Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji12 Temmuz 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  12 Temmuz 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 12 Temmuz 2022 Salı gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı. İşte 12 Temmuz 2022 günlük burç yorumları…

  Bugün akşam saatlerinde iş ve kariyer konuları odağımız oluştururken, bazı toplantılarda boy göstermek durumunda kalabiliriz. Özellikle öğleden sonra ciddi konuşmalar yaparak ve disiplinli çalışarak günü geçirebiliriz. Duygusal işlerle çok ilgilenemeyecek olup, mantıksal kararlar almak isteyeceğiz. Sabah saatlerinde daha pozitif olurken, akşam saatlerine doğru biraz daha mantık çalıştırmak isteyebiliriz.

  KOÇ BURCU (12 TEMMUZ 2022)

  Hayatınızla ilgili yeni bir başlangıç yapma ve yeni kararlar alma aşamasındasınız ancak beklenmedik engellerle karşılaşabilirsiniz. Gün içinde beklemediğiniz bir kişiden alacağınız bir davet sizi şaşırtabilir.

  BOĞA BURCU (12 TEMMUZ 2022)

  Güne biraz huzursuz başlayabilirsiniz ancak bu etki ilerleyen saatlerde yerini sakinliğe bırakacak. Partneriniz ya da eşiniz size bir sürpriz yapabilir. Belki ufak bir tatil ya da gözlerden uzak bir kaçamak.

  İKİZLER BURCU (12 TEMMUZ 2022)

  Bugün sosyal çevreniz ile dışarıda vakit geçirmek size iyi gelecek. Yeni insanlarla tanışabilir hatta yeni bir aşka adım atabilirsiniz. Akşam saatlerinde alacağınız bir haber sizi beklenmedik bir seyahate çıkarabilir

  - Advertisement -

  YENGEÇ BURCU (12 TEMMUZ 2022)

  Geçmişte canınızı sıkan bir olay hakkında bugün gerçekleri öğrenebilir ve şok olabilirsiniz. Gün içinde sevdiklerinizle bir araya gelerek keyifli vakit geçireceksiniz. Akşam saatleri ufak tefek gerginlikler olabilir.

  ASLAN BURCU (12 TEMMUZ 2022)

  Bugün maddi açıdan güzel bir sürprizle karşılaşabilirsiniz. Aile bireylerinden biri ile aranızda olan gerginlik bugün tatlıya bağlanacak. Akşam vakti kendi kabuğunuza çekilmek isteyebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (12 TEMMUZ 2022)

  Bugün ufak tefek sağlık sorunları canınızı biraz sıkabilir. Gün içinde partnerinizle dışarıda vakit geçirmek size iyi gelecektir. Akşam saatlerinde aile büyükleriniz size bir sürpriz yapabilir.

  TERAZİ BURCU (12 TEMMUZ 2022)

  Bugün uzun süredir aklınızda olan bir yatırım için ailenizden maddi destek sözü alabilirisiniz. Öğleden sonra partner ya da eşiniz ile gözlerden uzak keyifli bir kaçamak her ikinize de iyi gelecektir.

  AKREP BURCU (12 TEMMUZ 2022)

  Bugün geçmişte kaldığını düşündüğünüz biri ansızın karşınıza çıkabilir. Bu durum kafanızın karışmasına ve duygusal karmaşa yaşamanıza sebep olacaktır. Akşam saatleri dostlarınızla vakit geçirip rahatlamaya çalışın.

  YAY BURCU (12 TEMMUZ 2022)

  Bugün sabah vakitleri oldukça enerjik ve neşeli olacaksınız. Bu haliniz etrafınıza da pozitif yansıyacak ve keyifli zamanlar geçirmenize neden olacak. Gün içinde maddi anlamda ipin ucunu kaçırabilirsiniz aman dikkat!

  OĞLAK BURCU (12 TEMMUZ 2022)

  Bugün özellikle öğlen vakti yediklerinize içtiklerinize biraz dikkat edin. Ufak çaplı bir mide fesadı ya da zehirlenme durumu ile karşılaşabilirsiniz. Akşam vakitleri oldukça sakin ve huzurlu geçecek.

  KOVA BURCU (12 TEMMUZ 2022)

  Bugün partneriniz ile gerilmemeye özen gösterin hatta mümkünse pek görüşmeyin. Enerjiniz bugün pek de pozitif olmayabilir.  Akşam saatlerinde bu durum yerini sakinliğe bırakacaktır.

  BALIK BURCU (12 TEMMUZ 2022)

  Bugün eski defterleri karıştırabilir bazı şeyleri sorgulayabilirsiniz. Kafanız oldukça karışık olacağından kendi kabuğunuza çekilmek isteyebilirsiniz. Akşam saatleri daha dinginleşip dışarıda vakit geçirmek isteyeceksiniz.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz