Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji16 Şubat günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  16 Şubat günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 16 Şubat 2022 Çarşamba günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 16 Şubat 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  KOÇ BURCU (16 ŞUBAT 2022)

  İlişki, flört, aşk konusunda belirsizliklerin belirli hale geldiği bir sürece doğru gideceksiniz. Ama ani manipülasyona ve baskıya maruz kalabilirsiniz. Ayrıca; kariyer hayatınızda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Maddi gelirinizde artış meydana gelebilir.

  28 Şubat tarihine kadar; Kariyer hayatınızdan biriyle de aşk fırsatları sizi bulabilir.

  BOĞA BURCU (16 ŞUBAT 2022)

  Ev, aile ve kariyer hayatınızı etkileyen bir dolunay yaşayacaksınız. Ani manipülasyon ve yıkımla karşılaşılabilir. Dikkatli olunması gereken bir süreçte olacaksınız. Kariyer hayatınızdaki gelişmeler aile içinde sorunlara yol açabilir. Sosyal çevrenizden ise ani şans ve fırsatlar sizi bulabilir. Bol bol sosyalleşin, size şifa olacak kişilerle karşılaşabilirsiniz.

  28 Şubat tarihine kadar;  Yurt dışı, yabancı partner hayatınıza girebilir. Yeni bir aşk kapınızda olacak ve mutlu da olacaksınız. Bu partner kariyer hayatınızdan, yurt dışından, eğitim hayatınızdan biri olabilir.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (16 ŞUBAT 2022)

  İletişim, kardeşler, yakın çevre, seyahatler, eğitim konusunda sorunlar yaşanabilir. Maddi konularda baskı, manipülasyona maruz kalınabilir. Ani sorunlara açık olun. Psikolojinize ise dikkat etmelisiniz. Ani fevri tutumlar sergileyebilirsiniz. Kariyer hayatınızda ise ani gelecek şans ve fırsatlara açık olun. Bilinç altınız ne kadar temizse fırsatlarınız da o kadar güzel olacak.

  28 Şubat tarihine kadar;  maddi kaynaklar konusunda geliriniz artabilir ama harcamalarınız da çok olabilir. Ayrıca aşk fırsatlarınız da var ama dikkatli olmalısınız.

  YENGEÇ BURCU (16 ŞUBAT 2022)

  Borç, ödemeler, sigorta, miras ilgili sorunlar ve ani ödemeler gerçekleşebilir. Ortak ya da partnerden baskı ve manipülasyona maruz kalınabilir. Harcamalarınız artabilir. Dikkatli olmalısınız.

  Sosyal çevrenizden ve yurt dışından ani şans ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yurt dışına çıkma isteğiniz varsa bununla ilgili planlarınız için harekete geçmek için doğru bir haftadasınız. Ayrıca, eğitim, seyahatlerde de istediğinizden daha güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

  28 Şubat tarihine kadar;  İlişkide güzel bir döneme giriyorsunuz. Eğer bekarsanız aşk fırsatları sizi bulabilir. Uzun süreli bir ilişki gündeminize gelebilir.

  ASLAN BURCU (16 ŞUBAT 2022)

  Evlilik, ilişki, ortaklıklarla ilgili belirsizliklerin artık sonlandığı bir döneme giriyorsunuz. Ya tamam ya devam kararı alabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili problemler, kalp problemleri yaşanabilir. Sağlığınıza çok dikkat edin.

  Bu hafta kariyer hayatınızda ani gelişen fırsatlar var. Fırsatlarınızı doğru değerlendirebilirseniz maddi gelirinizde artış meydana gelebilir. Yatırım yapabilir yeni bir proje üzerinde çalışabilirsiniz.

  28 Şubat tarihine kadar;  çok çalışabilirsiniz. Gündelik hayatınızda, çalışma hayatınızda aşk sizi bulabilir.

  BAŞAK BURCU (16 ŞUBAT 2022)

  Hastaneler, psikolojiniz, sağlığınızla ilgili sorunlar gerçekleşebilir ve bir anda sağlık sorunları ortaya çıkabilir. Kalp rahatsızlıklarına açık olabilirsiniz. Aşk ya da flörtünüzün manipülasyonuna maruz kalabilirsiniz.

  28 Şubat tarihine kadar; Aşk hayatınız hareketleniyor. Bekarsanız yeni aşk kapınızda olacak. Eğer bir ilişkiniz varsa daha tutkulu ve kalıcı uzun vadeli bir ilişkiye dönüşebilir. Ayrıca ilişki, evlilikle ilgili çok şanslı bir döneme giriyorsunuz. Detaylarda boğulmazsanız, fırsatlarınız harika.

  TERAZİ BURCU (16 ŞUBAT 2022)

  Sosyal çevreniz, arkadaşlarınız, dernek ya da cemiyetlerde sorunlar gerçekleşebilir. Ama sonlanma ya da sorunlar sizin için iyi olacak. Maddi kaynaklarınıza ise dikkat etmelisiniz ani harcamalar gündeminize gelebilir. Bu hafta maddi kaynaklarınızla ilgili şaşırtıcı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Gelişmeler yüzünüzü güldürebilir.

  28 Şubat tarihine kadar; bekarsanız yeni aşk kapıda. Ayrıca evinizin dekorasyonunu değiştirebilir, yeni bir ev almak isteyebilirsiniz. Yatırım yapacaksanız doğru zamandasınız.

  AKREP BURCU (16 ŞUBAT 2022)

  Kariyer hayatınızda problemler yaşanabilir. Belirsiz konular artık sonuçlanacaktır. Yakın çevrenizden ise baskı ve manipülasyona maruz kalabilirsiniz. Bu hafta aşk, flörtle ilgili olumlu yönde ani gelişmeler ve fırsatlar yakalayabilirsiniz.

  28 Şubat tarihine kadar; yakın çevre ve kariyerden aşk fırsatları geliyor. Aniden gerçekleşebilir. Eğer bekar değilseniz ilişkinizde sorunları çözmek ve daha iyi hale getirmek için güzel bir sürece giriyorsunuz.

  YAY BURCU (16 ŞUBAT 2022)

  Dava, eğitim, uzak akrabalarla ilgili sorunlar gerçekleşebilir. Seyahatlerde aksamalar gerçekleşebilir. Dikkat etmelisiniz. Bu hafta aile hayatınızla ya da evinizle ilgili olumlu güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni bir ev alım satımı gerçekleştirebilirsiniz.

  28 Şubat tarihine kadar; Para, maddi kaynaklarda olumlu gelişmeler olabilir. İş hayatınızdan biriyle aşk yaşayabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (16 ŞUBAT 2022)

  Maddi kaynaklar, borçlarla ilgili sorunlar gerçekleşebilir. Borçlarınıza özellikle dikkat etmelisiniz ki bu süreci daha rahat atlatın. Ayrıca bu hafta; aşk, flört, hobi ya da çocuklarınızla ilgili ani güzel sürprizler gerçekleşebilir. Fırsatlarınızı kaçırmayın.

  28 Şubat tarihine kadar; Çekiciliğiniz artıyor. Etrafınızdan pek çok kişi size beğenilerini söyleyebilir. Aşk fırsatlarınızı kaçırmayın.

  KOVA BURCU (16 ŞUBAT 2022)

  İlişki, evlilik ya da ortaklığınızda sorunlar yaşanabilir. Bazı anlaşmazlıklar gün yüzüne çıkabilir. Ayrıca bu hafta; maddi kaynaklarınızla ilgili ani güzel gelişmeler yaşanabilir, yeni bir ev alabilirsiniz. Ailenizi de ilgilendiren ve maddi kaynaklarınızı güçlendiren kararlar alabilirsiniz.

  28 Şubat tarihine kadar; Aşk hayatınızda sorunlar olsa da bunu çözmek için güzel bir zamana giriyorsunuz. Eğer bir ilişkiniz yoksa; gizli platonik kişiler ya da karmik ilişkiler karşınıza çıkabilir, güzel gelişmeler var.

  BALIK BURCU (16 ŞUBAT 2022)

  Çalışma hayatınız, yanınızda çalışanlar, gündelik işler ya da sağlığınızla ilgili sorunlar gerçekleşebilir. Ayrıca sosyal çevrenizin manipülasyon ve baskısına maruz kalabilirsiniz dikkat etmelisiniz. Ayrıca bu hafta; yakın çevre, kardeşler, eğitim, medya, kısa seyahatlerle ilgili ani gelişen güzel fırsatlar karşınıza çıkabilir.

  28 Şubat tarihine kadar; sosyal çevrenizden yeni aşklar gündeminize gelebilir. Arkadaşlık bir aşka dönüşebilir. Yalnızsanız aşk geliyor. Bu aşk kalıcı ve uzun vadeli olacaktır.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz