16 Mayıs 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

0

Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 16 Mayıs 2022 Pazartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 16 Mayıs 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

KOÇ BURCU (16 MAYIS 2022) *

Haftaya ay tutulması etkisiyle başlıyoruz ve tüm haftaya yayılacak olan bir etki var. Ay tutulmasıyla; Borç, ödemeler, vergi, kredi, finans alanında zorlanabilirsiniz. Özellikle de topluluk, dernek ya da arkadaş çevrenizdeki otoritelerden dolayı büyük engeller ve para kayıpları yaşayabilirsiniz. Ayrıca sağlığınıza da dikkat etmelisiniz, ani gelişen bir ameliyat durumu gündeminize gelebilir.

BOĞA BURCU (16 MAYIS 2022) *

Haftaya ay tutulması etkisiyle başlıyoruz ve tüm haftaya yayılacak olan bir etki var. Ay tutulmasıyla; İlişkiler, ortaklık ve evlilikle ilgili sorunlar ve krizler yaşayabilirsiniz. Kariyer hayatınızdaki sorunlar işinize de yansıyabilir. İş ve kariyerinizde değişiklik gerçekleşebilir. Sosyal çevrenizden, topluluk ya da derneklerden ise destekleneceksiniz.

İKİZLER BURCU (16 MAYIS 2022) *

Haftaya ay tutulması etkisiyle başlıyoruz ve tüm haftaya yayılacak olan bir etki var. Ay tutulmasıyla; Sağlık, çalışma hayatınız, yanınızda çalışanlar özellikle de kadınlar, evcil hayvanınızla ilgili sorunlar yaşanabilir. İnanç, fikirlerle ilgili çatışmalar yaşanabilir. Yut dışı bağlantılı bir işiniz varsa bununla ilgili sonlanmalar gerçekleşebilir. Hukuk alanında, seyahatlerde sorunlar ve aksaklıklar gerçekleşebilir. Ama kariyerinizle ilgili yine de çıkış bulacak ve ilerleyeceksiniz. Sağlığınıza ve psikolojinizde ise çok ama çok dikkat etmelisiniz.

YENGEÇ BURCU (16 MAYIS 2022) *

Haftaya ay tutulması etkisiyle başlıyoruz ve tüm haftaya yayılacak olan bir etki var. Ay tutulmasıyla; Aşk, çocuk, hobilerden dolayı ani para kayıpları ve sorunlar yaşanabilir. Dikkatli olmalısınız ayrıca sosyal çevrenizde de ani değişimler gerçekleşebilir. Sağlığınıza da dikkat etmeli, mutlaka tedbirinizi almalısınız.

ASLAN BURCU (16 MAYIS 2022) *

Haftaya ay tutulması etkisiyle başlıyoruz ve tüm haftaya yayılacak olan bir etki var. Ay tutulmasıyla; Ev, aile, mülk konularıyla ilgili sorunlar gerçekleşebilir ve otorite engelleriyle karşılaşabilirsiniz. Partner ya da ortakla anlaşmazlıklar sonucunda ayrılık meydana gelebilir. Maddi kaynaklarla ilgili ise iyi gelişmeler gerçekleşebilir. Sağlığınıza ise dikkat etmelisiniz.

BAŞAK BURCU (16 MAYIS 2022) *

Haftaya ay tutulması etkisiyle başlıyoruz ve tüm haftaya yayılacak olan bir etki var. Ay tutulmasıyla; Yakın çevre, kardeş, medya, eğitim, kısa mesafe seyahatlerle ilgili bazı sorunlar gerçekleşebilir. Otoriteyle iletişimde krizler çıkabilir. Bir sözleşme imzalanacaksa krizsel anlaşmazlıklar içinde kalabilirsiniz. Ayrıca sağlığınıza dikkat etmelisiniz özellikle de diz, eklem, diş, deri rahatsızlıkları yaşayabilirsiniz. İlişki, evlilik, ortaklık açısından ise güzel kararlar alabilirsiniz.

TERAZİ BURCU (16 MAYIS 2022) *

Haftaya ay tutulması etkisiyle başlıyoruz ve tüm haftaya yayılacak olan bir etki var. Ay tutulmasıyla; Kazançlarınız, para, maddi kaynaklarınızla ilgili değişimler ve bazı harcamalar gerçekleşebilir. Ani para girişi de olabilir ama yine de dikkatli olmalısınız. Çalışma hayatınız, sağlığınızla ilgili ya da yanınızda çalışanlardan destek görebilirsiniz.

AKREP BURCU (16 MAYIS 2022) *

Haftaya ay tutulması etkisiyle başlıyoruz ve tüm haftaya yayılacak olan bir etki var. Ay tutulmasıyla; Fiziksel sağlığınızla, bedeninizle ilgili değişimler gerçekleştirmek isteyebilirsiniz fakat partner ya da ortağınızla sorunlar yaşanabilir özellikle de aile içindeki sorumluluklar yada ailedeki otoriteden dolayı ayrılık kararı bile alabilirsiniz. Ama çocuk, hobi ya da aşktan yana destekleniyorsunuz.

YAY BURCU (16 MAYIS 2022) *

Haftaya ay tutulması etkisiyle başlıyoruz ve tüm haftaya yayılacak olan bir etki var. Ay tutulmasıyla; Psikolojiniz, sağlığınızla ilgili sorunlar gerçekleşebilir. Yakın çevrenizdeki otoritelerden baskı görebilirsiniz ve bu krizsel psikolojik durumlar içinde sizi bırakabilir. Ama ailenizden destek göreceksiniz.

OĞLAK BURCU (16 MAYIS 2022) *

Haftaya ay tutulması etkisiyle başlıyoruz ve tüm haftaya yayılacak olan bir etki var. Ay tutulmasıyla; Sosyal çevre, topluluk, dernek ve aşk, çocuklar, hobiden dolayı harcamalarınız artabilir. Maddi kaynaklarınızla ilgili sıkıntılı bir sürece girebilirsiniz. Yakın çevre, kardeşler, yakın akrabalardan, eğitim konularından ise destek görebilirsiniz ve iletişimle sorularınızı bir nebze düzeltebilirsiniz.

KOVA BURCU (16 MAYIS 2022) *

Haftaya ay tutulması etkisiyle başlıyoruz ve tüm haftaya yayılacak olan bir etki var. Ay tutulmasıyla; İş, kariyer ve ev-ailenizle ilgili sorunlar gerçekleşebilir. Bu durumda siz otoritenizle bazı şeylere engel olabilirsiniz ayrıca sağlığınıza dikkat etmelisiniz. İş değişikliği gerçekleşebilir. Maddi kaynaklarınızla ilgili ise destekleneceksiniz.

BALIK BURCU (16 MAYIS 2022) *

Haftaya ay tutulması etkisiyle başlıyoruz ve tüm haftaya yayılacak olan bir etki var. Ay tutulmasıyla; Uzak çevre, uzak akrabalar, yurt dışı, hukuk, eğitim, inançlarla ilgili sorunlar yaşanabilir. Psikolojik olarak desteklenmiyor gibi hissedebilir ve depresyona girebilirsiniz. Yakın çevrenizde de değişimler gerçekleşebilir. Yine de sağlık olarak daha iyi bir dönemdesiniz ve şifalanabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here