Diğer
  Ana SayfaHaber15 Ekim günlük burç yorumları! Burçları bugün neler bekliyor?

  15 Ekim günlük burç yorumları! Burçları bugün neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 15 Ekim cuma günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 15 Ekim 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  15 Ekim günlük burç

  15 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (15 EKİM 2021)

  Sevgili Koçlar, sosyal çevrenizde aktif olacağınız gayet keyifli verimli bir gün. Sevdiklerinizle güzel ilişkiler kurabilir, onlardan destekler alabilirsiniz. Tatlı dilinizle insanları etkileyebilirsiniz. Enerjiniz yüksek.

  BOĞA BURCU (15 EKİM 2021)

  Sevgili Boğalar, meslek hayatınızda öne çıkabileceğiniz bir gün. Sosyal statünüz için girişimlerde bulunabilir ve iş çevrenizdekilerle daha ılımlı olabilirsiniz. Günlük rutinlerinizi düzenleyebilir, sağlık için programlara dahil olmak isteyebilirsiniz.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (15 EKİM 2021)

  Sevgili İkizler, yurtdışı, eğitim, hayat vizyonunuz için olaylara daha ılımlı yaklaşabileceğiniz bir gün.  Sevdiklerinizle vakit geçirebilir, onlardan destekler alabilirsiniz. Çocuklarınız varsa eğitim hayatlarıyla ilgili sevindirici gelişmeler olabilir.

  YENGEÇ BURCU (15 EKİM 2021)

  Sevgili Yengeçler, ortaklaşa maddi gelirlerinizle alakalı sevindirici bir gün olabilir. Ailenizin desteğiyle çözümler üretebilir, miras konularınız varsa bir araya gelebilir ılımlı görüşmeler yapabilirsiniz.

  ASLAN BURCU (15 EKİM 2021)

  Sevgili Aslanlar, ikili ilişkilerinizde ılımlı olabileceğiniz bir gün. Yakın çevrenizden destekler alabilir, birlikte planlar yaparak güzel bir Cuma geçirebilirsiniz. Eğitiminiz, kısa yolculuklar gündeme gelebilir.

  BAŞAK BURCU (15 EKİM 2021)

  Sevgili Başaklar, iş çevreniz ve günlük rutinlerinizle alakalı güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Maddi yatırımlarınız ve birikimleriniz gündeme gelebilir olumlu girişimlerde bulunabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (15 EKİM 2021)

  Sevgili Teraziler, aşk hayatınızda güzel gelişmelerin artacağı bir gün. Sevdiğinizle yapacağınız görüşmeler sizleri mutlu edebilir. Hobileriniz ile ilgili bazılarınız bunu işe dönüştürmek isteyebilir. Araştırmalar yapabiliri kendinizde değişim yapmak isteyebilirsiniz.

  AKREP BURCU (15 EKİM 2021)

  Sevgili Akrepler, bugün ailevi gündemleriniz oluşabilir. Bazılarınız ev alım satımı, taşınmaları gündeme getirebilir, bazılarınız da güzel görüşmeler yapıp bir akşam yemeği yiyebilirsiniz. Keyif alacağınız bir gün.

  YAY BURCU (15 EKİM 2021)

  Sevgili Yaylar, zihninizin fazla aktif olduğu bir gün. Yakın çevrenizle iletişime geçebilir, birlikte planlar yapabilir iyice sosyalleşebilirsiniz. Katılacağınız organizasyonlar keyif verecektir.

  OĞLAK BURCU (15 EKİM 2021)

  Sevgili Oğlaklar, maddi birikimleriniz ve yatırımlarınız için güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Mesleğinizde otoriter figürlerden desteklendiğinizi görmek sizi mutlu edebilir. İşinize daha çok sarılabilirsiniz.

  KOVA BURCU (15 EKİM 2021)

  Sevgili Kovalar, kendinizle alakalı gelişmelerin olacağı bir gün. Eğitiminiz, yurtdışı konuları, hayat felsefeniz üzerine düşünebilir, araştırmalar yapabilir bunlarla ilgili çözümler üretebilirsiniz.

  BALIK BURCU (15 EKİM 2021)

  Sevgili Balıklar, ruhunuzu dinginleştirmek, kendinizi daha iyi hissedebilmek için girişimlerde bulunacağınız bir gün. Kendinizi daha iyi hissediyor olabilirsiniz. Dışarı çıkıp hava almak, araştırmalar yapmak keyfinizi yerine getirebilir.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz