Karma Astrolog Elif Bozkurter

  14 Aralık Güneş Tutulması Ritüeli nedir, nasıl yapılır?

  Güneş tutulması zamanları en çok merak edilen konulardan biri ritüellerin nasıl yapılacağıdır. Peki, güneş tutulması ritüeli nasıl yapılır? Karma Astrolog Elif Bozkurter güneş tutulması ritüeli ve detaylarını anlatıyor.

  Güneş Tutulması” ritüelini gün içinde bir saatte veya akşam saatlerinde yapabilirsiniz.

  GÜNEŞ TUTULMASI RİTÜELİ NASIL YAPILIR? *

  2 adet mum alıyorsunuz biri açık renk diğeri koyu renk. Açık renk olan hayallerin, hedeflerin ve dileklerin, koyu renk olan ise bırakmak, kurulmak ve arınmak istediklerini temsil ediyor.

  güneş tutulması ritüeliRitüeli yapacağın sakin bir yere geçiyor ve öncesinde o alanı adaçayı yakarak tütsülüyorsunuz. Hatta arzu edersen üzerinden geçirebilirsiniz. Daha sonra mumlarını önüne alıyorsunuz sakinleşip, konsantre oluyorsunuz ve koyu renk olanı yakıyorsunuz. Ateşe odaklanarak bırakmak istediğin ne varsa hepsini bu muma söyleyip mumu söndürüyorsunuz. Daha sonra açık renk olanı yakıyor ve gene ateşe bakarak sahip olmak istediğin ne varsa imajine ederek hatta tamamen gerçekleşmiş gibi hayalini kurarak niyetlerini söylüyorsunuz ve daha sonra bu olumlamayı da hemen arkasına ekliyorsunuz.

  “En derin olan güç iyileşiyor zenginleniyor ve sevgi, mutluluk ve uzun yaşam, huzur, farkındalık, bolluk & bereket ve tüm güçlü enerjiler ve yaşamın akışıyla taçlandırılıyor!”

  Mumu eriyene kadar yanmaya bırakıyorsunuz. Diğer söndürmüş olduğunuz koyu renk olan mumu ise akan bir suya veya denize atarak tüm kötü enerjilerden kurtulabilirsiniz.

  Herkesin ve bütünün en yüksek hayrına olsun..

  https://www.instagram.com/elifliastroloji/

  YAZARIN DİĞER YAZILARI

  YORUM YAZIN

  Please enter your comment!
  Please enter your name here