarınıza dair görüşmeler yapabilir, sizde yara olan durumları düzeltebilirsiniz. Bazı araştırmalar yaparken gerçeği görmeye çalışabilirsiniz.

  BALIK BURCU (12 EKİM 2021)

  Sevgili Balıklar, sosyal çevrenizde düşüncelerinizi paylaşabilme adına güzel bir gün. Yakın ilişkide olduklarınız tarafından desteklenmek, olaylara ılımlı bakmak keyfinizi yerine getirebilir. Ortaklı maddi gündemlerinize dikkat etmeniz gereken bir gün.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz