Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji12 Mart 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  12 Mart 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 12 Mart 2022 Cumartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 12 Mart 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  KOÇ BURCU (12 MART 2022)

  Sevgili Koç; sevdiklerinizle, eviniz ve ailenizle ilgilendiğiniz bir gündesiniz, kendinizi ortaya koymakta zorlanabilirsiniz ve bu sizin canınızı acıtabilir. Maddi kaynaklarla ilgili verilebilecek olumlu ani kararlarla maddi güvencenizi sağlama fırsatı yakalayabilirsiniz. Psikolojik olarak ise şifalandığınız ve beklemediğiniz yerden ilahi yardımın gelebileceği bir gün. Sağlık olarak korunuyorsunuz.

  BOĞA BURCU (11 MART 2022)

  Sevgili Boğa; yakın çevre, kardeş, eğitim konusunda kendinizi ortaya koymakta zorlandığınız için psikolojik olarak rahatsızlanabilirsiniz. Sosyal çevrenizden ise destekleniyorsunuz, arkadaşlarınızla zaman geçirmek size iyi gelecektir. Ayrıca ani şans ve fırsatlarınız var, cesaretli olun sevgili boğalar.

  İKİZLER BURCU (12 MART 2022)

  Sevgili İkizler; maddi kaynaklarınız, ürettiklerinizle ilgili tutumlu olduğunuz bir gündesiniz ama sosyal çevrenizden dolayı harcama yapabilir ve bu sizin canınızı sıkabilir. Sosyal çevrenizdeki arkadaşlarınıza bir süre dikkat etmelisiniz. Kariyer ve iş hayatınızdan ise destekleniyorsunuz ve bu destek maddi kaynaklarınıza yansıyabilir. Ani gelişen durumlara hazırlıklı olun, bunlar sizin hayrınıza sonuçlanacaktır.

  - Advertisement -

  YENGEÇ BURCU (12 MART 2022)

  Sevgili Yengeç; kendinizi ortaya koyduğunuz ve insanlara kol kanat germek istediğiniz bir gündesiniz. Duygusal olarak iyi hissetseniz de iş hayatınızda kendinizi ortaya istediğiniz gibi koyamamak bugün canınızı yakabilir. Uzak mesafe seyahat, yurt dışı, yabancılar, hukuk-dava konularından ise destekleniyorsunuz ve şans ve fırsatlarınızı değerlendirin. Eğer yurt dışı hayaliniz varsa aslında kapılar size açık. Sosyal çevre ve arkadaşlarınızdan gelebilecek ani şans ve fırsatlarınız var, sosyal çevrenizdeki insanların değiştiği bir dönemden geçebilirsiniz ama bu sizin için iyi olacak.

  ASLAN BURCU (12 MART 2022)

  Sevgili Aslan; ruhsal olarak içe çekildiğiniz, kendinizi yalnız hissettiğiniz bir günde olabilirsiniz ama maddi açıdan şans ve fırsatlarınız var. Ayrıca kariyer hayatınızı olumlu etkileyecek ani fırsat ve tekliflere açık olun. Korkularınızı bir kenara bırakabilirsiniz sistemin size yardım ettiğini fark edebilirsiniz sevgili aslanlar.

  BAŞAK BURCU (12 MART 2022)

  Sevgili Başak; arkadaşlarınızla vakit geçirdiğiniz, topluluk ve derneklerde kendinizi ifade edebildiğiniz bir gündesiniz ama maddi konularda beklediğiniz desteği alamamak canınızı yakabilir. İlişki, evlilik ya da ortağınızdan gelebilecek destek ve yardımlar var. Aşk, ilişki ve evlilik konusunda çok şanslı bir dönemdesiniz sevgili başaklar. Yurt dışı, eğitim, uzak akrabalar, uzak mesafe seyahatlerle ilgili ani kararlar alabilirsiniz ve bu kararlar sizin için iyi olacak.

  TERAZİ BURCU (12 MART 2022)

  Sevgili Terazi; kariyer, iş hayatınızla ilgilendiğiniz bir gündesiniz, çalışma hayatınız, yanınızda çalışanlardan destek görüyorsunuz ve sağlık olarak korunuyorsunuz. Maddi açıdan ani şanslar var, gözünüzü dört açın sevgili teraziler.

  AKREP BURCU (12 MART 2022)

  Sevgili Akrep; yurt dışı, uzak mesafe seyahat, uzak akrabalar, eğitim, hukuk-dava konularında bugün şanslısınız. Ayrıca hobi, çocuk ya da aşk konusunda korunuyorsunuz. Partner, evlilik ya da ortağınızdan ise ani gelen fırsatlarla yurt dışı seyahat, eğitim konularıyla ilgili kararlar alabilirsiniz. Sağlığınıza ise dikkat etmelisiniz, özellikle baş bölgesi rahatsızlıkları gündelik hayatınızın kalitesini düşürebilir.

  YAY BURCU (12 MART 2022)

  Sevgili Yay; maddi kaynaklar, harcama, borçlarla ilgili ani gelen fırsatlarınızla finansal durumunuzu iyileştirebilirsiniz. Ayrıca ev, aile, taşınmazlarla ilgili şans ve fırsatlarınız var. Aşk, flört, çocuk ya da hobinizle ilgili ise canınızı yakabilecek sorunlar yaşanabilir.

  OĞLAK BURCU (12 MART 2022)

  Sevgili Oğlak; ilişki, ortaklık, evlilikle ilgilendiğiniz ve bu konuda şansın sizinle olduğu bir gündesiniz. Aile içi sorunlar canınızı yakabilir ama istediğiniz fırsatlar yakın çevre, yakın akrabalar, kardeşlerden size gelecektir. Aşk konusunda ise ani fırsatlarınız var gözünüzü dört açın.

  KOVA BURCU (12 MART 2022)

  Sevgili Kova; çalışma hayatınız, yanınızda çalışanlarla ilgilendiğiniz bir gündesiniz. Sağlık olarak korunuyorsunuz ama yakın çevrenizdeki sizi üzebilecek gelişmeler mide ağrılarına, mide rahatsızlıklarına sebep olabilir. Maddi kaynaklarla ilgili ise güzel ve olumlu gelişmeler sizin olacak.

  BALIK BURCU (12 MART 2022)

  Sevgili Balık; aşk, flört, çocuk ya da hobinizle ilgilendiğiniz bir gündesiniz ve sevdiklerinizle güzel bir gün geçirebilirsiniz. Maddi kaynaklarla ilgili istediğiniz geliri elde edemediğinizi düşünmeni canınızı sıkabilir ama aslında bu geçici bir süreç unutmayın. Sağlık olarak ise korunuyorsunuz ve bugün fiziksel değişiklik yapmak için uygun bir gün. Yakın çevre, kardeşlerden gelebilecek ani fırsatlar var. Ayrıca trafikte dikkatli olmalısınız.11  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz