Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji12 Nisan 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  12 Nisan 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 12 Nisan 2022 Salı günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 12 Nisan 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  12 NİSAN JÜPİTER& NEPTÜN KAVUŞUMU

  Yılın en güzel etkisi geliyor. Jüpiter Neptün kavuşumu hayallerin gerçeğe dönüşeceği zaman dilimine işaret ediyor. Bu dönemde belki ruhsal sıkıntılar yaşayabilirsiniz ama aslında derinlerde kalmış karmik tortular gün yüzüne çıkarak arınmasını sağlar. Hayallerinize sınır getirmeyin. Mayıs ayına kadar şans ve bereket, şifa tüm insanlığa geliyor. İlaçlarda, tıpta pek çok buluşlar gerçekleşecek. Bu dönemde doğan çocuklar insanlığa şifa getiren özel insanlar olacaktır.

  Ayrıca aşk, sevgi, para ve  fiziksel/psikolojik rahatsızlıklarla ilgili pek çok şifa gerçekleşebilir.

  Olumsuz olarak; yağmur ve sel gibi doğa olayları artabilir. Dünya kendi şifası için harekete geçecek.

  - Advertisement -

  KOÇ BURCU (12 NİSAN 2022)

  Sevgili Koç; aşk, çocuk ya da hobilerinizle ilgili sorunlar yaşanabilir. Ay 13:00’ten 17:07’ye kadar ise boşlukta olacak; bu saatlerde ise yeni bir işe başlamak, yeni karar almak için uygun değildir Bu saatlerde işlerinizi tamamlamak, dinlenmek için kullanabilirsiniz. Saat 17:07’den sonra gündelik işler, çalışma hayatınızla ilgilenebilirsiniz. Beslenme düzeninizi düzenlemek için de akşam saatlerini kullanabilirsiniz.

  BOĞA BURCU (12 NİSAN 2022)

  Sevgili Boğa; aile ve işinizde sorunlar yaşanabilir. Sakin kalmaya çalışmalısınız. . Ay 13:00’ten 17:07’ye kadar ise boşlukta olacak; bu saatlerde ise yeni bir işe başlamak, yeni karar almak için uygun değildir Bu saatlerde işlerinizi tamamlamak, dinlenmek için kullanabilirsiniz. Saat 17:07’den sonra detaycı ve mükemmeliyetçi olabilirsiniz ve aşk, hobi, çocuklarınızla ilgilenebilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (12 NİSAN 2022)

  Sevgili İkizler; duygularınızı ifade ederken  tartışmacı bir tutum sergileyebilirsiniz ayrıca trafikte tartışma yaşayabilirsiniz, sakin kalmalısınız. . Ay 13:00’ten 17:07’ye kadar ise boşlukta olacak; bu saatlerde ise yeni bir işe başlamak, yeni karar almak için uygun değildir Bu saatlerde işlerinizi tamamlamak, dinlenmek için kullanabilirsiniz. Saat 17:07’den sonra aile ve evinizle ilgilenebilirsiniz. Evinizi düzenlemek için güzel bir gündesiniz.

  YENGEÇ BURCU (12 NİSAN 2022)

  Sevgili Yengeç; maddi kaynaklarınızla ilgili harcamalarınız artabilir, dikkatli olmalısınız. . Ay 13:00’ten 17:07’ye kadar ise boşlukta olacak; bu saatlerde ise yeni bir işe başlamak, yeni karar almak için uygun değildir Bu saatlerde işlerinizi tamamlamak, dinlenmek için kullanabilirsiniz. Saat 17:07’den sonra yakın çevre, kardeşlerle iletişiminiz artabilir. Eğitimle ilgilenebilirsiniz ve sosyal medyada daha aktif olabilirsiniz. Ayrıca kısa seyahatler gerçekleştirebilirsiniz.

  ASLAN BURCU (12 NİSAN 2022)

  Sevgili Aslan; bugün partner ya da ortakla duygusal sorunlar ve tartışmalar içinde kalabilirsiniz. Ben-sen dengesini sağlamanız gerekiyor. . Ay 13:00’ten 17:07’ye kadar ise boşlukta olacak; bu saatlerde ise yeni bir işe başlamak, yeni karar almak için uygun değildir Bu saatlerde işlerinizi tamamlamak, dinlenmek için kullanabilirsiniz. Saat 17:07’den sonra maddi kaynaklar, harcamalar, ürettiklerinizle ilgilenebilirsiniz ve maddi kaynaklarınızla ilgili yeni bir düzenleme yapabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (12 NİSAN 2022)

  Sevgili Başak; bugün psikolojik olarak zorlanabilirsiniz ve bazı sağlık problemleri, gündelik hayatta kazalar yaşayabilirsiniz. . Ay 13:00’ten 17:07’ye kadar ise boşlukta olacak; bu saatlerde ise yeni bir işe başlamak, yeni karar almak için uygun değildir Bu saatlerde işlerinizi tamamlamak, dinlenmek için kullanabilirsiniz. Saat 17:07’den sonra kendinizi daha net ortaya koymaya başlayabilirsiniz ve duygusal olarak kendinizi çok daha iyi hissedebileceksiniz. Araştırmacı ve pratik olmaya başlayabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (12 NİSAN 2022)

  Sevgili Terazi; sosyal çevrenizde kendinizi duygusal olarak ifade ederken zorlanabilirsiniz ve bazı tartışmalar yaşayabilirsiniz. . Ay 13:00’ten 17:07’ye kadar ise boşlukta olacak; bu saatlerde ise yeni bir işe başlamak, yeni karar almak için uygun değildir Bu saatlerde işlerinizi tamamlamak, dinlenmek için kullanabilirsiniz. Saat 17:07’den sonra duygusal olarak içe çekilebilirsiniz ve yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Psikolojiniz eve sağlığınızla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz ayrıca meditasyon yapmak, bilinçaltınızı şifalandıracak çalışmalar yapmak için akşam saatlerini kullanabilirsiniz.

  AKREP BURCU (12 NİSAN 2022)

  Sevgili Akrep; iş hayatınızda egonuzdan dolayı bazı problemler yaşanabilir. Ay 13:00’ten 17:07’ye kadar ise boşlukta olacak; bu saatlerde ise yeni bir işe başlamak, yeni karar almak için uygun değildir Bu saatlerde işlerinizi tamamlamak, dinlenmek için kullanabilirsiniz. Saat 17:07’den sonra sosyal çevre, dernek ya da topluluklara yönelebilirsiniz.

  YAY BURCU (12 NİSAN 2022)

  Sevgili Yay; bugün iletişimde sorunlar yaşanabilir, tartışmalar içinde kalabilirsiniz. . Ay 13:00’ten 17:07’ye kadar ise boşlukta olacak; bu saatlerde ise yeni bir işe başlamak, yeni karar almak için uygun değildir Bu saatlerde işlerinizi tamamlamak, dinlenmek için kullanabilirsiniz. Saat 17:07’den sonra işinize yönelebilir, daha çok çalışabilir ve pratik çözümlerle işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (12 NİSAN 2022)

  Sevgili Oğlak; bugün maddi harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Harcama, ödemeleriniz bugün artabilir. . Ay 13:00’ten 17:07’ye kadar ise boşlukta olacak; bu saatlerde ise yeni bir işe başlamak, yeni karar almak için uygun değildir Bu saatlerde işlerinizi tamamlamak, dinlenmek için kullanabilirsiniz. Saat 17:07’den sonra eğitim, seyahat, hukuk, yurt dışı konularıyla ilgilenebilirsiniz ve daha çok çalışabilirsiniz.

  KOVA BURCU (12 NİSAN 2022)

  Sevgili Kova; bugün partner yada ortakla sorunlar yaşayabilirsiniz ve tartışmalarınız artabilir. . Ay 13:00’ten 17:07’ye kadar ise boşlukta olacak; bu saatlerde ise yeni bir işe başlamak, yeni karar almak için uygun değildir Bu saatlerde işlerinizi tamamlamak, dinlenmek için kullanabilirsiniz. Saat 17:07’den sonra maddi kayaklarınızla, ödeme ve borçlarla ilgilenebilir, finansal durumunuzu belli bir sisteme göre düzenleyebilirsiniz. Sağlığınıza ise dikkat etmelisiniz.

  BALIK BURCU (12 NİSAN 2022)

  Sevgili Balık; bugün çalışma hayatınızda tartışma içinde kalabilirsiniz. Ayrıca gündelik işlerinizi aksatacak bazı sağlık problemleri yaşayabilirsiniz. . Ay 13:00’ten 17:07’ye kadar ise boşlukta olacak; bu saatlerde ise yeni bir işe başlamak, yeni karar almak için uygun değildir Bu saatlerde işlerinizi tamamlamak, dinlenmek için kullanabilirsiniz. Saat 17:07’den sonra partner ya da ortakla zaman geçirmek isteyebilirsiniz.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz