Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji14 Mart 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  14 Mart 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 14 Mart 2022 Pazartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 14 Mart 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  KOÇ BURCU (14 MART 2022)

  Sevgili Koç; aşk, flört, çocuk ya da hobinizle ilgilendiğiniz bir gündesiniz. Daha aktif ve enerjik hissedersiniz. Sosyal çevrenizle, ilişkiniz ya da flörtünüzle anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Değersizlik hissedebilirsiniz ve tartışma yaşayabilirsiniz. Eğlence, çocuk ya da aşk hayatınızdan dolayı ani harcamalar yapabilirsiniz.

  BOĞA BURCU (14 MART 2022)

  Sevgili Boğa; aile ve evinizle ilgilenebilirsiniz ve kendinizi ortaya daha kolay koyabilirsiniz. Kariyer hayatınızda tartışma ya da anlaşmazlıklar yaşanabilir. Ayrıca ani fevri davranışlarınız aile içinde sorunlara neden olabilir.

  İKİZLER BURCU (14 MART 2022)

  Sevgili İkizler; yakın çevre, eğitim, kardeşlerle daha çok ilgilendiğiniz bir gündesiniz. Duygularınızı ifade ederken daha ben diyebilir ve iletişimde daha aktif olabilirsiniz. İlişkinizde ise sorunlar yaşanabilir yarıca seyahatlerde ani sorunlar yaşanabilir. İçgüdüsel olarak fevri ve ani davranışlar gerçekleştirebilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (14 MART 2022)

  Sevgili Yengeç; maddi kaynaklar, değerleriniz ve ürettiklerinizle ilgili konular gündeminizde olacaktır. Harcamalarınız bugün artabilir ve ani harcamalar yapabilirsiniz bunu ise sosyal çevreniz ya da topluluk ya da derneklerden kaynaklanabilir. Maddi harcamalarınız, ilişkilerinizde sorunlar yaşanabilir.

  - Advertisement -

  ASLAN BURCU (14 MART 2022)

  Sevgili Aslan; haftaya atak, girişimci, neşeli ve enerjik başlıyorsunuz. Bugün ilişkilerinizle ilgili sorunlar ve tartışmalar yaşanabilir. Ayrıca kariyer hayatınızdaki ani kararlardan dolayı ego yapabilir ve duygusal olarak kendinizi kötü hissedebilirsiniz. Sağlığınıza da dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Fiziksel değişim yapmak isteyebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (14 MART 2022)

  Sevgili Başak; haftaya duygusal olarak içe çekilmiş ve yalnız hissederek başlayabilirsiniz. Rüyalarınız daha aktif olacaktır. Ayrıca yanınızda çalışanlar ve çalışma hayatınızdaki kişilerle problemler yaşanabilir. Psikolojik etkenlerden dolayı gündelik hayatınızda aksamalar ve sorular yaşanabilir. Seyahatlerde ise dikkat etmelisiniz.

  TERAZİ BURCU (14 MART 2022)

  Sevgili Terazi; sosyal çevrenizle, arkadaşlarınızla ilgilenerek haftaya başlayabilirsiniz. Ayrıca gün içinde flört ya da çocuklarla ilgili sorunlar yaşanabilir. Tartışmalar içinde kalabilirsiniz. Hobinizle ilgilenirken duygusal olarak tatmin olmayabilirsiniz.

  AKREP BURCU (14 MART 2022)

  Sevgili Akrep; haftaya iş ve kariyer hayatınıza yönelerek başlıyorsunuz. Aile içinde problemler yaşanabilir ayrıca ilişkinizle ilgili de sorunlar yaşayabilirsiniz. Ani fevri tutumlardan dolayı duygusal olarak ini, çıkış yaşayabilirsiniz.

  YAY BURCU (14 MART 2022)

  Sevgili Yay; haftaya eğitim, seyahat, hukuk-dava konularıyla ilgilenerek başlayabilirsiniz. İletişimde sorunlar yaşanabilir. Kardeşler, yakın çevreyle anlaşmazlıklar içinde kalınabilir. Ayrıca sağlığınıza dikkat etmelisiniz ani sağlık sorunlarına bugün açıksınız. Yanınızda çalışanlar ve çalışma hayatınızda ani değişimler gerçekleşebilir.

  OĞLAK BURCU (14 MART 2022)

  Sevgili Oğlak; haftaya borç, kredi, nafaka, ödemelerle ilgilenerek başlayabilirsiniz. Ayrıca sağlık olarak da bugün zorlanabilirsiniz ve bugün bir ameliyat olacaksınız bazı sorunlar yaşanabilir. İlişkilerinizle ilgili ani değişimlere ise hazır olun.

  KOVA BURCU (14 MART 2022)

  Sevgili Kova; haftaya ilişki, evlilik ortaklık konularına yönelerek başlayabilirsiniz. İlişki ya da ortağınızla tartışma içinde kalabilirsiniz ve aile içinde ani değişimler, ev değişiklikleri yapabilirsiniz.

  BALIK BURCU (14 MART 2022)

  Sevgili Balık; haftaya gündelik işler, çalışma hayatınızla ilgilenerek başlayabilirsiniz. Sağlık sorunlarınıza ise dikkat etmelisiniz. Duygusal iniş çıkışlar, kalp problemlerine sebep olabilir. Yakın çevrenizle ilgili ani sorunlar yaşanabilir özellikle de kardeşlerle ilgili sorunlar duygusal olarak sizi zorlayabilir.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz