Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji15 Aralık günlük burç yorumları! Burcunuzu bugün neler bekliyor?

  15 Aralık günlük burç yorumları! Burcunuzu bugün neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 15 Aralık çarşamba günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev,  15 Aralık 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  15 Aralık günlük burç

  15 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (15 ARALIK 2021)

  Sevgili Koçlar, maddi yatırımlarınız konusunda dikkat etmeniz gereken bir gün. Harcamalarınızı gözden geçirmeniz gerekebilir. Ani iniş,çıkış söz konusu olabilir. Sosyal çevrenizde geçmiş olayları hatırlayabilir, enerjinizi düşürebilirsiniz.

  - Advertisement -

  BOĞA BURCU (15 ARALIK 2021)

  Sevgili Boğalar, kendinizle ilgili yaratıcılığınız artacağı bir gün. Otoriter figürlerle anlaşmazlıklar yaşanabilir,huzursuz hissedebilirsiniz. Sakinliği deneyimlemek için hava almak, kuaföre gitmek keyfinizi yerine getirebilir.

  İKİZLER BURCU (15 ARALIK 2021)

  Sevgili İkizler, endişeleriniz ve korkularınız için bugün yeni şeyler deneyimlemek faydalı olabilir. Danışmanlıklar alabilir, ilginiz varsa meditasyona yönelebilirsiniz. Kendi gücünüzü keşfetmek keyifli olacaktır. Uzaklardan haberler gelebilir.

  YENGEÇ BURCU (15 ARALIK 2021)

  Sevgili Yengeçler, organizasyonlarınız için sosyal çevrenizdeki lişilerle fikirler üretebilirsiniz. Ancak ortaklaşa maddi gelirlerle alakalı geri planda kalmak daha iyi olabilir.

  ASLAN BURCU (15 ARALIK 2021)

  Sevgili Aslanlar, kariyer ve mesleğinizle ilgili yeni girişimlerinizde uçuk kaçık fikirler oluşabilir. Kendinizi ifade ederken biraz daha sakinliği deneyimlemelisiniz. İkili ilişkilerde kısıtlanmış hissedebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (15 ARALIK 2021)

  Sevgili Başaklar, hayata başka pencereden bakmak için felsefik araştırmalar yapabilir, yabancı kültürlere odaklanabilirsiniz. Seyahat planlarını gündeme alabilirsiniz.iş çevrenizde kendinizi daha geri planda tutmak isteyebilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (15 ARALIK 2021)

  Sevgili Teraziler, finansal gelirlerinizle alakalı iniş çıkışların yaşanacağı bir gün olabilir. Adımlarınızı daha sağlam atmanız gerekebilir. Özel hayatınız için harcamalara dikkat etmeniz gerekebilir.

  AKREP BURCU (15 ARALIK 2021)

  Sevgili Akrepler, ikili ilişkileriniz için yeni fikirler üretebilir, eşiniz ya da ortağınızla bunları paylaşmak isteyebilirsiniz. Ailevi konularda sorumluluklarınız sizi biraz yormuş olabilir.

  YAY BURCU (15 ARALIK 2021)

  Sevgili Yaylar, iş hayatınız ya da günlük rutinleriniz için girişimlerde bulunabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Yakın çevrenizden haberler gelebilir, sağlığınızla ilgili gelişmeler yaşanabilir.

  OĞLAK BURCU (15 ARALIK 2021)

  Sevgili Oğlaklar, özel hayatınız bugün gündeminizde. Çocuklarınızın eğitimleriyle ilgili yeni adımlar atmak için fikirler üretebilirsiniz. Sevdiğiniz kişi için tatil planları yapabilirsiniz ancak maddi konularla alakalı durumları göz ardı etmemeye çalışın.

  KOVA BURCU (15 ARALIK 2021)

  Sevgili Kovalar, aile, ev konuları için bugün fikirler havada uçuşabilir. Ev alım satımı için girişimlerde bulunabilirsiniz. Ancak dikkatli olmakta fayda var. Kendinizi ifade ederken kısıtlanmış hissedebilir,enerjinizi sporla dengeleyebilirsiniz.

  BALIK BURCU (15 ARALIK 2021)

  Sevgili Balıklar, eğitim için girişimlerde bulunabilirsiniz. Yeni araştırmalar yapabilir, ruhunuzu dinginleştirici eğitimler alabilirsiniz. Olayları büyütmemeye çalışın.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....