Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji16 Nisan 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  16 Nisan 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 16 Nisan 2022 Cumartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 16 Nisan 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  KOÇ BURCU (16 NİSAN 2022)

  16 NİSAN DOLUNAY; evlilik, ilişkilerle ilgili anlaşmazlık ve sorunlar gerçekleşebilir. Ayrıca manipülasyona maruz kalabilirsiniz. Bunu ilişkinizde, kariyer hayatınızda yaşayabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızı arttıracak şans ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Ayrıca aşk içinde ani fırsatlar var ama bu kişilerle daha gizli kapalı görüşmek isteyebilirsiniz.

  BOĞA BURCU (16 NİSAN 2022)

  16 NİSAN DOLUNAY; sağlık, çalışma hayatınızla ilgili yeni kararlar alınabilir. Özellikle de çalışma hayatınızdaki kadınlarla ilgili olaylar meydana gelebilir, kariyer ve iş hayatınızda manipülasyona maruz kalabilirsiniz. Ayrıca bel bölgesi rahatsızlıkları yaşayabilirsiniz. Ani aşk ise sosyal çevrenizden sizi bulabilir.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (16 NİSAN 2022)

  16 NİSAN DOLUNAY; aşk, flört, çocuk, hobilerinizle ilgili belirsizlikler belirli hale geliyor. Harcama, ödemeler, borçlarla ilgili sorunlar açığa çıkabilir ayrıca manipülasyona maruz kalabilirsiniz. Kariyer ve iş hayatınızdan ise biriyle ani şak gündeminize gelebilir.

  YENGEÇ BURCU (16 NİSAN 2022)

  16 NİSAN DOLUNAY; aile ve ev hayatınızla ilgili yeni gelişmeler yaşanabilir. İlişki ve evliliğinizde ise manipülasyona maruz kalabilir ve bu ev hayatınızı etkileyebilir. Yurt dışı, eğitim, hukuk konularında ani güzel gelişmeler meydana gelebilir. Eğer yalnızsanız yurt dışı bağlantılı partner, akademik kariyerli partner yada hukukla ilgilenen biri aniden hayatınıza girebilir.

  ASLAN BURCU (16 NİSAN 2022)

  16 NİSAN DOLUNAY; yakın çevre, kardeşler, eğitim, medya alanında yeni kararlar alabilirsiniz ama sağlık problemleri yaşanabilir. Kariyer hayatınızla ilgili ise ani güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz ve maddi kaynaklarınızla ilgili bereket, paranın ani şekilde artması gerçekleşebilir.

  BAŞAK BURCU (16 NİSAN 2022)

  16 NİSAN DOLUNAY; maddi kaynaklarınızla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz ama çocuk, flört, hobilerdeki durumlardan dolayı maddi kaynaklarınızla ilgili manipülasyona uğrayabilir ve harcamalarınız artabilir. Ama aşk hayatınızda olumlu ani gelişmeler de var.

  TERAZİ BURCU (16 NİSAN 2022)

  16 NİSAN DOLUNAY; aile hayatınızda manipülasyona maruz kalabilirsiniz. Fiziksel değişim yapacaksanız dolunaydan 4 gün sonra yapmaya çalışın yoksa çok ödem gerçekleşebilir. Çalışma hayatınızda, maddi kaynaklarınızla ilgili ise güzel gelişmeler var.

  AKREP BURCU (16 NİSAN 2022)

  16 NİSAN DOLUNAY;  hastane, hastalık, psikolojik sorunlar yaşayabilirsiniz. İletişimde yakın çevrenizden manipülasyona da maruz kalabilirsiniz. Zihinsel takıntılarınızda sizi psikolojik olarak zorlayabilir. Aşk hayatınızda ise ani güzel gelişmeler var. Aşk açısından şanslısınız.

  YAY BURCU (16 NİSAN 2022)

  16 NİSAN DOLUNAY; sosyal çevre, cemiyet, topluluklardaki kadınlarla ilgili konular gündeminize gelebilir. Ama maddi kaynaklarınıza dikkat etmelisiniz çünkü manipülasyonla para kaybı yaşayabilirsiniz. Ev ve aile hayatınızda ise güzel gelişmeler var.

  OĞLAK BURCU (16 NİSAN 2022)

  16 NİSAN DOLUNAY; iş, kariyer hayatınızda belirsiz olan konular belirli hale gelecektir. Siz ise iş hayatınızda manipülasyon yapabilirsiniz ama gücünüzü yanlış kullanırsanız manipülasyona da maruz kalabilirsiniz. Yakın, çevre, medya, eğitim alanında ise ani aşk var ve bu aşk size iyi gelecek. Eğer ilişkiniz varsa daha iyi hale gelecektir.

  KOVA BURCU (16 NİSAN 2022)

  16 NİSAN DOLUNAY; eğitim, uzak akrabalar, hukuk, yurt dışı, hukuk konularında belirsizlikler belirli hale gelecektir. Bu süreçte gizli düşmanlara dikkat etmelisiniz, manipülasyona maruz kalabilirsiniz. Ayrıca bilinçaltı takıntılarınızdan dolayı sorunlara sebep olabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili ise güzel gelişmeler var ayrıca ev değişikliği yapacaksanız eviniz umduğunuzdan güzel olabilir.

  BALIK BURCU (16 NİSAN 2022)

  16 NİSAN DOLUNAY; para, borç, ödemeler, finansal konularda yeni kararlar alabilirsiniz ama baskıya maruz kalabilir manipülasyonla sorunlar içinde kalabilirsiniz. Ayrıca psikolojinize ve sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Sağlık problemi de yaşayabilirsiniz.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz