Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji12 Ocak günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  12 Ocak günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 12 Ocak 2022 Çarşamba günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 12 Ocak 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. (Dilara Yıldızhan’ın haftalık burç yorumlarına da (10-16 Ocak)  bakabilirsiniz

  12 OCAK 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler

  KOÇ BURCU (12 OCAK 2022)

  Para, maddi kaynaklar, ürettikleriniz ve değerlerinizle ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir. Kariyer hayatınızda güçlü destekler görebilirsiniz. Sağlık ve psikolojik açıdan ise dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz.

  BOĞA BURCU (12 OCAK 2022)

  Kendinizi göstermek, ortaya koyarken eğitim, yabancılar, uzak akrabalardan estek görebilirsiniz. Özellikle de 11 Mayıs-20 Mayıs doğumlu boğa burçları şanslarınızı kaçırmayın. Eskiden tanıdığınız partnerle karşılaşılabilir ve olumlu bir sürece girebilirsiniz. Maddi kaynaklarda ise kayıplar yaşayabilir, zorunlu harcamalar yapmak zorunda kalabilirsiniz, dikkat etmelisiniz

  İKİZLER BURCU (12 OCAK 2022)

  İçe çekildiğiniz, yalnız kalmak istediğiniz bir gün geçirebilirsiniz ama maddi kaynaklar, eşin parası ya da borcunuz varsa bu konularda güzel gelişme ve fırsatlar yaşayabilirsiniz. Eş ya da ortağınızla ilgili ise bazı hayal kırıkları yaşanabilir, harekete geçmekte zorlanabilirsiniz.

  - Advertisement -

  YENGEÇ BURCU (12 OCAK 2022)

  Sosyal çevre, arkadaşlarınız, medya, bağlı olduğunuz topluluk ya da dernek varsa gününüzü bu konularla değerlendirebilirsiniz. Maddi kazanç konusunda engel ya da ani harcamalar çıkabilir. İlişki ya da ortağınızdan güzel destekler görebilirsiniz.

  ASLAN BURCU (11 OCAK 2022)

  Kariyer ve iş hayatınızda, yanınızda çalışanlardan olumlu destekler görebilirsiniz. Özellikle de kadınlardan gelebilecek yardımları değerlendirebilirsiniz. Flört, aşk, ilişkilerde ise hayal kırıklıkları yaşanabilir. Ekstradan sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

  BAŞAK BURCU (12 OCAK 2022)

  Uzak mesafe seyahat, yurtdışı bağlantıları, yabancılarla ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir. Kendinizi ortaya koymakta ve göstermekte zorlanmadığınız bir zaman dilimindesiniz. Aşk konusunda da fırsat ve şanslarınızı değerlendirebilirsiniz. Aile içinde tartışmalar yaşanabilir ve bunlar hayal kırıklığına uğramanıza sebep olabilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

  TERAZİ BURCU (12 OCAK 2022)

  Para, eşin parası, finans, yatırım, nafaka, sigorta borçlarla ilgili olumlu yönde fırsatlarınızı değerlendirebilirsiniz. Maddi kaynaklarınızı yeniden gözden geçirmek ve düzenlemek için güzel bir gündesiniz. Sağlık ve iletişim konusunda; kardeş ve yakın çevrenizde sorunlar yaşanabilir ve hayal kırıklığına sebep olabilir. Zehirlenmelere ise dikkat etmelisiniz.

  AKREP BURCU (12 OCAK 2022)

  Evlilik, ilişki yada ortağınızla olumlu kararlar alabilirsiniz ve fikirsel olarak uzlaşabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızda, harcamalarda ise özellikle bugün dikkat edilmesi gereken bir gündesiniz, hobi-çocuklar-aşk hayatınızdan dolayı para kaybı yaşayabilirsiniz.

  YAY BURCU (12 OCAK 2022)

  Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Hareketli bir süreçtesiniz ama fiziksel bakım ve sağlığınızı ihmal etmemelisiniz. Maddi kaynaklarda ise olumlu gelişmeler, para kazancınızı arttırabilir ve yatırım yapabilirsiniz. Maddi kazançlar konusunda güçlendiğiniz bir dönemdesiniz bunu olumlu olarak kullanabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (12 OCAK 2022)

  Aşk, flört, hobi ve çocuklarda sevginizi gösterebilir, kendinizi ortaya koyabilirsiniz. Aşkta ya da hobinizde ani güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. İletişimde ise yanılgılar yaşayabilirsiniz, psikolojik olarak bazı sorunlar yaşanabilir. Psikolojinize ve sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

  KOVA BURCU (12 OCAK 2022)

  Aileniz, evinizle ilgili olumlu fırsatlar ve destekler yaşayabileceğiniz bir gün. Gizli karmik ilişki, geçmişten gelen partnerle sorunları çözebilirsiniz. Sosyal çevrenizde aktif bir dönemdesiniz ama tartışmalar yaşanabilir, harcamalar yapabilirsiniz ve dolandırılma gerçekleşebilir. Harcamalara ekstra özen göstermeniz para kayıplarını önleyebilir.

  BALIK BURCU (12 OCAK 2022)

  İletişim, eğitim, kardeşlerden gelecek olumlu destekler gerçekleşebilir. Sosyal çevrenizde eskiden tanıdığınız arkadaşlarla karşılaşabilir, eski aşklarla iletişime geçilebilirsiniz. Kariyer hayatınızda ise yapmanız gerekeni kestirmekte zorlanabilirsiniz, sağlığınıza ise dikkat etmelisiniz. Tartışma içinde kalabilirsiniz ama yanılgılar içine düşebilirsiniz.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....