14 Temmuz 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

0

Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 14 Temmuz 2022 Perşembe gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı. İşte 14 Temmuz 2022 günlük burç yorumları…

Bugün sabah saatlerinde ay boşlukta olacak ve 11:13’e kadar da boşlukta hareket edecek. Dolaysıyla önemli kararları ve görüşmeleri sabah saatlerine getirmemeniz sizlerin hayrına olacaktır. Öğlen saatlerinden itibaren ise özellikle sosyalliğimiz ve özgürlüğümüzün bizler için önem kazanacağı zamanlar içerisinde olacağız. Özellikle akşam saatlerinde arkadaşlarımızla keyifli vakit geçirebileceğimiz zamanlar içerisinde olacağız.

KOÇ BURCU (14 TEMMUZ 2022) *

Bugün kendinize olan güveniniz ve ilham duygunuz adeta zirve yapıyor. Yeni bir projeye başlamak, yeni bir ilişki ya da iş için mükemmel bir zaman. Yeni bir yatırım, ev, araba gibi konularda karar alabilir veya görüşmeler yapabilirsiniz.

BOĞA BURCU (14 TEMMUZ 2022) *

Bugün kendinize zaman ayırmak ve adeta inzivaya çekilmek için güzel bir gün. Kendinizle ya da sevdiklerinle ilgili kafanızda olan sorunları düşünmek ve çözüm üretmek isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde biraz nefes almak ve sosyalleşmek iyi gelecektir.

İKİZLER BURCU (14 TEMMUZ 2022) *

Biraz sosyalleşmek ve yeni insanlar tanımak için daha fazla çaba göstermelisiniz. Bugün gökyüzü size bu imkân sağlayabilir. Gelecek kaygılarına dair bir aile büyüğünden bir teklif ve destek alabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU (14 TEMMUZ 2022) *

Maddi konular sebebi ile bugün biraz keyifsiz olabilirsiniz. Artık biraz tasarruf yapmanın ve gereksiz harcamalarından kurtulmanın vakti geldi. Bugün hayatınız ile ilgili daha net bir yol haritası yapmanız için doğru zaman.

ASLAN BURCU (14 TEMMUZ 2022) *

Bugün spor, meditasyon ya da yoga ya başlamak için oldukça güzel enerjiler barındırıyor. Bunu eğer ihtiyacınız varsa bir diyet programıyla da birleştirebilirsiniz.

BAŞAK BURCU (14 TEMMUZ 2022) *

Partneriniz bugün sizi biraz şımartmak isteyebilir. Ona buna ihtiyacınız olduğunu hissettirin. Bugün yurtdışı ile ilgili bir teklif alabilir veya bununla ilgili bir adım atabilirsiniz.

TERAZİ BURCU (14 TEMMUZ 2022) *

Bugün Partneriniz ya da eşiniz ile olan bir gerginliğiniz mevcut ise, bunu çözmek için oldukça güzel enerjilere sahip bir gün olacak. Bir buket çiçek ve güzel bir akşam yemeği size oldukça yardımcı olacaktır.

AKREP BURCU (14 TEMMUZ 2022) *

Her konuda gereksiz ve aşırı şüpheci tavırlarınız sebebi ile gün içinde yakın çevrenizin tepkisiyle karşılaşabilirsiniz. Özellikle partneriniz bu konuda oldukça rahatsız hissedebilir. Kendinize çeki düzen vermenin zamanı geldi.

YAY BURCU (14 TEMMUZ 2022) *

Bugün sizin için adeta mutluluk temalı bir gün olacak. Bugün neye el atanız adeta altına dönecek, kiminle konuşsanız adeta büyülenecek. Bugünün enerjisi ile oldukça keyifli saatler sizi bekliyor. Tadını çıkarın.

OĞLAK BURCU (14 TEMMUZ 2022) *

Bugün Gün içinde bir yakınınızdan alacağınız haber sizi oldukça şaşırtacak. Öğleden sonra ailenizle dışarıda vakit geçirmek size iyi gelecektir. Ufak tefek baş, diş ağrıları keyfinizi az da olsa kaçırabilir.

KOVA BURCU (14 TEMMUZ 2022) *

Bugün sizi sinirlendiren ya da keyfini kaçıranlar olabilir. Hiç aldırış etmemeniz ve ortamdan uzaklaşmanız bugün için en iyisi olabilir. Gereksiz polemiklerin kovalar için bugün büyüme enerjisi var.

BALIK BURCU (14 TEMMUZ 2022) *

Bugün Eşiniz ya da partnerinizle beraber tatil planları yapmak bugünün gündemi olabilir. Stresli bir dönemin ardından ufak bir kaçamak ikinize de iyi gelecektir. Akşam vakitleri aile büyüklerine bir ziyaret onları mutlu edecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here