Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji13 Ocak günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  13 Ocak günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 13 Ocak 2022 Perşembe günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 13 Ocak 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. (Dilara Yıldızhan’ın haftalık burç yorumlarına da (10-16 Ocak)  bakabilirsiniz

  13 OCAK 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler

  KOÇ BURCU (13 OCAK 2022)

  Kısa mesafe seyahat, kardeşler, eğitim, iletişim ve medyada fırsatlarınız olacaktır ama iletişimde abartılı davranırsanız fırsatları değerlendiremeyebilirsiniz. Kişisel bakımınızla ilgilenebilirsiniz.

  BOĞA BURCU (13 OCAK 2022)

  Maddi kaynaklar, para, ticarette sosyal çevrenizden gelebilecek fırsatlar olacaktır ama harcamaları abartabilirsiniz ve fazla lükse kaçabilirsiniz. Harcamalarda dengeyi bulmak olası maddi zararların önüne geçebilmenizi sağlayacaktır. Psikolojik ya da ruhsal olarak zorlandığınız bir süreçteyseniz bugün şifalandırabilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (13 OCAK 2022)

  Kendinizi iletişimle ortaya koyabilirsiniz ama kariyer hayatınızdan gelebilecek fırsatları iletişimdeki abartıdan dolayı değerlendirmekte zorlanabilirsiniz. Sağlığınıza ise dikkat etmelisiniz özellikle de; akciğerler, kollar ve parmaklarla ilgili rahatsızlar yaşanabilir.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (13 OCAK 2022)

  İçe çekilip, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Bu durumu abartabilirsiniz ve psikolojik olarak sizi yoracak şekilde duygularınızı abartabilirsiniz. Kariyer hayatınızda ise sizi üzen durumları düzeltme fırsatı yakalayabilirsiniz.

  ASLAN BURCU (13 OCAK 2022)

  Sosyalleşebilir, arkadaşlarınızla iyi vakit geçirebilirsiniz. Maddi kaynaklarda harcamalarınızı bugün abartabilirsiniz , harcamada dengeyi bulmak para kayıplarının önüne geçebilir. Eğitim almak, kendinizi geliştirmek, uzak mesafe seyahat etmek ise size iyi gelecektir.

  BAŞAK BURCU (13 OCAK 2022)

  Kariyer ve iş hayatınızda iletişimle işlerinizi çözebilirsiniz ama iletişimde abartılı davranışlar sorunlara yol açabilir. Maddi kaynaklarla ilgili sorunlarınıza ise bugün çare bulabilirsiniz ve finans durumunu iyileştirebilecek fırsatlar yakalayabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (13 OCAK 2022)

  Eğitim alabilir,  uzak mesafe seyahat gerçekleştirebilirsiniz. Yabancılar yada uzak akrabalarla iletişime geçebilirsiniz. İletişimde abartılı davranışlar ise fırsatları doğru değerlendirmemenize yol açabilir. Seyahat ediyorsanız aksaklıklar yaşanabilir. İlişki, evlilik ya da ortaklığınızla ilgili sizi üzen durumları ise şifalandırabilirsiniz.

  AKREP BURCU (13 OCAK 2022)

  Finans, borç, ortağın yada eşin parasıyla ilgili harcamalarınız artabilir. Dengeye getirerek harcama yapmanız olası maddi zararlardan sizi kurtarabilir. Sağlık olarak ise şifalanabilirsiniz ve kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

  YAY BURCU (13 OCAK 2022)

  İlişki, eş, evlilik ya da ortağınız duygularını abartılı şekilde dile getirebilir. Siz ilişki yada eşinizle iletişime geçmek isteyebilirsiniz ama durumları abartıp büyütmemeye çalışın. İlişki, flört, aşktan alınan yararlar bugün şifalanabilir.

  OĞLAK BURCU (13 OCAK 2022)

  Gündelik hayat, çalışma hayatınız, yanınızda çalışanlarla iletişimde sorunlar yaşanabilir. Durumlar çok abartılabilir. Sağlığınıza ise dikkat etmelisiniz ; akciğer sorunları, nefes problemleri, kol yada parmak rahatsızlıkları yaşanabilir. Ev ve ailenizle ilgili sizi üzen durumlar ise bugün şifalanabilir.

  KOVA BURCU (13 OCAK 2022)

  Aşk, ilişki, flört, çocuklar ya da hobilerinizde güzel gelişme ve fırsatlarınız olabilir ama iletişimde abartılı söylemeler fırsatları kaçırmanıza sebep olabilir. Maddi harcamalara ise dikkat etmelisiniz bugün fazla para harcayabilirsiniz. İletişim, eğitim, medya, kardeşlerle ilgili sizi üzen durumları bugün şifalandırma fırsatı yakalayabilirsiniz.

  BALIK BURCU (13 OCAK 2022)

  Aile hayatınızda duygularınızı dile getirirken abartılı bir tutum sergilenebilir bu da şans ve fırsatları kaçırmanıza sebep olabilir ama yılın en şanslı burcu sizsiniz. Maddi konularda yeterli parayı kazanamadığınızı düşünüyorsanız bununla ilgili size iyi gelecek haberler alabilirsiniz.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz