15 Mayıs 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

0
132

Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 15 Mayıs 2022 Pazar günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 15 Mayıs 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

KOÇ BURCU (15 MAYIS 2022) *

Bugün maddi kaynaklarınızla ilgili ani para kayıpları gerçekleşebilir ve bu durum sizin elinizde olmayabilir. Ayrıca sosyal çevrenizdeki otorite figürlerinden dolayı da harcamalarınız artabilir. Aslında özellikle mayıs ayı boyunca maddi kaynaklarınızı kullanmakta dikkatli olmalısınız. Bir taraftan ise hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için bir fırsat yakalayabilirsiniz ve bu sizin kazançlarınızı olumlu etkileyebilir

BOĞA BURCU (15 MAYIS 2022) *

Bugün ilişki, ortaklık ya da evlilikte ani gelişmeler ve sorunlar yaşanabilir. Siz fevri bir tutum sergileyebilirsiniz ve bazı şeylerden vazgeçmek isteyebilir, özgürlük arayışınızdan dolayı sorunlar yaşayabilirsiniz. Kariyer hayatınızdaki otorite figürleriyle çatışabilirsiniz bundan dolayı sorunlara dikkat etmelisiniz. Sosyal çevrenizden ise destek ve şans var.

İKİZLER BURCU (15 MAYIS 2022) *

Bugün çalışma hayatı, gündelik hayatta bazı aksaklıklar ani sağlık problemleriyle karşılaşabilirsiniz. Ayrıca İnanç, fikir, eğitim, yurt dışı konusunda otorite engeliyle karşılaşabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili ise güzel gelişmelere sebep olabilecek fırsatlar yakalayabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU (15 MAYIS 2022) *

Bugün aşk, ilişkiler, çocuk ya da hobinizle ilgili beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz ama bu durum sizi sarsarsa da olumluya çevirmek sizin elinizde olacak. Maddi kaynaklar, borçlar, ödemelerle ilgili konularda ise sorunlarla karşılaşabilirsiniz ve sosyal çevrenizden dolayı harcamalarınız artabilir. Yurt dışı, seyahat, eğitim, hukuk konusunda ise hayallerinizin peşinden gitmek için fırsat yakalayabilirsiniz.

ASLAN BURCU (15 MAYIS 2022) *

Bugün ev ve ailenizle ilgilenebilir ve aile hayatınızda şok edici durumlarla karşılaşabilirsiniz. Krizsel durumlar sorunlara yol açabilir. Kariyer ve iş hayatınızla ilgili otorite engeliyle karşılaşabilirsiniz. Ayrıca ikili ilişkilerle problemlere dikkat etmelisiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili ödeme ve harcamalar artsa da bir taraftan desteklenecek fırsatlarınızda var.

BAŞAK BURCU (15 MAYIS 2022) *

Bugün yakın çevre, kardeşler, yakın akrabalarla ilgilenebilirsiniz. Ama bazı şok edici sözler, haberler alabilirsiniz. Ayrıca trafikte dikkatli olmalısınız. İkili ilişki ya da ortaktan yana ise uzlaşmak ve hayallerinizin peşinden gitmek için bir fırsat yakalayabilirsiniz. Sağlığınıza ise dikkat etmelisiniz, gündelik hayatınızı aksatabilecek sağlık problemleri, elem, diş, deri gibi sağlık sorunları yaşanabilir.

TERAZİ BURCU (15 MAYIS 2022) *

Bugün yakın çevre, kardeşler, yakın akrabalarla ilgilenebilirsiniz. Ama bazı şok edici sözler, haberler alabilirsiniz. Ayrıca trafikte dikkatli olmalısınız. İkili ilişki ya da ortaktan yana ise uzlaşmak ve hayallerinizin peşinden gitmek için bir fırsat yakalayabilirsiniz. Sağlığınıza ise dikkat etmelisiniz, gündelik hayatınızı aksatabilecek sağlık problemleri, elem, diş, deri gibi sağlık sorunları yaşanabilir.

AKREP BURCU (15 MAYIS 2022) *

Bugün ilişkilerle ilgili ani gelişmeler, ortaklık ya da evliliğinizde problemler yaşanabilir. Ev ve aile hayatınızda engeller ve sorunlar artabilir. Çocuk, aşk, hobiyle ilgili ise hayallerinizin peşinden gidebilirsiniz.

YAY BURCU (15 MAYIS 2022) *

Bugün içe çekilebilirsiniz ve bazı psikolojik problemler yaşanabilir. Ayrıca gizli kadın düşmanlarla ilgili sorunlar gün yüzüne çıkabilir. Ani sarsıcı gelişmelerden dolayı şifa ve nefes çalışmaları yapmanızı tavsiye ediyorum. İletişim sorunlarına ise dikkat özellikle otoriteyle anlaşamayabilirsiniz. Aile içinde ise hayallerinizin peşinden gidebileceğiniz bir fırsatınız var.

OĞLAK BURCU (15 MAYIS 2022) *

Bugün sosyalleşebilir, arkadaşlarınızla güzel zaman geçirebilirsiniz ama ani sarsıcı gelişmeler yaşanabilir. Maddi kaynaklarınızla ilgili sorunlardan dolayı aşk, flört, eğlence, hobi gibi konularda kısıtlamalar yaşayabilirsiniz. Yakın çevre, kardeşler, medya, eğitimle ilgili ise hayallerinizin peşinden gitmek için fırsatlarınız var.

KOVA BURCU (15 MAYIS 2022) *

Bugün kariyer ve iş hayatınıza yönelebilirsiniz ama aile içindeki bazı ani gelişmeler sorunlara ve krizlere sebep olabilir. Aile içinde otoriteden ya da siz bazı engellere sebep olabilirsiniz. Ama maddi kaynaklarınızla ilgili harcamalarınız artsa da bir taraftan hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için harekete geçebilirsiniz.

BALIK BURCU (15 MAYIS 2022) *

Bugün eğitim, seyahat, uzak akrabalar, inanç, felsefe konularıyla ilgilenebilirsiniz ama ani sorunlar ve ani kazalara açıksınız dikkatli olmalısınız. İletişim, eğitim konularıyla ilgili ise yakın çevrenizden gelebilecek destek ve fırsatlarınız var.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here