Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji16 Nisan Dolunay'ı burçları nasıl etkileyecek? İşte Terazi burcunda Dolunay'ın burçlara etkileri

  16 Nisan Dolunay’ı burçları nasıl etkileyecek? İşte Terazi burcunda Dolunay’ın burçlara etkileri

  -

  16 Nisan 2022 Tarihinde İstanbul saatiyle 21:54’te terazi burcunun 26 derecesinde dolunay gerçekleşecek. 16 Nisan Dolunay’ı burçları nasıl etkileyecek? Terazi burcunda Dolunay’ın burçlara etkileri neler? 16 Nisan’da Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan Terazi burcunda Dolunay’ın burçlara etkilerini sizler için yazdı. 

  26 derece de Arcturus üzerinde gerçekleşecek dolunay; ünlülerin ilişkileriyle ilgili konuları gündemimize getirecektir. Ayrıca konu ilişkiler ve evlilikler, diplomasi ve yargı, cemiyet, topluluklar.

  Plüton kareli bu dolunayda; sert bitiş yıkımlar, ilişkilerin sonlanmasını sağlayabilir ayrıca ünlü sanatçılardan birinin ölüm haberini alabilirsiniz. Maddi açıdan sistem bu dolunayla yıkım getirebilir. Ama yıkım sinsice alttan alta işleyecektir. Yavaş yavaş kendini göstermeye başlayacaktır.

  Yine de ilişkiler sınansa da bir taraftan aşk açısından güzel gelişmeler de yok değil. Kısacası artık gerçek sevgi yoksa ilişkide yavaş yavaş sona doğru götürecek olaylar yaşayabiliriz ama gerçek doğru sevgiyse o zaman ilişkiniz çok daha iyi hale gelecektir.

  Türkiye Açısından;

  - Advertisement -

  Borsa, maddi kaynaklar, diplomasi, devletin yöneticileri ile ilgili yeni bir döneme girilebilir. Bu süreçte müttefiklerimizle sorunlar yaşanabilir ama yabancı yatırımcılar bu dönemde ülkemize yatırım yapacaktır.

  Ülkemizin sanatçı ve ünlüleriyle ilgili ise haberler gündemimize gelebilir ve sanatçıların ölüm haberlerini alabiliriz. Borsada iniş çıkışlar devam edebilir.

  KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

  16 NİSAN DOLUNAY; evlilik, ilişkilerle ilgili anlaşmazlık ve sorunlar gerçekleşebilir. Ayrıca manipülasyona maruz kalabilirsiniz. Bunu ilişkinizde, kariyer hayatınızda yaşayabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızı arttıracak şans ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Ayrıca aşk içinde ani fırsatlar var ama bu kişilerle daha gizli kapalı görüşmek isteyebilirsiniz.

  BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

  16 NİSAN DOLUNAY; sağlık, çalışma hayatınızla ilgili yeni kararlar alınabilir. Özellikle de çalışma hayatınızdaki kadınlarla ilgili olaylar meydana gelebilir, kariyer ve iş hayatınızda manipülasyona maruz kalabilirsiniz. Ayrıca bel bölgesi rahatsızlıkları yaşayabilirsiniz. Ani aşk ise sosyal çevrenizden sizi bulabilir.

  İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

  16 NİSAN DOLUNAY; aşk, flört, çocuk, hobilerinizle ilgili belirsizlikler belirli hale geliyor. Harcama, ödemeler, borçlarla ilgili sorunlar açığa çıkabilir ayrıca manipülasyona maruz kalabilirsiniz. Kariyer ve iş hayatınızdan ise biriyle ani aşk gündeminize gelebilir.

  YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

  16 NİSAN DOLUNAY; aile ve ev hayatınızla ilgili yeni gelişmeler yaşanabilir. İlişki ve evliliğinizde ise manipülasyona maruz kalabilir ve bu ev hayatınızı etkileyebilir. Yurt dışı, eğitim, hukuk konularında ani güzel gelişmeler meydana gelebilir. Eğer yalnızsanız yurt dışı bağlantılı partner, akademik kariyerli partner yada hukukla ilgilenen biri aniden hayatınıza girebilir.

  ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

  16 NİSAN DOLUNAY; yakın çevre, kardeşler, eğitim, medya alanında yeni kararlar alabilirsiniz ama sağlık problemleri yaşanabilir. Kariyer hayatınızla ilgili ise ani güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz ve maddi kaynaklarınızla ilgili bereket, paranın ani şekilde artması gerçekleşebilir.

  BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

  16 NİSAN DOLUNAY; maddi kaynaklarınızla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz ama çocuk, flört, hobilerdeki durumlardan dolayı maddi kaynaklarınızla ilgili manipülasyona uğrayabilir ve harcamalarınız artabilir. Ama aşk hayatınızda olumlu ani gelişmeler de var.

  TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

  16 NİSAN DOLUNAY; aile hayatınızda manipülasyona maruz kalabilirsiniz.  İlişki ya da evliliğinizle ilgili ise bazı kararlar alınabilir ama bunlar size şans getirecek. Fiziksel değişim yapacaksanız dolunaydan 4 gün sonra yapmaya çalışın yoksa çok ödem gerçekleşebilir. Çalışma hayatınızda, maddi kaynaklarınızla ilgili ise güzel gelişmeler var.

  AKREP VE YÜKSELEN AKREP

  16 NİSAN DOLUNAY;  hastane, hastalık, psikolojik sorunlar yaşayabilirsiniz. İletişimde yakın çevrenizden manipülasyona da maruz kalabilirsiniz. Zihinsel takıntılarınızda sizi psikolojik olarak zorlayabilir. Aşk hayatınızda ise ani güzel gelişmeler var. Aşk açısından şanslısınız.

  YAY VE YÜKSELEN YAY

  16 NİSAN DOLUNAY; sosyal çevre, cemiyet, topluluklardaki kadınlarla ilgili konular gündeminize gelebilir. Ama maddi kaynaklarınıza dikkat etmelisiniz çünkü manipülasyonla para kaybı yaşayabilirsiniz. Ev ve aile hayatınızda ise güzel gelişmeler var. Aşkla ilgili hayatınızla ilgili keskin kararlar alabilirsiniz.

  OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR

  16 NİSAN DOLUNAY; iş, kariyer hayatınızda belirsiz olan konular belirli hale gelecektir. Siz ise iş hayatınızda manipülasyon yapabilirsiniz ama gücünüzü yanlış kullanırsanız manipülasyona da maruz kalabilirsiniz. Yakın, çevre, medya, eğitim alanında ise ani aşk var ve bu aşk size iyi gelecek. Eğer ilişkiniz varsa daha iyi hale gelecektir.

  KOVA VE YÜKSELEN KOVA

  16 NİSAN DOLUNAY; eğitim, uzak akrabalar, hukuk, yurt dışı, hukuk konularında belirsizlikler belirli hale gelecektir. Yabancı partner, hukukçu yada akademik kariyerli bir partner hayatınıza girebilir eğer hayatınız biri var ise beraber yurt dışı seyahat kararı bile alabilirsiniz.  Bu süreçte gizli düşmanlara dikkat etmelisiniz, manipülasyona maruz kalabilirsiniz. Ayrıca bilinçaltı takıntılarınızdan dolayı sorunlara sebep olabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili ise güzel gelişmeler var ayrıca ev değişikliği yapacaksanız eviniz umduğunuzdan güzel olabilir.

  BALIK VE YÜKSELEN BALIK

  16 NİSAN DOLUNAY; para, borç, ödemeler, finansal konularda yeni kararlar alabilirsiniz ama baskıya maruz kalabilir manipülasyonla sorunlar içinde kalabilirsiniz. Ayrıca psikolojinize ve sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Sağlık problemi de yaşayabilirsiniz.

   

     CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz