Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji14 Aralık günlük burç yorumları! Burcunuzu bugün neler bekliyor?

  14 Aralık günlük burç yorumları! Burcunuzu bugün neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 14 Aralık salı günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev,  14 Aralık 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  14 Aralık günlük burç

  14 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (14 ARALIK 2021)

  Sevgili Koçlar, maddi konularda yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Yatırımlarınızı düzenleyebilir, manevi olarak da kendinizi tatmin etmek isteyebilirsiniz. Otoriter figürlerle sizi destekleyen görüşmeler yapabilirsiniz.

  - Advertisement -

  BOĞA BURCU (14 ARALIK 2021)

  Sevgili Boğalar, kendinize vakit ayıracağınız bir gün. Dış görünüşünüzle ilgilenebilir, sağlığınıza odaklanabilirsiniz. Hayata başka pencereden bakmak için araştırmalara girebilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (14 ARALIK 2021)

  Sevgili İkizler, inzivaya çekilmek isteyebilirsiniz. İnsanlardan uzak kalarak ruh halinizi dinginleştirmek keyfinizi yerine getirecektir. Ortaklaşa maddi konularla ilgili haberler gelebilir.

  YENGEÇ BURCU (14 ARALIK 2021)

  Sevgili Yengeçler, sosyal çevrenizle planlar yapacağınız bir gün. Arkadaşlarınızla toplanabilir, keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. İkili ilişkilerinizden alacağınız haberler keyfinizi yerine getirebilir.

  ASLAN BURCU (14 ARALIK 2021)

  Sevgili Aslanlar, kariyerinizle alakalı yapacağınız girişimlerde öne çıkmak isteyebilirsiniz. İş çevrenizden haberler alabilir, daha fazla işe sarılabilirsiniz. Detaylarla uğraşabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (14 ARALIK 2021)

  Sevgili Başaklar, bugün uzaktan haberlerin gelebileceği bir gün. Varsa davalarınız, yurtdışı konuları gündeminizi değiştirebilir. Özel hayatınızda kendinizi göstereceğiniz gelişmeler yaşanabilir.

  TERAZİ BURCU (14 ARALIK 2021)

  Sevgili Teraziler, ortaklaşa maddi gelirlerinizle ilgili gündemleriniz olabilir. Eşinizin parası, borçlarınız varsa girişimler yapabilirsiniz. Ailenizden haberler gelebilir.

  AKREP BURCU (14 ARALIK 2021)

  Sevgili Akrepler, ikili ilişkilerinizle alakalı yapacağınız girişimler olabilir. Ortaklıklarınız ya da evliliğiniz gündeme gelebilir. Yakın çevrenizden alacağınız haberler iyi hissettirebilir.

  YAY BURCU (14 ARALIK 2021)

  Sevgili Yaylar, iş hayatanızda yoğun bir tempoya girebilirsiniz. İş çevrenizdekilerle maddi konularla ilgili fikir alışverişleri yapabilir, girişimlerinizi ona göre düzenleyebilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (14 ARALIK 2021)

  Sevgili Oğlaklar, özel hayatınız için güzel gelişmelerin olacağı bir gün. Çocuklarınızdan ya da sevgilinizden haberler alabilir, günü ona istinaden değerlendirebilirsiniz.

  KOVA BURCU (14 ARALIK 2021)

  Sevgili Kovalar, ailenizle, evinizle alakalı gelişmlerin olduğu bir gün. Taşınma, alım satımlar gündeme gelirken, dekorasyon işlerşne de girişebilirsiniz. Ruhunuza iyi gelecek haberler alabilirsinşz.

  BALIK BURCU (14 ARALIK 2021)

  Sevgili Balıklar, yakın çevrenizle yoğun bir iletişim içerisinde olabileceğiniz bir gün. Arkadaşlarınızdan haber alabilir, kişilerden destekler görebilirsiniz.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz