Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji15 Eylül günlük burç yorumları! Burçları bugün neler bekliyor?

  15 Eylül günlük burç yorumları! Burçları bugün neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 15 Eylül çarşamba günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 15 Eylül 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  15 Eylül günlük burç

  15 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (15 EYLÜL 2021)

  Sevgili Koçlar, bugün iş yerinizle alakalı ani gelişmelerin yaşanacağı bir gün olabilir. Maddi konularınızla alakalı düzenlemeler yapabilirsiniz. Yatırımlarınız da göz önünde olacak. İkili ilişkilerinizdeki bazı durumlar uzun bir süre gündeminize dahil oluyor. Ortaklık kurmak isteyenleriniz varsa biraz sorunlar yaşayabilir bazılarını da bu durum destekleyebilir. Evliler de ilişkisine dikkat etmeli. Biraz dengeyi kurmayı denemelisiniz. Fevrilikten kaçının.

  BOĞA BURCU (15 EYLÜL 2021)

  Sevgili Boğalar, kendinizle alakalı aniden değişimler yapmak isteyebilirsiniz. Bazılarınız vizyonu için bunu yaparken, bazılarınız yurtdışına çıkmayı planlayabilir, bazılarınız da eğitimiyle alakalı kararlar alabilir. Uzun bir süre gündeminiz çalışma arkadaşlarınız, çalışmayanlar için rutin işleri ve sağlığınız olacak. Evcil hayvanı olanlar hem onların hem de kendi sağlıklarını ihmal etmemeye özen göstermeli.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (15 EYLÜL 2021)

  Sevgili İkizler, ortaklı paralarınızla alakalı endişeleriniz varsa bugün biraz desteklendiğinizi hissedebilirsiniz. Belki eşinizin maddi geliriyle alakalı gelişmeler yaşanabilir. Belki de bazı kredi durumlarıyla alakalı gelişmeler söz konusu olabilir. Uzun bir süre aşk hayatınızı varsa çocuklarınızı konuşacağınızı, onlarla alakalı durumların ortaya çıkabileceğini söyleyebilirim. Flörtünüzle anlaşmazlıklar yaşanabilir ya da sevgilinizle bir anda durduk yere kavga edebilirsiniz. Biraz ılımlı olmalısınız.

  YENGEÇ BURCU (15 EYLÜL 2021)

  Sevgili Yengeçler, sosyal çevreniz ve ikili ilişkilerinizin aktif olduğu bir gün. Hedeflerinizle alakalı yenilikçi ve orijinal fikirler üretebilir, umutlarınıza, hayallerinize odaklanabilirsiniz. Bir müddet ailevi gündemleriniz olabilir, ebeveynlerinizle tatlı sert atışmalar yaşayabilirsiniz. Sağlıkları sizin için önem kazanabilir. Bir ev taşıma durumunuz varsa bu da sıkıntı olabilir. Belki daha iyi bir yer bulabilirsiniz. Araştırın derim.

  ASLAN BURCU (15 EYLÜL 2021)

  Sevgili Aslanlar, iş hayatınız, birlikte çalıştığınız kişilerle alakalı gelişmelerin yaşandığı bir gün. Otoriter figürlerle birlikte güzel fikir alışverişi yapabilirsiniz. Marjinallik öne çıkabilir. Ayrıca iletişiminizin, yakın çevreniz ile ilişkilerin fazlalaştığı bir döneme giriyorsunuz. Ancak bazı durumlarda duyduklarınıza, gördüklerinize aniden tepkiler verebilirsiniz. Sosyal medyayı kullanırken dikkatli olun derim.

  BAŞAK BURCU (15 EYLÜL 2021)

  Sevgili Başaklar, sevdiğiniz kişiyle ya da flörtünüzle ilgili gelişmelerin olduğu bir gün. Aniden kararlar alarak birlikte yurt dışı programı yapabilirsiniz. Seyahatler planlayabilirsiniz. Çocuklarınızın eğitimiyle alakalı ilgilenmeniz gereken durumlar olabilir. Bunun yanı sıra maddi yatırımlarınız, birikimlerinizle ilgilenmeniz gereken bir sürece giriyorsunuz. Ayağınızı yorganına göre uzatma zamanı. Mali tablonuzu çıkarırken belki de maaşlarınızla alakalı istemediğiniz olaylara da şahit olabilirsiniz. Dikkatli olmanızda fayda var.

