15 Temmuz 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

0

Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 15 Temmuz 2022 Cuma gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı. İşte 15 Temmuz 2022 günlük burç yorumları…

Bugün özellikle dolandırılmalara ve para kayıplarına son derece açık bir gökyüzü bizleri bekliyor. İlişki konularında ise dikkatli olmakta fayda var, keza hayal kırıklığı yaşayabiliriz. Öte yandan hayal gücümüz ve hislerimizin son derece güçlü olduğu günlerde olduğumuzu belirtmeliyim. Mesajcı rüyalar görme ihtimalimiz çok yüksek.

KOÇ BURCU (15 TEMMUZ 2022) *

Bugün daha çok kendinize zaman ayırın. Bugüne kadar üşenip yapmadığınız işler için oldukça müsait bir zaman. Örneğin odanızı toplamak, proje-ödev ya da yazılarınızı tamamlamak gibi.

BOĞA BURCU (15 TEMMUZ 2022) *

Bugün her nevi başlangıç için güzel bir zaman. Diyet, spor, eğitim gibi. Gün içinde sosyal çevreniz ile plan yapabilir akşam saatleri bir organizasyona katılabilirsiniz.

İKİZLER BURCU (15 TEMMUZ 2022) *

Güne iyi bir haberle başlayabileceğiniz gibi pozitif ve enerjik de olabilirsiniz. Şehir dışından bir akrabanız sizi ziyarete gelebilir. İş arkadaşlarınız ile gerçekleştireceğiniz bir telefon konuşması bazı kararlar almanıza neden olabilir.

YENGEÇ BURCU (15 TEMMUZ 2022) *

Kendinizi ifade etmekte zorlanacağınız bir gün sizi bekliyor. Enerji ile inatlaşmayın ve mümkün mertebe insanlarla tartışmayın. Akşam saatleri bu enerji etkisini kaybedecek ve rahatlayacaksınız.

ASLAN BURCU (15 TEMMUZ 2022) *

Gün içinde ufak tefek kazalara karşı dikkatli olmanız gerekiyor. Bugün trafikte fazla bulunmayın hatta mecbur kalmadıkça aracınızı kullanmayın. Akşam vakitleri bu enerji sizin için dağılacaktır.

BAŞAK BURCU (15 TEMMUZ 2022) *

Bugün Uzun süredir aklınızda olan bir konuda online ya da yüz yüze bir eğitim almak adına girişimde bulunabilirsiniz. Bugün oldukça planlı hareket etmeniz sizin hayrınıza olacaktır. Yapacaklarınızı not ederseniz unutma ihtimalinizi sıfıra indirirsiniz.

TERAZİ BURCU (15 TEMMUZ 2022) *

Bugün beklediğiniz bir konuda haber alacaksınız. Olumlu ya da olumsuz sadece akışta kalın ve kendinizi şartlamayın. Aşk açısından şanslı gününüzdesiniz. Dışarı çıkın ve sosyalleşin.

AKREP BURCU (15 TEMMUZ 2022) *

Bugün Güne oldukça hareketli başlayacaksınız. Gerek aileniz gerekse yakın çevreniz bugün pek rahat bırakmayacaklar sizi. Öğleden sonra partnerinize vakit ayırın akşam ise kendinize.

YAY BURCU (15 TEMMUZ 2022) *

Bugün maddi konular sebebi ile partnerinizle sorunlar yaşayabilirsiniz. Harcamalarınızı dengede tutmak adına kendinize bir bütçe hazırlamanız hayrınıza olacaktır.

OĞLAK BURCU (15 TEMMUZ 2022) *

Bugün uzun süredir hayalini kurduğunuz iş ile ilgili bugün bir girişimde bulunabilirsiniz. Ortaklık ya da maddi destek konusunda bir netlik sağlayacaksınız. Akşam saatlerinde partneriniz bir sürpriz yapabilir.

KOVA BURCU (15 TEMMUZ 2022) *

Bugün gündeminiz daha çok sosyal çevreniz olacak. Yeni insanlar hayatınıza girebileceği gibi bazı arkadaşlarınızla ilişkinizi kesebilirsiniz. Akşam saatlerini ailenizle geçirmek onlara iyi hissettirecektir.

BALIK BURCU (15 TEMMUZ 2022) *

Bugün Uzun süredir görmediğiniz bir arkadaşınızla görüşme fırsatınız olabilir. Gün içinde bir takım sağlık problemleri ile uğraşabilir ya da bir yakınınızı hastaneye götürebilirsiniz. Akşam saatlerin nispeten sakin ve huzurlu geçecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here