16 Temmuz 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

0

Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 16 Temmuz 2022 Cumartesi gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı. İşte 16 Temmuz 2022 günlük burç yorumları…

Bugün sabah saatlerinden 11:18’e kadar ay boşlukta olacak. Dolayısıyla önemli işler ve girişimlerinizi öğleden sonraki zaman dilimine bırakmanız önemli olacaktır. Öğlen saatlerinden itibaren Ay Balık burcuna geçiş yapacak ve bizi biraz duygusal yapabilir. Ancak duygusallığımız öyle uç noktalara varabilir ki akşam saatlerinde kendimize acıyor olduğumuzu dahi fark edebiliriz. Kolaylıkla kurban psikolojisi içerisinde hissedebileceğimiz bir gün bizleri bekliyor. Kanırılmalara da son derece açık bir günde olduğumuzu unutmayın, her duyduğunuza hemen inanmamanızı tavsiye ederim. Ayrıca bugün gökyüzünde güneş Merkür kavuşumu yaşanacak ki ne dilediğinize ve ağzınızdan neyin çıktığına çok dikkat edin. İlahi sistem ile aramızdaki tüm engellerin kalktığı bir gün bizleri bekliyor olacak.

KOÇ BURCU (16 TEMMUZ 2022) *

Bu hafta sonu sizin için yeni insanlarla tanışmak adına oldukça verimli geçecek. Öğlen saatlerinde alışveriş yapabilir biraz para harcayabilirsiniz. Akşam vakti bir davet ya da organizasyonda keyifli vakit geçireceksiniz.

BOĞA BURCU (16 TEMMUZ 2022) *

Eski dostlarla bir araya gelmek sizi mutlu edecektir. Bugün partneriniz ile geleceğe yönelik bir konuşma yapabilir bazı kararlar alabilirsiniz.

İKİZLER BURCU (16 TEMMUZ 2022) *

Bugün gündeminiz iş ve para konuları olacak gibi. Yeni haftaya belki de yepyeni bir işle başlamak adına sürpriz bir görüşme olabilir.

YENGEÇ BURCU (16 TEMMUZ 2022) *

Bugün biraz kendi kabuğunuza çekilebilir hayatınızla ilgili bir muhasebeye girişebilirsiniz. Özellikle yurtdışına yerleşmek adına bir karar aşamasındasınız.

ASLAN BURCU (16 TEMMUZ 2022) *

Bugün aileniz ile birlikte vakit geçirmek size iyi gelecektir. Gelecek ile ilgili ailecek bazı kararlar alabilirsiniz. Akşam saatlerinde sürpriz bir misafir kapınızı çalabilir.

BAŞAK BURCU (16 TEMMUZ 2022) *

Gün boyu biraz agresif olabilirsiniz. Uzun bir tatilin sonunda yeniden işe başlayacak olmak sizi biraz geriyor. Akam saatleri aileniz ya da dostlarınız ile dışarı çıkın. En kötü bir yürüyüş sizi sakinleştirecektir.

TERAZİ BURCU (16 TEMMUZ 2022) *

Bugün gün içinde eşiniz ya da partneriniz ile sosyal bir etkinliğe katılabilir, akşam saatlerinde ise daha çok evde vakit geçirip dinlenmek isteyebilirsiniz. Sevdiklerinizle bir film izleyip keyfini çıkarın

AKREP BURCU (16 TEMMUZ 2022) *

Bugünü daha çok çalışarak geçireceksiniz. Gün içinde alacağınız bir haber sizi oldukça mutlu edecek. Akşam saatleri partnerle romantik bir yemek ikinize de iyi gelecektir.

YAY BURCU (16 TEMMUZ 2022) *

Bugün ailevi konular odağınız olabilir. Özellikle çocuğunuz varsa onunla ilgili gelecek planları yapmak isteyebilirsiniz. Maddi açıdan sıkıntılı bir dönemde olsanız da bir aile büyüğünüz içinizi rahatlatacaktır.

OĞLAK BURCU (16 TEMMUZ 2022) *

Bugün mevcut ilişkinizi masaya yatıracağınız ve belki de bununla ilgili  karar alacağınız bir gün olabilir. İlişkinizdeki sorunları partnerinizle son bir kez daha konuşmak için ona şans verin

KOVA BURCU (16 TEMMUZ 2022) *

Bugün kendinizi biraz yorgun ve hasta hissedebilirsiniz. Günü daha çok evde dinlenerek geçirmek, kitap okumak, film izlemek size iyi gelecektir. Akşam saatleri daha iyi hissedeceksiniz.

BALIK BURCU (16 TEMMUZ 2022) *

Bugün güne iyi bir haberle başlayabilirsiniz. Düne nazaran oldukça sakin ve huzurlu bir gün sizi bekliyor. Akşam saatleri sevdiğinizle birlikte dışarıda vakit geçirmekten keyif alacaksınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here