Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji14 Ekim günlük burç yorumları! Burçları bugün neler bekliyor?

  14 Ekim günlük burç yorumları! Burçları bugün neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 14 Ekim çarşamba günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 14 Ekim 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  14 Ekim günlük burç

  14 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (14 EKİM 2021)

  Sevgili Koçlar, sosyal hayatınızda, organizasyonlarda aktif olabileceğiniz bir gün. İletişiminiz kuvvetli. Aniden oluşabilecek harcamalar gündeme gelebilir, aşırı reaksiyonlar gösterebilirsiniz. İkili ilişkilerde esnek davranmanız gerekebilir.

  BOĞA BURCU (14 EKİM 2021)

  Sevgili Boğalar, meslek, kariyer, sosyal statü anlamında bugün aniden bazı kararlar alabilirsiniz. Kendinizi gösterme adına sıkı çalışabilirsiniz. Sosyal çevrenizde olaylara daha hassas yaklaşabilirsiniz.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (14 EKİM 2021)

  Sevgili İkizler, hayat felsefeniz, vizyonunuz ve eğitimleriniz için daha fazla araştırmalar yapmak isteyebilirsiniz. Yurtdışı konularınızda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çocuklar konusunda hassaslaşabilir, sevdiklerinize vakit geçirmek isteyebilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (14 EKİM 2021)

  Sevgili Yengeçler, mali tablonuzda bazı değişimler yapmak için özellikle borç, kredi ya da ortaklı gelirlerde girişimler yapabilirsiniz. Ailevi gündemlerinize daha ılımlı yaklaşabilirsiniz. Merhamet duygunuz artabilir.

  ASLAN BURCU (14 EKİM 2021)

  Sevgili Aslanlar, ikili ilişkilerinizde aktif olacağınız bir gün. Bazı sorumluluklar yüklenebilir, kişilerle olan diyaloglarınızda biraz ruh haliniz dalgalanabilir. Daha akıllıca davranmanız gerekiyor.

  BAŞAK BURCU (14 EKİM 2021)

  Sevgili Başaklar, iş çevrenizde, çalışma ortamınızda aktif olacağınız bir gün. Bazı hırslar gündeme gelebilir. Birlikte çalıştığınız kişilerle daha akıllıca davranabilirsiniz. Kendinizi gösterme çabasına girebilirsiniz. Maddi konularda hassas olduğunuz bir gün.

  TERAZİ BURCU (14 EKİM 2021)

  Sevgili Teraziler, aşk hayatınızız, çocuklarla ilişkilerinizin, hobilerinizin aktif olacağı bir gün. Bazı sorumluluklar alabilir ve bu şekilde ilerleyebilirsiniz. İletişiminiz kuvvetli. İş çevrenizde hassas olabilir, bazılarına destek verebilirsiniz ancak merhamet duygunuzu abartmamaya özen gösterin.

  AKREP BURCU (14 EKİM 2021)

  Sevgili Akrepler, ailevi gündemleriniz oluşabilir, kendinizi onlara kanıtlama çabasına girebilirsiniz. Bazı endişeleriniz tetiklenebilir. Sakin kalmalısınız. Duygularınızı kontrol edebilirsiniz ancak bugün biraz daha hassas hissedebilirsiniz.

  YAY BURCU (14 EKİM 2021)

  Sevgili Yaylar, iletişiminiz, eğitiminiz, yakın çevrenizle alakalı gündemleriniz oluşabilir. Kuzenleriniz ya da kardeşlerinizle biraz çekişme içine girebilir, kendinizi onlara kanıtlamak isteyebilirsiniz. Ailevi gündemlerde hassas davranabilirsiniz. Dedikodulara dikkat.

  OĞLAK BURCU (14 EKİM 2021)

  Sevgili Oğlaklar, maddi manevi değerlerinizin öne çıktığı bir gn. Yatırım planları yapabilir, bazı sorumluluklar alabilirsiniz. Aniden karar almamanız gerekiyor. İletişim diliniz daha hassas alıngan olabilir, bazı kişilere gereğinden fazla merhamet gösterebilirsiniz.

  KOVA BURCU (14 EKİM 2021)

  Sevgili Kovalar, kendinizle alakalı gelişmeler için gündeminiz bugün sizsiniz. Yapacağınız girişimlerde nasıl davranmanız gerektiğini sorgulayabilir, sorumluluklarınızı gözden geçirmeniz gerekebilir. Maddi yatırımlarda hassas davranabilirsiniz.

  BALIK BURCU (14 EKİM 2021)

  Sevgili Balıklar, bilinçaltınızın aktif olduğu bir gün. Bazı korkularınızla yüzleşerek sorumluluk alıp, kendinizde değişimlere gidebilirsiniz. Ruhsal olarak meditasyon yapabilir, danışmanlıklar alabilirsiniz. Bu sizler için güzel bir adım olabilir.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz