12 Favori bakım

0

Lüks bir masajla şımartılmak mı istiyorsunuz? Yoksa incelmek, form tutmak mı? Ya da belki tek isteğiniz biraz rahatlamak. Güzel bir spa deneyimi yaşamak isteyen, ancak nasıl başlayacağına karar veremeyenler için işte en favori bakımlar… Üstelik, bu bakımların çoğu vücudunuzu yaza hazırlıyor. İçlerinde bir ay sonunda bikini giymenizi vaat edenler bile var!

RAHATLATICI BAKIMLAR
Nuvola Floating Bed
Bu bakımın en önemli özelliği 60 dakikalık uygulama sonrası 6 saatlik uykuya eş bir rahatlama ve dinginlik sağlaması. Uygulamanın nasıl yapıldığına gelince; bir tür su yatağının üzerine uzanıyor ve tercihinize göre farklı bakımlar seçebiliyorsunuz. Bunlar; Milk & Honey Treatment (Bal & Süt Bakımı), Algae Body Teratment (Detox Bakımı), Mud Body Treatment (Çamur Bakımı), Chocolate Body Treatment (Çikolata Bakımı) olarak sıralanıyor. Nuvola Floating Bed, rahatlatıcı olduğu kadar aynı zamanda sıkılaştırıcı ve arındırıcı özellikleri olan bir bakım.
Nerede uygulanıyor? Richmond Nua Wellness Spa – Sapanca
Fiyatı: Seçilen küre göre 125 ile 175 YTL arasında değişiyor.
Bilgi için: 0 264 582 21 00

Terapi Yatağı
Terapi yatağı uygulaması sayesinde, kendinizi 45 dakikada 8 saat uyumuş gibi zinde hissetmeniz mümkün. Suyla vücut ve ayak masajı yapan, ışık ve müzikle rahatlatan bu terapi yatağı, kısa sürede günün yorgunluğunu üzerinizden atmanızı sağlıyor. Yatağın bir özelliği de yosun terapisi ya da diğer bakımlarla birleştirilebilmesi.
Nerede uygulanıyor? Anantara Spa & Fitness Center- Astoria Alışveriş Merkezi – İstanbul
Fiyatı: 50 dakika 220 YTL (Terapi yatağında diğer bakımlar da uygulandığında bunlar fiyata ekleniyor)
Bilgi için: 0 212 215 23 23

Relax Yosun Bakımı
Fransız markası Decleor'un, yüzde 100 doğal bakım ürünleriyle yapılan bu özel bakım, holistik yaklaşımıyla huzur vaat ediyor. Vücudunuzda ve ruhunuzda muhteşem bir rahatlama duygusu yaratan bakım, yüz hariç tüm vücuda, beyaz yosunla uygulanıyor. Relax Yosun Bakımı, yoğun nemlendirme etkisiyle, cildi yumuşatıyor ayrıca ciltte kese etkisi de yaratıyor. Öncesinde uygulanan vücut peelingi ise teni yumuşatarak kadife hissi veriyor. Özellikle pürüzsüz bronzlaşmak isteyenler ciltlerini bu terapiyle güneş için hazır hale getirebilirler.
Nerede uygulanıyor? Coliseum Sportif Yaşam Merkezi
Fiyat: Süresi: 60 dakika 140 YTL
Bilgi için: 0 216 538 38 05

Haberin devamı 2008 Mayıs sayımızda…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here