  TERAZİ BURCU (15 EYLÜL 2021)

  Sevgili Teraziler, ebeveynlerinizle birlikte maddi konuların konuşulacağı bir gün. Ailenizde belki de bir miras konusu gündeme gelebilir. Bununla alakalı fikirler üretebilirsiniz. Belki de bir borç durumunuz varsa ailevi destek alma imkanına sahip olabilirsiniz. Ayrıca kendinizle alakalı birtakım değişimler yapmak isteyebileceğiniz bir süreç. Bazılarınız spora başlayabilir, bazılarınız dış görünüşüyle ilgilenebilir. Ancak istediğiniz bir görünüm olmayabilir. İyi düşünün. Ayrıca genel sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor.

  AKREP BURCU (15 EYLÜL 2021)

  Sevgili Akrepler, bugün yakın çevrenizle, ikili ilişkilerinizde aktif olduğunuz bir gün. Güzel fikirler üretebilirsiniz. Hatta bazılarınız sosyal medyada bunları paylaşabilir. Dedikoduların döndüğü bir zaman dilim. Ayrıca bilinçaltınızın artık aktif olduğu bir döneme adım atıyorsunuz. Bazılarınız inzivaya çekilmek isteyebilir, bazılarınız da korkularını gün yüzüne çıkararak onlarla yüzleşip yüklerinden kurtulmak isteyebilir. Bence bu süreçleri danışmanlık alarak, ruhsal dünyanızı dinginleştirerek geçirmeniz daha iyi olacaktır. Gizli düşmanlara dikkat.

  YAY BURCU (15 EYLÜL 2021)

  Sevgili Yaylar, iş hayatınızla alakalı gelişmeler yaşarken, kendi maddi gelirlerinizle alakalı güzel fikirlerin oluşacağı bir gün. İş arkadaşlarınızla konuşurken biraz marjinal olabilir belki de onlara da bu fikirlerle destek olabilirsiniz. Sosyal çevrenizle alakalı uzun bir süre meşgul olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Yanlış anlaşılmalar olabilir sizler de fevri davranabilirsiniz. Boşuna hayallerinizin yıkıldığını hissetmeyin. Adımlarınızı ona göre atın. Bazıları yeni arkadaş kazanırken bazıları da arkadaşlarıyla yaşayacağı çatışmalar yüzünden sonlandırabilir.

  OĞLAK BURCU (15 EYLÜL 2021)

  Sevgili Oğlaklar, aşk hayatınızla alakalı birtakım düşünceler fikirler ortaya çıkabilir. Bu flörtünüze farklı gelebilir. Eğer sevgiliniz yoksa orijinal fikirler üreten kişilere çekilebilirsiniz. Mesleki hayatınızla alakalı gelişmelerin olacağı bir sürece adım atıyorsunuz. Otoriter figürlerle çatışmamaya özen gösterin lütfen. Fevri davranıp işten istifa edenleriniz de olacaktır. Eğer aynı işte terfi etmek ya da başka bir pozisyona geçmek isteyenleriniz varsa dilini düzgün kullanmalı ve işini yük olarak görmemeli.

  KOVA BURCU (15 EYLÜL 2021)

  Sevgili Kovalar, bilinçaltınızda ailenizle oluşan belki de çocukluk yıllarından kalan anılarınız varsa bunlarla alakalı ebeveynlerinizle konuşabilir hatta yüzleşme yaşayabilirsiniz. Güzel fikirler üretmeyi deneyin korkuların sizi üzmesine izin vermeyin. Gizli düşmanlarınız da gözünüze çarpabilir. Ayrıca bugün hayat felsefeniz üzerine düşünmeye başlayabilirsiniz. Bazılarınız eğitimlerini, bazılarınız da yurt dışı konularını gündeme alabilir. Uzun seyahat planlarınız sekteye uğrayabilir ve bununla birlikte biraz pasif agresif yapınız ortaya çıkabilir. Sakinliği deneyin.

  BALIK BURCU (15 EYLÜL 2021)

  Sevgili Balıklar, sosyal çevreniz ve kuzenler yakın çevrenizle fikir alış-verişinin yoğun olduğu bir gün. Dedikodular havada uçuşabilir ve sizler de marjinal fikirler üretebilirsiniz hatta kendilerine destek dahi olabilirsiniz. Ortaklı paralar, miras, nafaka, borç, kredi gibi durumlar ortaya çıkabilir ve sizler bunlarla mücadele etme durumunda kalabilirsiniz. Sağlığınıza ekstra dikkat etme dönemi.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz