13 Temmuz 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

0

Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 13 Temmuz 2022 Çarşamba gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı. İşte 13 Temmuz 2022 günlük burç yorumları…

Bugün gerçekleşecek olan dolunay ile gizli saklı her konu açığa çıkarken, bir çoğumuzun hayatında dönüm noktası niteliğinde kararlar alınacaktır. İlişkiler kalıcılık sınavları verirken, bitmesi gereken ilişkilere nokta koyulacak olan bir dönemdeyiz. Bugün ağır enerjiler hâkim olurken, realist olayım derken kötümser olmadığınızdan emin olmanızı öneririm.

KOÇ BURCU (13 TEMMUZ 2022) *

Bugün size gelen mesajlara ya da arkadaş sohbetlerindeki dedikodulara dikkat edin. Her duyduğunuza hemen inanmayın ve sakin kalın. Bugün üzerinizdeki enerjiye ve iç sesinize güvenin.

BOĞA BURCU (13 TEMMUZ 2022) *

Bugün size gelen mesajlara ya da arkadaş sohbetlerindeki dedikodulara dikkat edin. Her duyduğunuza hemen inanmayın ve sakin kalın. Bugün üzerinizdeki enerjiye ve iç sesinize güvenin.

İKİZLER BURCU (13 TEMMUZ 2022) *

Bugün şanslı gününüz. Oldukça naif ve pozitif bir enerjiye sahipsiniz. Hem sosyal çevrenizde hem de partnerinizin gözünde bugün ışıldayacaksınız. Tadını çıkarın ve mümkünse bir şans oyunu oynayın.

YENGEÇ BURCU (13 TEMMUZ 2022) *

Bugün ilişkiler konusunda sınanacağınız bir gün olabilir. Mümkün mertebe egonuza hâkim olun ve çevrenize karşı daha anlayışlı davranın. Günün sonunda kazanan siz olacaksınız.

ASLAN BURCU (13 TEMMUZ 2022) *

Bugün aileniz ya da yakın çevreniz tarafından fazlaca eleştirilebilirsiniz ancak bunu fazlaca dert etmeyin. Bu enerji akşam saatlerinde giderek azalacak ve yarın farklı bir gün olacak.

BAŞAK BURCU (13 TEMMUZ 2022) *

Bugün geleceğe yönelik bir endişe hali sizi biraz gerebilir. Bu durum işiniz, aileniz ya da maddi konular ile ilgili olabilir. Akşam saatlerinde biraz sakinleşip daha mantıklı düşüneceksiniz. Yarına bu enerji tamamen yok olacak.

TERAZİ BURCU (13 TEMMUZ 2022) *

Bugün her zamankinden daha iyimser bir gününüzdesiniz. Sizi kaygılandıran olaylara karşı mantıklı yaklaşımınız etrafınızı şaşırtabilir. Gelecek planlarınızı şekillendirmek için bugünü değerlendirin.

AKREP BURCU (13 TEMMUZ 2022) *

Bugün eşiniz ya da partnerinizle gelecek hakkında bir konuşma yapabilirsiniz. Yurtdışı konuları ve yeni iş fırsatları gündeminiz olacaktır. Karşı tarafın fikirlerine açık olun ve görüşlerine saygı gösterin.

YAY BURCU (13 TEMMUZ 2022) *

Bugün Uzun süredir aklınızda olan bir ortaklık hakkında (bu bir iş ya da yatırım olabilir) artık karar aşamasındasınız. Bu konu ile ilgili gün içinde bir konuşma yapacak ve sonuca varacaksınız. Harekete geçmek için kendinize bir az zaman tanıyın.

OĞLAK BURCU (13 TEMMUZ 2022) *

Bugün maddi açıdan sıkıntıda olan bir tanıdığınıza yardım etmek isteyebilirsiniz. Buna imkânınız var ise eşiniz ya da partneriniz ile görüşün, niyetinizi anlatın onayını alın. Gün içinde yeni bir iş için teklif veya işiniz ile ilgili bir karar alabilirsiniz.

KOVA BURCU (13 TEMMUZ 2022) *

Bugün Yakın zamanda planlı olmayan bir seyahate çıkabilirsiniz ancak bu durum aceleye geleceği için beklenmeyen aksilikler de yaşayabilirsiniz. Aileniz ile ilgili bir konuda büyüklerinizden hem fikir hem de yardım alabilir sorunlarınızı çözebilirsiniz.

BALIK BURCU (13 TEMMUZ 2022) *

Bugün güne biraz yorgun başlayabilirsiniz ancak bu durum öğlen saatlerinde düzelecektir. Öğleden sonra yakın çevrenizle bir takım sosyal aktivitelere katılabilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Akşam saatleri kendinize zaman ayırın ve dinlenin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here