Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji16 Eylül günlük burç yorumları! Bugün burçları neler bekliyor?

  16 Eylül günlük burç yorumları! Bugün burçları neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 16 Eylül perşembe günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 16 Eylül 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  16 Eylül günlük burç

  16 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (16 EYLÜL 2021)

  Sevgili Koçlar, iş hayatınızda çalışma arkadaşlarınız ve patronlarınızla birlikte güzel görüşmeler yapabilirsiniz. Uyumlu tavırlarınız dikkat çekecektir. Bazı durumlar karşısında hayal kırıklığı yaşarsanız bile gelip geçici olduğunun farkında olacaksınız.

  BOĞA BURCU (16 EYLÜL 2021)

  Sevgili Boğalar, günün ilk yarısını çocuklarınız ve sevdiğiniz kişilerle geçirmek isteyebilirsiniz. Onlara ilginizi belirtmek için elinizden geleni yapabilirsiniz. Ancak kıskançlık olaylarına dikkat etmeniz gerekiyor. Aşırı reaksiyonlarda verebilirsiniz. Dengede kalmaya bakın. Bazı risklere girme olasılığınız var.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (16 EYLÜL 2021)

  Sevgili İkizler, ailevi konularınız gündemde bugün. Ebeveynlerinizle güzel görüşmeler yapabilirsiniz özellikle maddi konulara alakalı. Ama duygusal patlamalara dikkat etmenizde fayda var. Ağzınızdan çıkanı biraz duymaya ve farkındalığınızı arttırmaya bakın derim.

  YENGEÇ BURCU (16 EYLÜL 2021)

  Sevgili Yengeçler, ikili ilişkiler, evliliğiniz, yakın çevreniz, ortaklarınız ile ilgili gelişmelerin yaşanacağı bir gün. Bazılarınızın hukuksal süreciyle alakalı duygusal olarak heyecanlandıran gelişmeler yaşanabilir. İletişiminiz oldukça aktif. Dedikodularla başa çıkmaya hazır mısınız?

  ASLAN BURCU (16 EYLÜL 2021)

  Sevgili Aslanlar, mali yatırımlarınızın, birikimlerinizin hareketleneceği bir gün yanında iş arkadaşlarınızla alakalı gelişmeleri beraberinde getirecek. Anlık duygusal patlamalar yaşayabilir, bazen da yaratıcı aklınızı kullanarak çözümler üretebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (16 EYLÜL 2021)

  Sevgili Başaklar, kendinizle alakalı durumların yanı sıra hobilerinize, çocuklarınıza, flörtünüze zaman ayırmak isteyeceğiniz bir gün. Ancak kıskançlıkların da olabileceği bir gün. Anlık tepkiler vermemeye özen gösterin. Yanlış anlamalar anlaşılmalar olabilir.

  TERAZİ BURCU (16 EYLÜL 2021)

  Sevgili Teraziler, hane halkında bazı durumlarda fevri çıkışlarınız olabilir. Buna biraz dikkat etmeniz gerekebilir. İstenmeyen durumlara gebe olmaması için. Fanatik düşüncelerinizden arınmanız gerekiyor. Her daim her şey sizin istediğiniz gibi olmayabilir. Bilinçaltınızı şifalandırmayı denemelisiniz.

  AKREP BURCU (16 EYLÜL 2021)

  Sevgili Akrepler, iletişiminiz, sosyal medyanız bugün daha aktif olacak. Güzel fikir üretirken bazen fikirlerinizde ısrarcı olabilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki arkadaşlarınızla görüşebilir onlarla vakit geçirebilirsiniz.

  YAY BURCU (16 EYLÜL 2021)

  Sevgili Yaylar, meslek hayatınızdaki gelirlerinizi ölçerek yatırımlarınızı düzenleyebilirsiniz. Bazı durumlarda canınız sıkılsa da bunların gelip geçici etkiler olduğunu unutmayın.  Otoriter figürlerle düşünceleri paylaşabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (16 EYLÜL 2021)

  Sevgili Oğlaklar, kendinizle alakalı düşüncelerle değişim yapmanın zamanı diye düşünebilir bunu için adımlar atabilirsiniz. Belki de yurt dışına taşınma, orada eğitim alma ya da seyahatleri düşünerek plan program yapabilirsiniz. Eşinizin akrabalarıyla alakalı gelişmeler kulağınıza gelebilir.

  KOVA BURCU (16 EYLÜL 2021)

  Sevgili Kovalar, maddi konularınızla alakalı sizde korku yaratan durumları çözebilme adına yeni adımlar için düşüncelerle kendinizi meşgul edebilirsiniz. Özellikle borç kredi miras gibi durumlar varsa bu konularda çözüm siz kendiniz olacaksınız.

  BALIK BURCU (16 EYLÜL 2021)

  Sevgili Balıklar, umutlarınız hayalleriniz bugün yakanızda. Neler değişebilir, neler yapılabilir ulaşmak için bir düşünün. Sosyal çevrenizle bu konuları paylaşabilir destek alabilirsiniz. İkili ilişkileriniz oldukça aktif.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz