13 Haziran 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

0

Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 13 Haziran 2022 Pazartesi gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı.

13 Haziran 2022 genel anlamda kendimizi daha pozitif hissedeceğimiz bir gün olurken, özellikle dışarıda vakit geçirmek isteyeceğiz. Özgürlüğümüz bizim için her zamankinden daha önemli olurken, gereksiz risk almaktan kaçınmamızda da fayda var. Mesela ekstrem sporlar yapmak isteyebiliriz. Bugün özellikle zihin oyunlarının kurbanı olmamanızı şiddetle tavsiye etmek durumundayım. Malum Merkür Boğa burcunda ve anaretik derece de bu da bizleri haddinden fazla sabit fikirli yapmakla kalmayacak, aynı zamanda düşüncelerde ve iletişimde karşımızdaki ile inatlaşarak fikirlerimizi dayatma eğiliminde olacağımızı sağlayacaktır. Akşam saatlerinden itibaren rahatlayacağız ve hızlı kararlar almakla da kalmayıp, aynı zamanda aldığımız kararların üstünden tekrar geçmek isteyeceğiz. İletişim açısından da akşam saatleri daha elverişli görünüyor, keza masaya yatırmayı düşündüğünüz her türlü konu için akşam saatlerini değerlendirmenizde fayda var.

KOÇ BURCU (13 HAZİRAN 2022) *

Bugün şans sizden yana, ilahinin desteğini de arkanıza almışsınız ki başaramayacağınız hiçbir şey yok. Ancak ufak sakarlıklara karşı dikkat etmenizi ve özellikle de trafikte fazla hız yapmamanızı öneririm aman dikkat!  Yurt dışı konuları veya yurt dışında yaşayan sevdikleriniz bugün esas ilgi odağınız olabilir.

BOĞA BURCU (13 HAZİRAN 2022) *

Bugün ödemeler konuları kafanızı biraz meşgul etse de elinize geçecek bir miktar para ile kafanızda büyüttüğünüz ödemelerinizi kolaylıkla yaptığınıza şahit olacaksınız. Bazı okurlarım aile büyüklerinin ameliyat masraflarına bütçe ayırmak durumunda kalabilirler.

İKİZLER BURCU (13 HAZİRAN 2022) *

Bugün eşiniz ve partnerinizle vakit geçirmek isteyerek, ufak seyahatler ile gününüzü renklendirmek isteyebilirsiniz. Öğleden sonra ilahinin de desteği ile şans sizden yana olacak.  Bugün özellikle sosyal çevrenizle vakit geçirmek isteyeceksiniz.

YENGEÇ BURCU (13 HAZİRAN 2022) *

Bugün iş hayatınız ve sağlık konularının ön planda olacağı zamanlar içerisinde olacaksınız. Bazı Yengeçler annelerinin ya da evcil hayvanlarının ufak tefek sağlık sorunları ile ilgilenmek durumunda kalabileceklerdir bugün, ancak endişelenmenizi gerektirecek türde sağlık sorunları olmayacaktır bunlar.

ASLAN BURCU (13 HAZİRAN 2022) *

Bugün aşk hayatınız son derece hareketli olacağından, mevcutta ilişkisi olanlar sevdiceği ile keyifli vakit geçirirken, ilişkisi olmayanların ise özellikle öğleden sonra sürpriz aşk fırsatları kapılarını çalabilir. Özellikle hobilerinize vakit ayırmak isteyeceğiniz bir zaman dilimi olacaktır.

BAŞAK BURCU (13 HAZİRAN 2022) *

Bugün aile ve ev konularıyla ilgileneceksiniz ve arası bozuk olan aile üyelerinin arasını düzeltmek adına girişimlerde bulunacaksınız. Mükemmeliyetçi yapınız ile detaylı bir ev düzenleme içerisinde bulabilirsiniz kendinizi.  Tavsiyem bugün abartmaya meyilli olacağınızdan kendinizi fazla yormamanız.

TERAZİ BURCU (13 HAZİRAN 2022) *

Bugün kardeş ve kuzenlerle vakit geçirmek durumunda kalabilirsiniz. Özellikle iletişim konularında hareketli zamanlar yaşayabilir, hatta gün boyu telefonunuzun çaldığına şahitlik edebilirsiniz. Özellikle akşam saatlerinde aranızın açık olduğu partnerden sürpriz bir telefon gelebilir benden söylemesi.

AKREP BURCU (13 HAZİRAN 2022) *

Bugün maddi konular gündeminizi meşgul edecektir, ummadığınız ve hesapta olmayan harcamalar bütçenizi sarsabilir. Özellikle öğleden sonra harekete geçmek ve aklınızdaki konuların üzerine gitmek için son derece elverişli zamanlar olacak. Akşam saatleri ani haberler biraz gerginleşmenize sebep olabilir.

YAY BURCU (13 HAZİRAN 2022) *

Bugün fazlasıyla ben merkezci olacağınız bir gündesiniz ve kendinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Fiziksel görünümünüze dair bazı girişimlerde bulunmak isteyebileceğinizden, özellikle öğleden sonra bu konulara dair görüşmeler yaparken bulabilirsiniz kendinizi. Tüm gün enerjiniz son derece yüksek olacak.

OĞLAK BURCU (13 HAZİRAN 2022) *

Bugün biraz içinize kapanmak isteyebilirsiniz ve içsel sorgulama içerisinde bulunabilirsiniz. Sabah saatlerinde olaylara fazla mantıklı yaklaşmanız sebebi ile olayları aşırı egzajere etme eğiliminde olabilirsiniz. Bu da sizlerin olayları işin içinden çıkılmaz bir halde görmenize sebep olabilir ancak akşam saatleri biraz daha çözüm odaklı olabilirsiniz.

KOVA BURCU (13 HAZİRAN 2022) *

Bugün sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınız aracılığıyla hayatınıza bir insan girmek isteyebileceğinden, onların tanıştıracaklara kişilere şans vermenizde fayda var. Akşam saatlerinde ailenizden sürpriz haberler gelebilir bu da sizleri sevindirebilir.

BALIK BURCU (13 HAZİRAN 2022) *

Bugün odak noktanız kariyer alanınız olacaktır. Kariyeriniz sebebi ile yurt dışı seyahat planları ya da eğitim kayıtları yaparken bulabilirsiniz kendinizi. İşyerinizden zam istemek için uygun bir gün olduğunu belirtebilirim.  Akşam saatleri iletişimin hareketlendiği zamanlar olurken, kardeşlerinizle yaptığınız görüşmeler kolaylıkla çatışmaya dönebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here