Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji13 Ekim günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  13 Ekim günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 13 Ekim çarşamba günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 13 Ekim 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  13 Ekim günlük burç

  13 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (13 EKİM 2021)

  Sevgili Koçlar, bugün iş yerinizde, meslek hayatınızda yaratıcı fikirler elde edebilirsiniz. Risk almanız olası. Ancak riske değer mi bu konuda düşünmenizi öneririm.  İkili ilişkilerinizde aniden duygu değişimleri olabilir. Fevri davranmamaya çalışın.

  BOĞA BURCU (13 EKİM 2021)

  Sevgili Boğalar, hayat vizyonunuz için gerekli araştırmalarda bulunabilir, bununla alakalı güzel fikirler elde edebilirsiniz. Bazılarınız yurtdışı konularını gündeme taşıyabilir. Güçlü hissedeceğiniz bir gün. İş çevrenizdeki arkadaşlarınızla sakin konuşmalar yapmayı deneyimleyin.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (13 EKİM 2021)

  Sevgili İkizler, mali tablonuzla alakalı bazı durumların yaşanacağı bir gün. Ürettiğiniz çözümler için alacağınız riskler olumlu sonuçlanmayabilir. Biraz daha sakin düşünmeniz gerekiyor. Çevrenizdekileri bu fevrilik olumsuz etkileyebilir.

  YENGEÇ BURCU (13 EKİM 2021)

  Sevgili Yengeçler, ikili ilişkiler konusunda bugün daha yaratıcı olabilirsiniz. His olarak reaksiyonlar gösterebilirsiniz. Ev, yuva konularında biraz daha ılımlı olmaya çalışabilirsiniz.

  ASLAN BURCU (13 EKİM 2021)

  Sevgili Aslanlar, birlikte çalıştığınız kişilerle alakalı gelişmeler olabilir. Bazılarınız sağlığına odaklanırken, evcil hayvanlarınız da gündeminize gelebilir. İkili ilişkiler, aşk ve çocuklarınızın hayatınızda daha ılımlı bir gün. Sabırlı davranmanız sizin için daha olumlu olacaktır.

  BAŞAK BURCU (13 EKİM 2021)

  Sevgili Başaklar, aşk hayatınızda kendinizi güçlü hissedebileceğiniz bir gün. Flörtünüzle bir akşam yemeği keyfinizi arttırabilir. Ailevi konularda sizden büyük kişilerden destekler görebilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (13 EKİM 2021)

  Sevgili Teraziler, ailevi gündemlerinizde bugün daha aktif, daha ılımlı ancak tepkilere istinaden biraz fevri olabileceğiniz bir gün. Herkesi anlamaya çalışmalısınız. İletişim diliniz daha ılımlı olacaktır.

  AKREP BURCU (13 EKİM 2021)

  Sevgili Akrepler, zihniniz fazlaca aktif bugün. Yakın çevrenizle, eğitimlerinizle alakalı güzel gelişmeler yaşayabilir ancak beklentilerinizi ayarlamak kaydıyla. Sabırlı olmanız gerekiyor.

  YAY BURCU (13 EKİM 2021)

  Sevgili Yaylar, maddi yatırımlarınız, birikimleriniz ile ilgili fikirler üretebilirsiniz. Bunları hayata geçirmek için zamanını kollamanız gerekiyor. Kendinizle alakalı yaşça büyük kişilerden destek alabilir, iletişime geçebilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (13 EKİM 2021)

  Sevgili Oğlaklar, bugün heyecanlı hissedebilirsiniz. Kendinizle alakalı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. İlişkilerinizi kontrol etmeye çalışabilirsiniz. Maddi yatırımlarınız için kendinizden büyük insanlarla çözüm üretebilirsiniz.

  KOVA BURCU (13 EKİM 2021)

  Sevgili Kovalar, bilinçaltınızın aktif olduğu bir gün. Bazı gelişmeler yaşama adına danışmanlık alabilir, ruhunuzu dinginleştirme adına adımlar atabilirsiniz. Sosyal çevrenizden destekler görebilirsiniz.

  BALIK BURCU (13 EKİM 2021)

  Sevgili Balıklar, umutlarınız ve hayallerinize dair bazı riskler almanız olası. Risk almadan önce bazı konuları iyice araştırdığınızdan emin olmalısınız. Meslek hayatınızda daha verimli, desteklendiğiniz bir gün.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR



  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz