Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji14 Eylül günlük burç yorumu! Bugün burçları neler bekliyor?

  14 Eylül günlük burç yorumu! Bugün burçları neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 14 Eylül salı günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 14 Eylül 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  14 Eylül günlük burç

  14 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (14 EYLÜL 2021)

  Sevgili Koçlar, bugün iş çevrenizle alakalı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Duyacaklarınız, görecekleriniz sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Sakinliği deneyimlemeye çalışın. Sağlık olarak da bağışıklığa dikkat etmekte fayda var. Vitaminleri ihmal etmeyin.

  BOĞA BURCU (14 EYLÜL 2021)

  Sevgili Boğalar, sosyal çevreniz ve ilişkinizde bugün sizi yoran, üzen, enerjinizi çeken durumlar olabilir. Aldandığınızı, aldatıldığınızı düşünebilirsiniz. Önyargılı olmayın. Olayları düşünün gerçeklikleri araştırın. Çocukları olanlar eğitim durumuyla alakalı sevimli olmayan durumlarla karşılaşabilir.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (14 EYLÜL 2021)

  Sevgili İkizler, aile ve iş hayatınızda kariyerinizde istenmeyen durumlarla karşılaşabilirsiniz. Otoriter figürlerden beklenmeyen hareketleri görünce gergin ve üzgün hissedebilirsiniz. Aldanmaya açık olacağınız bir gün olacağı için desteklenmediğinizi hissedebilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (14 EYLÜL 2021)

  Sevgili Yengeçler, iletişiminiz aktif ancak eğitiminiz, yakın çevreniz, kuzenleriniz ile alakalı istenmeyen durumlar yaşanabilir. Bazı olaylar karşısında aldatılmış, üzgün hissedebilirsiniz. Sosyal medyada paylaştıklarınıza dikkat edin. İstenmeyen karşılıklar alabilir enerjinizin çekildiğine şahit olabilirsiniz.

  ASLAN BURCU (14 EYLÜL 2021)

  Sevgili Aslanlar, maddi konularda fazlaca harcama yapıp sonrasında ben ne yaptım diye hayıflanabilirsiniz. Ortaklı paralarınız varsa unuttuğunuz bir borç karşınıza çıkabilir. Yatırımlarınız ve birikimleriniz için çözüm üretmeye çalışırken enerjinizi iyi kullanın.

  BAŞAK BURCU (14 EYLÜL 2021)

  Sevgili Başaklar, ikili ilişkilerinizde enerjinizi çeken, hayal kırıklığına uğratan durumlarla karşılaşabilirsiniz. Kendinizle alakalı bir değişim yaptıysanız bunun desteklenmediğini duymanız sizi üzebilir. Ortaklı iş yapıyorsanız bugün ekstra dikkat edin. Aldanmalara, aldatılmalara açıksınız.

  TERAZİ BURCU (14 EYLÜL 2021)

  Sevgili Teraziler, bugün ruhen yorgun enerjiniz çekilmiş hissedebilirsiniz. Hani el kol kalkmaz durumları. Yaşadığınız olayları belki de birlikte çalıştığınız kişilere yorabilir, onlar tarafında aldatılmış gibi hissedebilirsiniz. Olayları akışa bırakın. Ruhunuzu dinginleştirin.

  AKREP BURCU (14 EYLÜL 2021)

  Sevgili Akrepler, sevgiliniz, flörtünüz ve arkadaş çevreniz ile alakalı gelişmelerin olduğu bir gün. Bazılarınız aldatılmış hissedebilir, bazılarınız kariyer getirileriyle alakalı umutlarını, beklentilerini sorgulayabilir. Geçici bir süreç ama gerçekler biraz üzebilir.

  YAY BURCU (14 EYLÜL 2021)

  Sevgili Yaylar, meslek hayatınız ve aile arasında sıkışmış hissedebilirsiniz. Ebeveynlerinizden, eşinizden belki de patronunuzdan kaynaklı hayal kırıklığına uğramış gibi hissedebilirsiniz. Biraz zamana ihtiyacınız var. Kendinizi ifade ederken doğru kelimeleri kullandınız mı ya da karşıyı doğru anladınız mı?

  OĞLAK BURCU (14 EYLÜL 2021)

  Sevgili Oğlaklar, eğitim, iletişim ve yakın çevreniz ile ilgili gelişmelerin olduğu bir gün. Bazılarınızın yurt dışı konuları varsa sekteye uğrayabilir. Eğitim hayatınızda istediğiniz verimi alamadığınızı düşünüp hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

  KOVA BURCU (14 EYLÜL 2021)

  Sevgili Kovalar, borç, kredi harç gibi işleriniz varsa biraz sekteye uğrayabilecek bir gün. Kredi başvurularınız istediğiniz gibi sonuçlanmayabilir. Ortağınızdan beklediğiniz bir para girişi sözü aldıysanız bu sizi yanılgıya uğratabilir. Eldeki birikimlerinizi gözden geçirin derim.

  BALIK BURCU (14 EYLÜL 2021)

  Sevgili Balıklar, ortaklı işlerinizde ve ikili ilişkilerinde pek hoş olmayan bir gün. Hukuki süreçleriniz varsa beklentinizin altında gelişmeler yaşanabilir. Evliliğinizle alakalı sorgulamalar yaşarken kendinizi bulabilir, hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz