Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji15 Ocak günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  15 Ocak günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 15 Ocak 2022 Cumartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 15 Ocak 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. (Dilara Yıldızhan’ın haftalık burç yorumlarına da (10-16 Ocak)  bakabilirsiniz

  15 OCAK 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler

  KOÇ BURCU (15 OCAK 2022)

  Ay saat 19:10’a kadar boşlukta olacak. Yeni bir şeye başlamak için uygun değildir. Kafa dağıtmak, boş işlerle uğraşarak, yakın çevrenizle, kardeşlerinizle iletişim kurarak, eğitimle ilgilenerek bu zamanı değerlendirebilirsiniz.  19:10’dan sonra ailenizle, sevdiklerinizle güzel zaman geçirebilirsiniz.

  BOĞA BURCU (15 OCAK 2022)

  Ay saat 19:10’a kadar boşlukta olacak. Yeni bir şeye başlamak için uygun değildir. Kafa dağıtmak, boş işlerle uğraşarak, maddi kaynaklarınızı gözden geçirerek ve düzenleyerek bu zamanı değerlendirebilirsiniz. 19:10’dan sonra; yakın çevre, kardeşler, sevdiklerinizle, ailenizle iletişim kurabilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (15 OCAK 2022)

  Ay saat 19:10’a kadar boşlukta olacak. Yeni bir şeye başlamak için uygun değildir. Kafa dağıtarak, boş işlerle uğraşarak, kendinizle ilgilenerek, kişisel bakım yaparak gününüzü değerlendirebilirsiniz. 19:10’dan sonra; para, maddi kaynaklara yönelebilirsiniz.

  - Advertisement -

  YENGEÇ BURCU (15 OCAK 2022)

  Ay saat 19:10’a kadar boşlukta olacak. Yeni bir şeye başlamak için uygun değildir. Kafa dağıtarak, boş işlerle uğraşarak, yalnız kalarak, meditasyon yaparak, nefes çalışmalarıyla vaktinizi değerlendirebilirsiniz. Saat 19:10’dan sonra; kişisel bakım yapabilir, kendinizle ilgilenebilirsiniz, aileniz ve sevdiklerinizle vakit geçirebilirsiniz.

  ASLAN BURCU (15 OCAK 2022)

  Ay saat 19:10’a kadar boşlukta olacak. Yeni bir şeye başlamak için uygun değildir. Boş işlerle uğraşmak, kafanızı dinleyerek, arkadaşlarınızla vakit geçirerek ve sosyalleşerek gününüzü değerlendirebilirsiniz. 19:10’dan sonra içe çekilebilirsiniz, yalnız kalmak isteyebilir, meditasyon yapabilir, spiritüel konularla ilgilenebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (15 OCAK 2022)

  Ay saat 19:10’a kadar boşlukta olacak. Yeni bir şeye başlamak için uygun değildir. Boş işlerle uğraşarak, kafanızı dinleyerek, iş ve kariyer hayatınızdaki kişilerle iletişim kurarak gününüzü geçirebilirsiniz. 19:10’dan sonra sosyalleşebilir, arkadaşlarınızla iyi vakit geçirebilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (15 OCAK 2022)

  Ay saat 19:10’a kadar boşlukta olacak. Yeni bir şeye başlamak için uygun değildir. Eğitime yönelebilir, uzak mesafe seyahat edebilir, kendinizi geliştirebilirsiniz. 19:10’dan sonra ailenizle ve işinizle ilgilenebilirsiniz.

  AKREP BURCU (15 OCAK 2022)

  Ay saat 19:10’a kadar boşlukta olacak. Yeni bir şeye başlamak için uygun değildir. Maddi kaynaklarınızı gözden geçirebilir, düzenleme yapabilirsiniz. Spiritüel, okült konularla ilgilenerek vaktinizi değerlendirebilirsiniz. 19:10’dan sonra seyahat, eğitim, uzak akrabalar, yurtdışı bağlantınızla ilgilenebilirsiniz.

  YAY BURCU (15 OCAK 2022)

  Ay saat 19:10’a kadar boşlukta olacak. Yeni bir şeye başlamak için uygun değildir. Boş işler zamanıdır, yapılan işler sonuçsuz kalabilir. Eş ya da ortakla zaman geçirerek, iletişim kurarak vaktinizi doldurabilirsiniz. 19:10’dan sonra; para, finans, borç, vergi konuları gündeminize gelebilir.

  OĞLAK BURCU (15 OCAK 2022)

  Ay saat 19:10’a kadar boşlukta olacak. Yeni bir şeye başlamak için uygun değildir. Boş işler zamanıdır, yapılan işler sonuçsuz kalabilir. Bu zamanı; gündelik işler, temizlik yaparak, evcil hayvanınızla geçirebilirsiniz. 19:10’dan sonra; Eş, ortak, sevdiklerinizle ilgilenebilirsiniz.

  KOVA BURCU (15 OCAK 2022)

  Ay saat 19:10’a kadar boşlukta olacak. Yeni bir şeye başlamak için uygun değildir. Boş işler zamanıdır, yapılan işler sonuçsuz kalabilir. Bu zamanı eğlenerek, hobinizle uğraşarak, çocuklarınızla ya da flörtünüzle geçirebilirsiniz. 19:10’dan sonra; gündelik işler, sağlık, ailenize zaman ayırabilirsiniz.

  BALIK BURCU (15 OCAK 2022)

  Ay saat 19:10’a kadar boşlukta olacak. Yeni bir şeye başlamak için uygun değildir. Boş işler zamanıdır, yapılan işler sonuçsuz kalabilir.  Bu süreci evinizde, ailenizle geçirebilirsiniz. 19:10’an sonra; flört, aşk, ilişkiler, hobinizle ilgilenerek, eğlenerek güzel bir akşam yaşayabilirsiniz.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz