Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji14 Şubat günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  14 Şubat günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 14 Şubat 2022 Pazartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 14 Şubat 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  KOÇ BURCU (14 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Koç; haftaya aile, evinizle, annenizle ilgilenerek başlayabilirsiniz. Aile içi iletişim sorunları ve manipülasyon gerçekleşebilir. Ay’ın 14:17’den sonra aslan burcuna geçmesiyle; aşk, flört, çocuk ya da hobilerinizle ilgilenebilirsiniz. Özellikle 21 Mart-31 Mart doğumlu koç burçları aşk hayatınızda olumlu gelişmeler yaşanabilir.

  BOĞA BURCU (14 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Boğa; haftaya kardeşler, yakın çevre, eğitim hayatınızda iletişim sorunları yaşayarak başlayabilirsiniz. Trafikte dikkatli olmalısınız. Ay’ın 14:17’den sonra aslan burcuna geçmesiyle; aile, ev, annenizle ilgili konular gündeminize gelebilir. Özellikle 20 Nisan-30 Nisan doğumlu boğalar duygusal sorunlar yaşayabilirler.

  İKİZLER BURCU (14 ŞUBAT 2022)

  Sevgili İkizler; haftaya para, maddi kaynaklarınızla ilgili sorunlar yaşayarak başlayabilirsiniz. Para kayıplarına dikkat edin ve bugün ciddi yatırımlar yapmayın. Ay’ın 14:17’den sonra aslan burcuna geçmesiyle; yakın çevre, kardeşler, iletişim ve eğitim alanında kendinizi rahat ifade edebilirsiniz. Özellikle de 21 Mayıs-31 Mayıs doğumlu ikizler bugün duygusal olarak kendinizi doğru ifade edebilirsiniz. Fırsatlarınızı kendiniz yaratabilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (14 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Yengeç; haftaya kendinizle ilgilenerek, duygusal olarak üzerinizde baskı hissederek başlayabilirsiniz. İletişim sorunları yaşayabilir, duyusal manipülasyona maruz kalabilirsiniz. Ay’ın 14:17’den sonra aslan burcuna geçmesiyle; maddi kaynaklar, para konularına yöneliyorsunuz.

  - Advertisement -

  ASLAN BURCU (14 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Aslan; haftaya içe çekilerek başlayabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Çalışma hayatınızda iletişim problemleri yaşayabilirsiniz.  Ay’ın 14:17’den sonra aslan burcuna geçmesiyle; kendinizi daha iyi göstermeye başlıyorsunuz. Daha girişken, canlı ve hayat dolu hissedebilirsiniz. Fiziksel değişim için uygun bir gündesiniz.

  BAŞAK BURCU (14 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Başak; haftaya arkadaşlarınız, sosyal çevrenizle ilgilenerek başlayabilirsiniz. İlişkinizde iletişim problemleri yaşanabilir. Ay’ın 14:17’den sonra aslan burcuna geçmesiyle; içe çekilebilir, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Meditasyon yapmak, kendinize zaman ayırmak için güzel bir gündesiniz.

  TERAZİ BURCU (14 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Terazi; haftaya iş hayatınızla iletişim sorunlarıyla başlayabilirsiniz. Duygusal olarak tepkilerinize dikkat etmelisiniz. Ay’ın 14:17’den sonra aslan burcuna geçmesiyle; sosyal çevreniz, arkadaşlarınız, çocuklarınızla ilgilenebilirsiniz. Partnerinizle sosyalleşebilirsiniz.

  AKREP BURCU (14 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Akrep; eğitim, uzak mesafe seyahat, uzak akrabalar, hukuk alanlarında iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Ay’ın 14:17’den sonra aslan burcuna geçmesiyle; kariyer ve iş hayatınızda daha aktif olarak kendinizi gösterebilirsiniz. 23 Ekim, 2 Kasım doğumlu akrepler duyusal krizlere dikkat etmelisiniz.

  YAY BURCU (14 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Yay; haftaya maddi kaynaklarınız, ödeme, borç, nafaka konularıyla başlayabilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Ay’ın 14:17’den sonra aslan burcuna geçmesiyle; uzak mesafe seyahat planı yapabilir, uçak akraba, yabancılar, yurt dışı konularıyla ilgilenebilirsiniz. Özellikle 22 Kasım-2 Aralık doğumlu Yay burçları için olumlu ve güzel bir gün olabilir.

  OĞLAK BURCU (14 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Oğlak; haftaya ilişki, evlilik ya da ortaklık konularıyla ilgilenerek başlayabilir ve iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Ay’ın 14:17’den sonra aslan burcuna geçmesiyle; harcamalar, ödeme, sigorta, nafaka, maddi kazançlarınızla ilgilenebilirsiniz. 22 Aralık-31 Aralık doğumlu oğlaklar ani para çıkışları yapabilirler.

  KOVA BURCU (14 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Kova; haftaya sağlık, çalışma hayatınızda sorunlar yaşayarak başlayabilirsiniz, sakin kalmalısınız. Ay’ın 14:17’den sonra aslan burcuna geçmesiyle; ilişki, evlilik ya da ortağınızla ilgilenebilirsiniz. Özellikle 20 Ocak-30 Ocak doğumlu kovalar duygusal sorunlar yaşayabilirler.

  BALIK BURCU (14 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Balık; haftaya ilişki, flört ya da çocuklarınızla ilgilenerek başlayabilirsiniz ve iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Ay’ın 14:17’den sonra aslan burcuna geçmesiyle; çalışma hayatınızda daha aktif olabilirsiniz. Sağlık sorunlarınıza ise dikkat etmelisiniz. Kalp problemlerine dikkat.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....