15 Haziran 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

0

Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 15 Haziran 2022 Çarşamba gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı.

15 Haziran 2022 günü genel hatları ile iş ve kariyer konularına odaklanacağımız zamanların başladığını işaret ediyor bizlere. Özellikle iş görüşmeleri için son derece elverişli bir gün olmakla kalmayıp, ilahi sistemin desteğini de arkamıza alarak girişimlerde bulunacağımız bir gündeyiz. İş değiştirmek, iş görüşmeleri, tayin terfi gibi her tür konuya dair yapacağınız atılımlar uzun soluklu ve başarı vaat eden adımlar olacaktır benden söylemesi.

KOÇ BURCU (15 HAZİRAN 2022) *

Bugün sizler diğer burçlara nazaran daha fazla kariyer alanından etkileniyor olacaksınız. Duygularınızı bir tarafa bırakarak kariyer basamaklarını tırmanmak adına daha mantıklı yaklaşımlarda bulunacaksınız. Başlarda zorlansanız da başarı sizinle olacak.

BOĞA BURCU (15 HAZİRAN 2022) *

Bugün sizler kendinizi yurt dışı ile gerçekleştirilen toplantıların merkezinde bulabilirsiniz. Uluslararası firmalarla iş görüşmeleri ve anlaşmaları yapmak üzere bazı görüşmeler yapabilirsiniz. Bazı Boğalar ise yüksek öğrenim ve eğitim konularında bazı radikal kararlar alabilirler.

İKİZLER BURCU (15 HAZİRAN 2022) *

Bugün sizler finansal açıdan kendinizi biraz bunalmış hissedebilirsiniz. Özellikle bütçe hesapları arasında kalarak çıkış yolunu bulamadığınızı hissedebilirsiniz ve tabii ki ödemeyi unuttuğunuz bazı borçlar bütçe hesaplarınızın şaşmasına sebep olabilir.

YENGEÇ BURCU (15 HAZİRAN 2022) *

Bugün sizler eş ve ortak konularında etki alıyor olacaksınız. Özellikle hayatınızdaki kişi sizden ilgi beklerken, siz daha mesafeli durarak bu kez mantığınızı ön plana almak isteyeceksiniz. Ayrıca iş ve kariyere fazla odaklanmanız sebebi ile sevdiğinizin sitemlerini işitebilirsiniz.

ASLAN BURCU (15 HAZİRAN 2022) *

: Bugün sizler iş ve sağlık konularında etki alıyor olacaksınız. İş alanında mevcut iş yükünüz biraz daha artabilir ancak siz içsel olarak bu durumun sizin sorumluluk duygunuzu geliştirecek etkiler sunduğunun farkında olacaksınız.

BAŞAK BURCU (15 HAZİRAN 2022) *

Bugün çocuk konularıyla ilgili girişimlerde bulunacak olabilirsiniz. Bugün ve yarın özellikle çocuk konularıyla ilgili ektiğiniz tohumlar köklenerek uzun vadede meyvelerini size sunacak zamanların işareti niteliğinde olacak.

TERAZİ BURCU (15 HAZİRAN 2022) *

Bugün ev ve aile konularıyla fazlasıyla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Özellikle anne, baba gibi ebeveyn figürleri ile ilgilenme potansiyeliniz son derece yüksek olacaktır. Bir yanınız destek olmak adına bir şeyler yapmak isterken diğer yandan günün enerjisi ile daha mesafeli kalmayı tercih edebilirsiniz.

AKREP BURCU (15 HAZİRAN 2022) *

Bugün iletişim alanında hareketli zamanlar geçirecek olmanıza karşın, bu durum sizleri pek memnun etmeyebilir. Kendinizi duygusal olarak köşeye sıkışmış ve bunalmış hissedebilirsiniz. Ancak unutmayın ki tüm bu süreç kısa sürecek ve kısa sürede rahatlayacaksınız.

YAY BURCU (15 HAZİRAN 2022) *

Bugün finansal açıdan yeni girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. En önemlisi ise bugün ve yarın finansal açıdan yapacağınız girişimler uzun vadede başarıyı ve kalıcılığı beraberinde getirecek. Her ne kadar zorlandığınızı hissetseniz de dışarıya karşı duruşunuz aynı olacaktır.

OĞLAK BURCU (15 HAZİRAN 2022) *

Bugün kendinize vakit ayırmak isteyeceğiniz bir zaman dilimi olacaktır. Duygularınızı ve yaşadığınız zorlu zamanları çevrenize yansıtmamak adına bir süredir kendi kendinize savaş verdiniz. Şimdi ise artık önce ben dediğiniz zamanlar başlıyor olacak.

KOVA BURCU (15 HAZİRAN 2022) *

Bugün biraz içinize kapanmak isteyebileceğiniz hatta biraz da depresif enerjilerin hakim olacağı bir gün geçirebilirsiniz. Öte yandan bazı okurlarımın hastane ziyaretleriyle ilgili gündemleri oluşabilir. Yine de pozitifte kalmaya özen gösterin.

BALIK BURCU (15 HAZİRAN 2022) *

Bugün kalabalık gruplar içerisinde arzı endam edebilirsiniz. Arkadaşlarınızla vakit geçirerek, daha sosyal olacağınız bir gün sizleri bekliyor olacak. Kardeşiniz veya kuzeniniz aracılığı ile tanışacağınız kişilerle ani aşk fırsatları sizi bekliyor olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here