14 Haziran 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

0

Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 14 Haziran 2022 Salı gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı.

14 Haziran 2022 günü gökyüzünde gerçekleşen dolunayın da etkisi ile kendimizi biraz sıkışmış, gergin ve sonuç odaklı hissedebiliriz. Ani aşk fırsatları kapımızı çalmaya hazırlanırken, geçmişte ruhumuzu inciten, yaralanmamıza sebep olan kişiler de bu ilişkiyi tekrar canlandırma adına şifalandırma çabalarında bulunabilir. Özellikle öğleden sonra duygusal anlamda hayal kırıklıklarına açık bir zaman dilimi olacağını unutmamakta fayda var.  Karmik hakkedişlerin tahsil edilmeye başlanacağı zamanlardayız.

KOÇ BURCU (14 HAZİRAN 2022) *

Bugün kendiniz ile ilgili bazı radikal girişimlerde bulunabilirsiniz. Yurt dışı konularıyla ilgili daha önceden atılmış adımların, sonuçlanarak sizlere kalıcı fırsatlar şeklinde geri döneceği bir gündeyiz.

BOĞA BURCU (14 HAZİRAN 2022) *

Bugün hiç ummadığınız ve henüz farkında olmadığınız bir kişiden romantik bir davet alabilirsiniz. Ancak bilinçaltı korkularınız ve daha önce yaşamış olduğunuz travmaların etkisi ile bu romantik anları manipüle etmeyin.

İKİZLER BURCU (14 HAZİRAN 2022) *

Bugün iletişim açısından hareketli bir gün yaşayacaksınız. Arkadaşlarınız aracılığı ile tanışacağınız kişilerle yeni aşk fırsatları yakalayabilirsiniz. Öte yandan mevutta ilişkiniz varsa bugün ani çıkışlar ile partnerinizi sıkıştırmamanızı öneririm.

YENGEÇ BURCU (14 HAZİRAN 2022) *

Bugün kendinizi biraz karamsar hissedebilir ve nasıl olsa anlaşılamayacağım düşüncesi ile fikirlerinizi beyan etmekten kaçma eğiliminde olabilirsiniz. Arkadaş çevrenizden ya da sosyal medyadan bir kişi ile yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

ASLAN BURCU (14 HAZİRAN 2022) *

Bugün arkadaşlarınızla sık sık fikir alışverişi içerisinde bulabilirsiniz kendinizi. İş çevrenizden bir kişiyle ani bir duygusallık yaşayabilir, beraber bir seyehat planlaması dahi yapabilirsiniz.

BAŞAK BURCU (14 HAZİRAN 2022) *

Bugün içsel anlamda huzursuz bir gün geçirebilir, adeta her şeyin üstünüze üstünüze geldiğini hissedebilirsiniz. Çevrenizdekiler ile tartışma ortamına girmekten kaçının. Kalp kırabilirsiniz

TERAZİ BURCU (14 HAZİRAN 2022) *

Bugün karşınızdaki kişilerin sergilediği agresif tutumlar sebebi ile kalbiniz kırılabilir. Finansal açıdan da ödemeyi unuttuğunuz bir vergi ya da borç sebebi ile ani para çıkışları canınızı sıkabilir. Aklınızı meşgul eden ancak çözüm bulamadığınız bir konuda rahatlayacaksınız.

AKREP BURCU (14 HAZİRAN 2022) *

Bugün ani aşk fırsatları kapınızı çalabilir ve kendinizi mum ışığında romantik bir akşam yemeği yerken bulabilirsiniz. Ufak tefek sağlık problemleri ve yaralanmalara açık bir günde olduğunuzu unutmayın. İş ortamında gergin enerjiler hâkim olabilir, sakin kalmanızı öneririm.

YAY BURCU (14 HAZİRAN 2022) *

Bugün burcunuzda gerçekleşen dolunay ile kendinizi biraz gergin hissedebilirsiniz.Pek çok konuda anlaşılamamaktan şikayet edeceksiniz ancak ilahinin desteği yine arkanızda olacak. Şans oyunları için uygun bir gün.

OĞLAK BURCU (14 HAZİRAN 2022) *

Bugün kendinizi depresif hissetmekle kalmayıp, aile büyüklerinin sağlık sorunları ile de mücadele etmek durumunda kalabilirsiniz. Bu sağlık sorunları sebebi ile hastane ziyaretlerinde bulunabilirsiniz. Bu da sizlerin bilinçaltı korkularını biraz tetikleyebilir.

KOVA BURCU (14 HAZİRAN 2022) *

Bugün itibariyle arkadaş çevrenizde bir temizlik operasyonuna girebilirsiniz. Aslında artık size bir şey katmadığını düşündüğünüz arkadaşlıklara nokta koymak isteyebilirsiniz ve bu sayede artık yepyeni gruplar içerinde yeni arkadaşlıklar da kuracaksınız.

BALIK BURCU (14 HAZİRAN 2022) *

Bugün ailenizde yer alan otorite figürlerinden birinin sağlık sorunları sebebi ile biraz gergin zamanlar geçirebilirsiniz. Bir süredir hayatınızda yer alan belirsizlikler zaten sizleri fazlası ile yormuştu. Bugün gerçekleşen dolunay ile kendinizi biraz daha sıkışmış ve bunalmış hissedebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here