Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji12 Eylül günlük burç yorumları! Burcunuzu bugün neler bekliyor?

  12 Eylül günlük burç yorumları! Burcunuzu bugün neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 12 Eylül pazar günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 12 Eylül 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  12 Eylül günlük burç

  12 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (12 EYLÜL 2021)

  Sevgili Koçlar, bugün daha çok hayat felsefeniz üzerine düşünürken kendinizi bulabilirsiniz. Sosyal çevrenizle bu durumları paylaşabilir ufkunuzu genişletebilirsiniz. Bazılarınız uzak seyahatler ve yurt dışı için girişimlerde bulabilir.

  BOĞA BURCU (12 EYLÜL 2021)

  Sevgili Boğalar, maddi konular bugün gündeminizde. Unuttuğunuz belki de bir borç belki de bir kredi yapılandırması gündeminize gelebilir. Bazılarınız hobilerini işe dönüştürmek isteyebilir yeni bir gelir kapısı açabilir. Sevdiğiniz kişiden destek alabilirsiniz.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (12 EYLÜL 2021)

  Sevgili İkizler, ailenizle güzel bir pazar geçirebilirsiniz ve bu sizlere oldukça iyi gelebilir. İkili ilişkilerinizde bazen iniş çıkış yaşanması olası ancak kendinize yapacağınız en güzel iyilik günün güzelliğini keşfetmek olacak.

  YENGEÇ BURCU (12 EYLÜL 2021)

  Sevgili Yengeçler, sosyal çevrenizde iletişim diliniz herkese olumlu olmanız dikkat çekecek. Onlarla vakit geçirip belki de çalışma hayatınızla alakalı gündemlerinizi onlarla paylaşabilirsiniz.

  ASLAN BURCU (12 EYLÜL 2021)

  Sevgili Aslanlar, mesleki anlamda maddi konularınıza odaklanacağınız bir gün. Aldığınız maaş ile ilgili düzenlemeler yapılabilir ve sizler de ona göre adım atabilirsiniz. Güzel gün keyfini çıkarın.

  BAŞAK BURCU (12 EYLÜL 2021)

  Sevgili Başaklar, hayat felsefenizi değiştirmek için belki de yeni adımlar atabileceğiniz bir gün. Marjinal fikirleriniz ortaya dökülüyor. Ailenizle bu konuları paylaşabilirsiniz. Onlarla ilgili yeni gündemleriniz olacak.

  TERAZİ BURCU (12 EYLÜL 2021)

  Sevgili Teraziler, bugün iletişiminiz oldukça aktif görünüyor. Miras nafaka gibi konularınız varsa bunlar tekrar çözümleyebilmeniz adına ortaya çıkabilir. Ruhen biraz dikkat edin.

  AKREP BURCU (12 EYLÜL 2021)

  Sevgili Akrepler, maddi birikimleriniz ön planda. İkili ilişkilerinizde desteklendiğinizi hissedebilirsiniz. Keyfini çıkarın güzel bir pazar.

  YAY BURCU (12 EYLÜL 2021)

  Sevgili Yaylar, iş ortamında birlikte çalıştıklarınızla güzel gelişmelerin yaşanacağı bir gün. Otoriter figürlerden desteklendiğinizi görebilirsiniz. Keyifli bir pazar.

  OĞLAK BURCU (12 EYLÜL 2021)

  Sevgili Oğlaklar, sevdiklerinizle yapmak istediklerinizi paylaşabilirsiniz. Belki de bazılarınız sevdiğiyle, flörtüyle tatil planları yapabilir. Çocuklarınızla ilgili güzel gelişmeler mevcut.

  KOVA BURCU (12 EYLÜL 2021)

  Sevgili Kovalar, ailenizle birlikte güzel bir gün geçirebilirsiniz. Bazılarınızın taşınma kararları gündeminde olurken bazılarınız da bazı gelirlerinin ailesi tarafından arttığına şahit olabilir.

  BALIK BURCU (12 EYLÜL 2021)

  Sevgili Balıklar, yakın çevrenizle birlikte planlama yapıp kendinizi dışarı atabilirsiniz. Aranızdaki iletişim bugün oldukça güçlü. Aniden kısa kısa seyahatlerde kendinizi bulabilirsiniz.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....