16 Mart 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

0

Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 16 Mart 2022 Çarşamba günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 16 Mart 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

KOÇ BURCU (16 MART 2022) *

Sevgili Koç; bugün pratik ve detaycı olabilirsiniz. Çalışma hayatınızda ve gündelik hayatla ilgili yeni çalışma sistemi kurmak için güzel bir gündesiniz. Sağlığınıza ise dikkat ederek, diyete başlayabilirsiniz. Düzenli bir hayat planı kurabilirsiniz ve bugün buna başlarsanız rahatlıkla bunu devam ettirebilirsiniz.

BOĞA BURCU (16 MART 2022) *

Sevgili Boğa; bugün aşk, hobilerinizle ilgilenmek için güzel bir gündesiniz. Ayrıca ilişki ya da hobinizde çok titiz ve detaycı olabilirsiniz. Kusurlarına fazla takılabilirsiniz ve mükemmeli arayabilirsiniz.

İKİZLER BURCU (16 MART 2022) *

Sevgili İkizler; ev ve ailenizle ilgilendiğiniz ve ev dekorasyonu yapabilir eviniz ve ailenizle ilgili yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Duygusal olarak kendinizi ifade ederken ise zorlanabilirsiniz ve kusurlar gözünüzde çok büyüyebilir.

YENGEÇ BURCU (16 MART 2022) *

Sevgili Yengeç; yakın çevre, kardeşlerle ilgilenebilirsiniz. Eğitim hayatınıza yönelebilirsiniz ve yeni şeyler öğrenmek için kararlı davranabilirsiniz. Bugün zihinsel olarak çok pratik ve zekice kararlar alabilirsiniz ve iletişimle işlerinizi düzenleyebilirsiniz. Kısa mesafe seyahat kararı alabilirsiniz ve bu size iyi gelecektir.

ASLAN BURCU (16 MART 2022) *

Sevgili Aslan; maddi kaynaklarınız, ürettikleriniz ve harcamalarınızla ilgili yeni bir düzen getirebilirsiniz. Daha tutumlu ve akılcı çözümler geliştirebilir ve zekanızla bugün maddi kaynaklarınızla ilgili kararlar alabilirsiniz.

BAŞAK BURCU (16 MART 2022) *

Sevgili Başak; bugün kendinizi ortaya koyabilir ve daha anaç ve verici davranabilirsiniz. Çevrenizdeki herkesi de eleştirebilirsiniz ama bu aslında her şeyin mükemmel olmasını istemenizden kaynaklanmaktadır. Pratik ve zeki olduğunuz bir gündesiniz. Fiziksel değişim ve diyet için ise doğru bir gündesiniz.

TERAZİ BURCU (16 MART 2022) *

Sevgili Terazi; bugün duygusal olarak yalnız hissedebilir, içe kapanabilirsiniz. Meditasyon ve ruhsal çalışmalar için ise verimli bir gündesiniz. Bugün şifalanabilir ve psikolojik olarak kendinizi iyileştirebilirsiniz.

AKREP BURCU (16 MART 2022) *

Sevgili Akrep; bugün sosyal çevrenizle, arkadaşlarınızla ilgilenebilirsiniz. Sosyal çevrenizde oldukça zeki ve pratik çözümlerinizle çevrenizdeki insanlara yardımcı olabilirsiniz. Fazla eleştirmek yerine kusurları düzeltmek ve yardımcı olmak sizi hem şifalandıracak hem de verimli bir gün geçirmenizi sağlayacaktır.

YAY BURCU (16 MART 2022) *

Sevgili Yay; kariyer ve iş hayatınızda bugün oldukça pratik ve çözüme yöneliksiniz. Bugün zekanızla sorularınızı çözebilirsiniz ama yayların rahatlıklarından dolayı detayları fark etseler bile bunlarla uğraşmak istemeyebilirler. Aslında üzerine düşerseniz iş hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kariyer hayatınızdaki insanlara da yardımcı olmak için güzel bir gündesiniz.

OĞLAK BURCU (16 MART 2022) *

Sevgili Oğlak; eğitim, uzak mesafe seyahatler için güzel bir gündesiniz. Uzak akrabalarınıza ya da eğitimle bugün insanlara yardım edebilirsiniz ve şifalanabilirsiniz.

KOVA BURCU (16 MART 2022) *

Sevgili Kova; maddi kaynaklarınız, borçlar, ödeme, ortak ya da eşin parasıyla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Dürtüsel olarak harcamalarınıza yeni bir düzen getirebilirsiniz ve bu konuda oldukça pratik davranabilirsiniz.

BALIK BURCU (16 MART 2022) *

Sevgili Balık; ilişki, evlilik, ortağınızla ilgilenebilirsiniz ve bu konularda karşı tarafa yardım edebilir, detayları toparlayarak ilişkilerinizi düzene sokabilirsiniz. İlişki konusunda gayet zeki ve analizcisiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here