Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji17 Ekim günlük burç yorumları! Burcunuzu bugün neler bekliyor?

  17 Ekim günlük burç yorumları! Burcunuzu bugün neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 17 Ekim pazar günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 17 Ekim 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  16 Ekim günlük burç

  17 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (17 EKİM 2021)

  Sevgili Koçlar, gizli kapaklı çevirdiğiniz bazı durumlar gün yüzüne çıkabilir. Araştırmalar yapabilirsiniz. Otoriter figürlerle alakalı ve ikili ilişkilerinizde inatçı tavır sergileyebilir, karşılığında aynı tepkiyi görebilir, dönüşmek durumunda kalabilirsiniz.

  BOĞA BURCU (17 EKİM 2021)

  Sevgili Boğalar, bugün hayalleriniz, umutlarınız olduğundan güçlü çalışabilir. Ancak fazla hayalperest davranmanız sonrasında sizleri üzebilir. Dikkat etmenizde fayda var. İş çevrenizdekilerle atışmamaya özen gösterin.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (17 EKİM 2021)

  Sevgili İkizler, iş hayatınıza alakalı belki de hayallere kapılabilirsiniz. Kimsenin etkisi altında kalmadan ilerlemeniz daha iyi olacaktır. Özellikle şans oyunlarına ve ortaklı paralara dikkat. İstenmeyen durumlar söz konusu olabilir.

  YENGEÇ BURCU (17 EKİM 2021)

  Sevgili Yengeçler, yurtdışı konuları, eğitimleriniz, hayat felsefenizle alakalı yapacağınız araştırmalar sizleri tatmin edebilir. Ancak doğruları görmeye çalışmanız daha iyi olacaktır. İkili ilişkilerinizde anlık çekişmelere, inatlara açık olduğunuz bir gün. Otoriter figürlerle iyi anlaşmaya bakın.

  ASLAN BURCU (17 EKİM 2021)

  Sevgili Aslanlar, ortaklı gelirlerinizle alakalı gelişmelerde biraz ılımlı bakabileceğiniz bir gün. Özellikle borçlarınızla alakalı gelişmeler yaşanabilir, ancak çözüm için gerçeği görmeyi seçmeniz daha iyi olabilir. Yakın çevrenizle tartışma durumunda sağlığınız etkilenebilir. Dikkatli olmalısınız.

  BAŞAK BURCU (17 EKİM 2021)

  Sevgili Başaklar, ikili ilişkilerinizde mutlu memnun davranmanız olası. Sezgileriniz oldukça güçlü. Ancak bazı gerçekleri görmezden gelmeniz de olası. Gerçeği görmeye odaklanmanız gerekiyor. Aşk hayatınızda fevri davranmamaya özen göstermelisiniz. Yatırımlarınızı gözden geçirin.

  TERAZİ BURCU (17 EKİM 2021)

  Sevgili Teraziler, sağlık ve rutin işlerinizin gündem olacağı bir gün. Kendinizle alakalı yeni girişimler yapmak isteyebilirsiniz. Ancak özellikle ailevi konularda otoriter figürlerle alakalı tartışmamaya özen gösterin. İnatlaşmalar görülebilir.

  AKREP BURCU (17 EKİM 2021)

  Sevgili Akrepler, aşk hayatınızda her şeye toz pembe görünebilir. Çok tatlı romantik bir ilişki yaşadığınızı düşünebilir, sevginizi belli edebilirsiniz. Ancak olmayacak şeyleri de oluyormuş gibi düşünebilirsiniz. Yakın çevrenizle tartışmamaya özen göstermeniz gerekiyor.

  YAY BURCU (17 EKİM 2021)

  Sevgili Yaylar, ev, aile, yuva, taşınma kararlarınız varsa bunlarla alakalı gelişmelerin devam ettiği bir gün. Biraz hayalci olabilir, olmayacak şeylere odaklanabilirsiniz. Bu yüzden de gereksiz atışmalar olabilir. Maddi yatırımlarınız konusunda fevri olmamaya çalışmalısınız.

  OĞLAK BURCU (17 EKİM 2021)

  Sevgili Oğlaklar, kardeşleriniz, kuzenleriniz ile iletişiminiz artarken duyacaklarınız sizi biraz yalnızlığa itebilir. Zihninizde fazlaca kurabilirsiniz. Otoriter figürlerle çatışmamaya özen göstermeniz gereken bir gün. İnatçı tavırlar sergileyebilirsiniz.

  KOVA BURCU (17 EKİM 2021)

  Sevgili Kovalar, yatırımlar konusunda bazı hayalci davranışlar sergileyebilirsiniz. Çözüm üretirken toz pembe görülebilir her şey ancak dikkat etmekte fayda var. Hayat felsefeniz ile bilinçaltı korkularınız çatışabilir. Yurtdışı eğitim konularınız varsa daha sakince araştırmalar yapmanızı öneririm.

  BALIK BURCU (17 EKİM 2021)

  Sevgili Balıklar, bugün kendinizle alakalı daha mistik, daha sezgisel olabilirsiniz. Ancak bunun yanı sıra sosyal çevrenizde dikkatli olmanız gereken bir gün. Ortaklı maddi işleriniz varsa bazı pürüzlerin çıkması olası. Anlık tepkiler verirken krizler, hırslar oluşabilir. Sakin kalmayı deneyin.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz