Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji17 Mart 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  17 Mart 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 17 Mart 2022 Perşembe günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 17 Mart 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  KOÇ BURCU (17 MART 2022)

  Sevgili Koç; bugün çalışma hayatınızda ani gelişmeler maddi kaynaklarınıza olumlu yansıyabilir. Ani para girişleri gerçekleşebilir. Ayrıca ani otoriteden engellerle karşılaşılabilir, dikkatli olmalısınız. Sağlığınıza ise dikkat edin, enerji düşüklüğü yaşayabilirsiniz.

  BOĞA BURCU (17 MART 2022)

  Sevgili Boğa; aşk, flört, çocuk ya da hobinizle ilgilenebilirsiniz ve ani gelişmeler hayatınıza olumlu yansıyabilir ama kariyer hayatınızdaki otoriteyle ani problemler yaşanabilir. Sosyal çevrenizde ise durumları çok abartabilirsiniz, detaylarda takılmak şanslarınızı kaçırmanıza sebep olabilir.

  İKİZLER BURCU (17 MART 2022)

  Sevgili İkizler; ev ve aile hayatınızla ilgilendiğiniz bir gündesiniz ve ani değişimler sizin için olumlu gerçekleşebilir. Kariyer hayatınızda ise şanssızlıklarla karşılaşabilirsiniz çünkü fazla detaycı olup, kusurları fazla görebilirsiniz ve şanslarınızı kaçırabilirsiniz. Aile içinde ise ayrıca ani şifalanma da sağlanabilir.

  - Advertisement -

  YENGEÇ BURCU (17 MART 2022)

  Sevgili Yengeç; yakın çevre, kardeşlerle ilgilenebilirsiniz. Bugün ani seyahat kararı da alabilirsiniz ayrıca sosyal çevrenizden ise size sürprizler gelebilir ve bu durum sizin için olumlu kapılar açabilir. Detaylarda kaybolursanız ise şans ve fırsatlarınızı kaçırabilirsiniz.

  ASLAN BURCU (17 MART 2022)

  Sevgili Aslan; maddi kaynaklarınızla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz ve beklenmedik gelişmelerle maddi kaynaklarınızı büyütebilirsiniz. Ama harcamalarınıza ise dikkat etmelisiniz bundan dolayı ise şanssızlıklarınız gerçekleşebilir.

  BAŞAK BURCU (17 MART 2022)

  Sevgili Başak; kendinizi ortaya koydunuz ve titiz ve mükemmeliyetçisiniz ama bundan dolayı ilişkilerdeki şanslarınızı tepebilirsiniz. Ayrıca eğitim, seyahat, hukuk-dava konularında ise olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (17 MART 2022)

  Sevgili Terazi; duygusal olarak kendinizi yalnız hissetseniz de maddi açıdan şans ve fırsatlarınız var ve ani gelişen durumlar maddi kaynaklarınızla ilgili olumlu gelişmelere sebep olabilir. Sağlığınıza ise dikkat etmelisiniz. Yanınızda çalışanlar ya da çalışma hayatınızda ise detaylara takılmaktan fırsatlarınızı kaçırmanıza sebep olabilir.

  AKREP BURCU (17 MART 2022)

  Sevgili Akrep; sosyal çevreniz, arkadaşlarınız, topluluk derneklerle ilgili olumlu gelişmeler ani gelişen fırsatlarınız var. Aşk, flört ya da hobinizle ilgili ise fazla detaycı ve mükemmeliyetçi yaklaşımınızdan dolayı şanslarınızı tepebilirsiniz.

  YAY BURCU (17 MART 2022)

  Sevgili Yay; kariyer ve iş hayatınızda pratik ve çözümcü davranışlarınızla çalışma hayatınızda ani olumlu gelişmeler gerçekleşebilir. Aile ve ev hayatınızda ise titiz ve kusurları gören yapınızdan dolayı şans ve fırsatlarınızı kaçırabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (17 MART 2022)

  Sevgili Oğlak; eğitim, seyahat, hukuk konularında bugün olumlu ani gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aşk ve hobinizle ilgili ise ani başlayan olumlu gelişmelere açık olun. Aile içinde ve ev konularında durumları abartabilir ve eleştirel tavrınızdan dolayı şanslarınızı kaçırabilirsiniz.

  KOVA BURCU (17 MART 2022)

  Sevgili Kova; maddi kaynaklarınız, finans, yatırım, borç, ödemelerle ilgili şans ve fırsatlarınız var bu ise ailenizden gelebilir. Ev ya da toprak ile ilgili yatırımlar yapıyorsanız kazançlı çıkabilirsiniz. Ama maddi kaynaklarınızı kullanırken fazla harcama yapabilirsiniz, dikkatli olmalısınız.

  BALIK BURCU (17 MART 2022)

  Sevgili Balık; partner ya da ortakla ilgilendiğiniz ve an olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Siz ise fazla verici davranarak, durumları büyütebilirsiniz, sakin kalmaya çalışmalısınız.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz